Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Požar: robna kuća Doma!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.06.2009. 13:24 
Naslov:  Re: Gori robna kuća Doma!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

_nella_ je napisao/la (Pogledaj post): › Ajmo ljudi, posebna akcija - besplatni proizvodi za samotamnjenje SAMO u donjogradskom DM-u Very Happy


...neukusan ti je komentar....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tenjac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 81
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 05.06.2009. 13:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Izgorio Getro,sada Doma,sljedeci je na redu Super,onda mislim da ce polako pocet goriti Biljemerkant jel imaju jako slabu potrosnju,zemljiste kod Svilane nemogu prodat austrijancima za "shoping park Osijek"jel su ovi odustali od ulaganja u Osijek.Zapaliti postojece trgovine pred konkurencijom sa zapada,Kaufland,Interspar,Emezzeta,uskoro Avenu Mal.uzet od drzave i osiguranja novce i mir bozji.Naivci kojih je ovdje jako puno vjeruju da se zapalilo od jakog vjetra sa nasickog bajera..eh,samo staces,u zivotu ima naivnih,slijepih i GLUPIH,ovih trecih najvise ovdje.
ZIVI VESELI BILI!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tenjac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 81
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 05.06.2009. 13:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la: ›
_nella_ je napisao/la (Pogledaj post): › Ajmo ljudi, posebna akcija - besplatni proizvodi za samotamnjenje SAMO u donjogradskom DM-u Very Happy


...neukusan ti je komentar....
Kometar je super,pa ja bi ga dao za "snagu grada da bude na prvoj stranici razvitka Osijeka.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.06.2009. 13:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma daj, svugdje vidite nekakvu zavjeru; pitajte nekoga tko je imao prilike posjetiti skladišta manjih Konzuma u kakvom su stanju ista sa stajališta protupožarne zaštite i sanitetskih uvjeta. Više od polovine Konzuma bi trebalo odmah zatvoriti.

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nora
Offline
Avatar

Ukupno postova: 126
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.06.2009. 13:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tenjac je napisao/la (Pogledaj post): › Naivci kojih je ovdje jako puno vjeruju da se zapalilo od jakog vjetra sa nasickog bajera..eh,samo staces,u zivotu ima naivnih,slijepih i GLUPIH,ovih trecih najvise ovdje.
ZIVI VESELI BILI!!!


Pa ako su ti svi glupi ovdje, onda im nemoj ni pisati. Preglupi su - neće te shvatiti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
josephine01
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2125
Lokacija: ispred ogledala
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.06.2009. 13:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Idem se onda ugrijat na plamen kod Dome da ne moram palit grijanje.

_________________
Za mene je svinja kralj životinja dok ne probam lava.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tenjac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 81
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 05.06.2009. 13:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bazooka_joe je napisao/la: ›
Ma daj, svugdje vidite nekakvu zavjeru; pitajte nekoga tko je imao prilike posjetiti skladišta manjih Konzuma u kakvom su stanju ista sa stajališta protupožarne zaštite i sanitetskih uvjeta. Više od polovine Konzuma bi trebalo odmah zatvoriti.
Lega,pajdo,buraz...Getro je izgorio samo u Osijeku,znaci od 12 centara po Hrvatskoj isti Getro izgori u Osijeku,kako bas ovdje????neznas odgovor,znam,recu ti ja...Getro je u Osijeku radio sa manjkom i to velikim,naspram Getroa u Umagu,Rijeci,Varazdinu koji rade izvrsno,osjecki je bio u manjku,dolazi ti avenu mal 100 metara od bivseg getroa.kod papnonije znaci ce biti avenu mal,Gucic stari lopov i prefrigana lisica osjeti da je konkurencija opasna,kaze svojim janjevcima,neznas ni to da je Gucic janjevac,inace najsposobniji ljudi,albanski mentalitet trgovaca,zapalice se Getro gdje su bambusove baklje i dobicemo od osiguranja vise nego sto vrijedi i sam objekat i roba unutra,nisu izneli ni cackalicu,da bude uvjerljivo,al samo za naivce.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.06.2009. 13:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tenjac je napisao/la: ›
Lega,pajdo,buraz...Getro je izgorio samo u Osijeku,znaci od 12 centara po Hrvatskoj isti Getro izgori u Osijeku,kako bas ovdje????neznas odgovor,znam,recu ti ja...Getro je u Osijeku radio sa manjkom i to velikim,naspram Getroa u Umagu,Rijeci,Varazdinu koji rade izvrsno,osjecki je bio u manjku,dolazi ti avenu mal 100 metara od bivseg getroa.kod papnonije znaci ce biti avenu mal,Gucic stari lopov i prefrigana lisica osjeti da je konkurencija opasna,kaze svojim janjevcima,neznas ni to da je Gucic janjevac,inace najsposobniji ljudi,albanski mentalitet trgovaca,zapalice se Getro gdje su bambusove baklje i dobicemo od osiguranja vise nego sto vrijedi i sam objekat i roba unutra,nisu izneli ni cackalicu,da bude uvjerljivo,al samo za naivce.


Ma naravno! Vasceli se svet urotio protiv grada na dravi, jebote!
Misliš da je Getro bio jedini koji je poslovao sa gubitkom? Što kažeš na Metro ili Baumax?
Neki od njih ne mogu pokriti račune grijanja zimi svojim prometom. Očekuješ li požare i tamo uskoro?

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
asko
Offline
Ukupno postova: 349
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.06.2009. 17:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

vidim da većina ovdje misli da su osiguravajuće kuće naivne i glupe pa se zato pale robne kuće

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Anastazija
Offline
Ukupno postova: 689
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.06.2009. 17:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tenjac, ne znam stvarno kakve bi veze ovaj požar trebao imati s politikom. Hoćeš li mi, molim te, polako i jasno objasniti, malo teže shvaćam neke stvari? Kakve veze imaju nedavni izbori?

_________________
Anastazija
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Fifa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 243
Lokacija: Osijek/Zagreb
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.06.2009. 17:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a možda se zapalilo slučajno Cool Laughing, a možda o ne...
idući meteor koji udari u zemlju je isto jedan od poteza jedne od ovdašnih političkih stranki.. Razz Cool Laughing

_________________
The Todd accepts all applicants, regardless of age and disability. Cool
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Angelium
Offline
Avatar

Ukupno postova: 874
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 05.06.2009. 18:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A ma daj, koji vam je k...c? još samo čekam komentar nekoga koji tvrdi da su sve to tajne službe zapalile jer nekome na vrhu države ne odgovara da Osijek ima Domu ili Getro... Bože pomozi! Getro je bio kontrukcija da boli glava i izgorio je zbog nečijeg fušeraja prilikom stavljanja instalacija. A kod Dome je vrlo vjerojatno u pitanju loše skladištenje potencijalno zapaljive robe, pošto je požar i započeo u podrumu... A što se tiče Šišljagića, svaka mu čast, ali on je ipak lječnik i na kraju krave i položio je zakletvu da će pomagati pa od čega sad tu praviti nekakvu senzaciju. Mislim svaka mu čast, ali ipak to mu je i dužnost. Ja ću mu čestitati ako nekome padne glava u hitnoj pomoći što nisu bili tamo. Ako su stigli vatrogasci onda je trebala i hitna koja je hvala Bogu odmah tamo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Petar S
Offline
Avatar

Ukupno postova: 118
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.06.2009. 19:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Angelium je napisao/la (Pogledaj post): › A ma daj, koji vam je k...c? još samo čekam komentar nekoga koji tvrdi da su sve to tajne službe zapalile jer nekome na vrhu države ne odgovara da Osijek ima Domu ili Getro... Bože pomozi! Getro je bio kontrukcija da boli glava i izgorio je zbog nečijeg fušeraja prilikom stavljanja instalacija. A kod Dome je vrlo vjerojatno u pitanju loše skladištenje potencijalno zapaljive robe, pošto je požar i započeo u podrumu... A što se tiče Šišljagića, svaka mu čast, ali on je ipak lječnik i na kraju krave i položio je zakletvu da će pomagati pa od čega sad tu praviti nekakvu senzaciju. Mislim svaka mu čast, ali ipak to mu je i dužnost. Ja ću mu čestitati ako nekome padne glava u hitnoj pomoći što nisu bili tamo. Ako su stigli vatrogasci onda je trebala i hitna koja je hvala Bogu odmah tamo.


Pa svejedno , meni je to bilo ugodno čuti, s obzirom da se covjek samo bavi politikom u zadnje vrijeme Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mila17
Offline
Ukupno postova: 34
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.06.2009. 1:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Šišljagić je kao inspektor Draguljće, stvorio se 20 metara od unesrećenog baš u tom trenutku u kojem je trebalo Smile ovaj grad, ne bih ga mijenjala ni za jedan drugi na svijetu, to ozbiljno kazem

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: