Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Afera kiosci: Uskoro odluka o suđenju Markoviću, Džalti i Čaji

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
tokarev
Offline
Ukupno postova: 6
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 04.06.2009. 14:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TataMata je napisao/la (Pogledaj post): › Ma burajz nemam blage veze....nit luk jeo nit luk miriso... Smile , mogu samo napisati da sve što nije u skladu sa zakonom treba sankcionirati kada se to dokaže na sudu... to se odnosi i na ovaj slučaj, i na sve ostale (prijašnje i buduće)...nitko ne treba biti iznad zakona i sve bi trebalo u aps...naravno da ne treba niti iskorištavati svoju poziciju za lopovluk but...
''Matković je sredio poslove bratu, a Bubalo prijatelju''
http://www.jutarnji.hr/vijesti/clanak/art-2009,5,27,,164852.jl

sad ćeš mi reći da je to ok...i da to tako treba...ma treba njih sve 20 puta šibom na sred trga i katran i perje pa furaj...


Bla, bla, bla. Član lopovske stranke je i sam lopov. A genijalnosti "što nije u skladu sa zakonom treba sankcionirati.." možeš prodavati [uklonjeno] u svojoj stranci. "Oni što su se dovukli iz bordela, u ovoj kući moraju biti kuš" Miroslav Krleža.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rođena u Osijeku
Offline
Avatar

Ukupno postova: 300
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.06.2009. 15:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ti si stvarno [uklonjeno], da imalo znaš tko je tko u ovom gradu ne bi napisao ovakvu glupost. Čovjek je čisti aktivist, smišljao je projekte i prije nego što je bio član HSP-a, u mirovini je i ne prima nikakvu lovu za ono što radi.Ti sada pljuješ po čovjeku koji je smislio i pokrenuo akciju "Ja volim Osijek", drži tečajeve informatike koji su besplatni za građane, sredio je besplatne hot-spotove po gradu. Što je trebao raditi u mirovini, sjediti pred birtijom i pričati o starim danima? Najbolje je ne raditi ništa, onda si izgleda najbolji. Tvoj mozak zaista jadno funkcionira ako misliš da čim netko pokušava nešto napraviti, automatski znači da trpa novce u džep.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rođena u Osijeku
Offline
Avatar

Ukupno postova: 300
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.06.2009. 15:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Što je ovo, preporuka ili nepotizam?
U ljeto '93. odlučim se skinuti iz uniforme. Dobijem preporuku zapovjednika brigade za Carinsku upravu, odem na razgovor i testiranje, direktor oduševljen, ja primljena, da bi me drugi dan nazvao i rekao da je morao primiti pobjegulju Glavinu rođaku. Taj isti čovjek mi da preporuku za Javno tužiteljstvo, isti priča razgovor, testiranje, primljeni ste... za dva dana žao nam je... opet Glavina rođaka. Ženi bilo žao pa mi da preporuku za MUP i Mirovinski, opet isto, samo što mi u MUP-u nisu rekli koga su primili, nego su rekli da sam sa 27 godina prestara za tajnicu, a za čistačicu sam prekvalificirana. Mogu vam tako do jutra nabrajati. Da nije bilo Škoje, vjerojatno ni dan danas ne bi imala posao jer se nikada nikome nisam uvlačila i nemam "rođake".

Što se tiče smjene direktora, za njih se ne morate bojati, već će se oni snaći.Svi su oni isti, svi previše znaju jedni o drugima i na kraju će se svi uglazbiti, kolika god sada bila hajka. Bolje se brinite za mlade ljude bez stranačke pripadnosti i
političkih veza koji će prolaziti ono što sam ja prošla.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lancelott
Offline
Ukupno postova: 158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.06.2009. 15:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rođena u Osijeku je napisao/la: ›
Ti si stvarno [uklonjeno], da imalo znaš tko je tko u ovom gradu ne bi napisao ovakvu glupost. Čovjek je čisti aktivist, smišljao je projekte i prije nego što je bio član HSP-a, u mirovini je i ne prima nikakvu lovu za ono što radi.Ti sada pljuješ po čovjeku koji je smislio i pokrenuo akciju "Ja volim Osijek", drži tečajeve informatike koji su besplatni za građane, sredio je besplatne hot-spotove po gradu. Što je trebao raditi u mirovini, sjediti pred birtijom i pričati o starim danima? Najbolje je ne raditi ništa, onda si izgleda najbolji. Tvoj mozak zaista jadno funkcionira ako misliš da čim netko pokušava nešto napraviti, automatski znači da trpa novce u džep.

tatamata je u biti ok.
Čak je simpatičan način na koji u ovome trenutku pokušava relativizirati ono što se relativizirati ne može i ne treba.
Ima u Osijeku ljudi u HSP-u koji su sasvim na mjestu. Ali sjena koju bacaju oni veći i jači zaklanja sve.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
studenac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 238
Lokacija: Slavonija
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.06.2009. 16:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rođena u Osijeku je napisao/la (Pogledaj post): › Što je ovo, preporuka ili nepotizam?
U ljeto '93. odlučim se skinuti iz uniforme. Dobijem preporuku zapovjednika brigade za Carinsku upravu, odem na razgovor i testiranje, direktor oduševljen, ja primljena, da bi me drugi dan nazvao i rekao da je morao primiti pobjegulju Glavinu rođaku. Taj isti čovjek mi da preporuku za Javno tužiteljstvo, isti priča razgovor, testiranje, primljeni ste... za dva dana žao nam je... opet Glavina rođaka. Ženi bilo žao pa mi da preporuku za MUP i Mirovinski, opet isto, samo što mi u MUP-u nisu rekli koga su primili, nego su rekli da sam sa 27 godina prestara za tajnicu, a za čistačicu sam prekvalificirana. Mogu vam tako do jutra nabrajati. Da nije bilo Škoje, vjerojatno ni dan danas ne bi imala posao jer se nikada nikome nisam uvlačila i nemam "rođake".

Što se tiče smjene direktora, za njih se ne morate bojati, već će se oni snaći.Svi su oni isti, svi previše znaju jedni o drugima i na kraju će se svi uglazbiti, kolika god sada bila hajka. Bolje se brinite za mlade ljude bez stranačke pripadnosti i
političkih veza koji će prolaziti ono što sam ja prošla.


Svatko ima nekog dobrog duha pratitelja, a ti izgleda imaš "glavu" vjerovatno nešto sa "glavom " nije u redu ?!
Kad smo več kod toga svi bi na državne jasle. Pa tko bi sve tamo nahranio gladna usta, uhvatite se lopate i motike.

_________________
Dok je ovaca bit će i šišanja. osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
hengl
Offline
Ukupno postova: 234
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 07.06.2009. 19:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TataMata, šta ti kao potomak Ante Starčevića misliš (al iskreno) zašto je Matković tajno išao u posjete markoviću u pritvor? Jel mu nosio čokoladice ili išao pitati kolko košta da njega ne umoči u kioske?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
hengl
Offline
Ukupno postova: 234
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 13.06.2009. 17:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gordane, javi se.... Šta ćeš ako te Marković umoči?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: