Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Izbor rektora Sveučilišta J. J. Strossmayera [Vijesti OSTV-a]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
OSTV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.06.2009. 16:50 
Naslov:  Izbor rektora Sveučilišta J. J. Strossmayera [Vijesti OSTV-a]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pred osječkom akademskom zajednicom izbor je rektora Sveučilišta J.J.Strossmayera. U utrci za to mjesto bit će samo dva kandidata, potvrdili su iz Povjerenstva za prikupljanje kandidatura. S jedne strane aktualna rektorica Gordana Kralik, kojoj bi u slučaju ponovnog izbora to bio četvrti, a s druge strane dekan Ekonomskog fakulteta Željko Turkalj. Za razliku od političkih izbora, izbor rektora protječe u tzv. akademskom ozračju, u kojemu 22 člana Senata odmjeravaju životopis i programe razvoja Sveučilišta prijavljenih kandidata, te na koncu, tajnim glasovanjem, izabiru po njima kvalitetnijeg kandidata. Sjednica Senata mora biti zakazana najkasnije do 30. ovoga mjeseca.



U Vijestima Osječke televizije pogledajte i:

- sve veća popunjenost zrakoplova Ryanaira iz Osijeka
- Dan polja pšenice i ječma na osječkom Poljoprivrednom institutu
- predstavljena monografija Dječjeg kazališta Branka Mihaljevića




Osječka televizija - Vijesti, 03.06.2009.




Više informacija; Osječka televizija



Vijesti Osječke televizije možete svakodnevno pratiti na stranicama portala Osijek031.com.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Font Size
Offline
Ukupno postova: 31
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.06.2009. 13:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Čisti primjer penzionera koji se neće makniti s određenih pozicija a imaju uvjete za morivine i ence im nista pomoci,ja mislim, tih jos 4 godina u njihovoj penziji.
Ne samo tu vec je tako i po firmama i inim mjestima i onda mi trazimo mlade da im se dignu u tramvaju...Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: