Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



UFO Tour uz Osječko 2009.

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
lancelott
Offline
Ukupno postova: 158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.06.2009. 12:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zla_tratinčica je napisao/la: ›
nikakva urota, eo primjer šta saznah nedavno za Let 3.. njihov drugi gitarist je i DJ i organizator Hartere (ako znaš što je to) i Sly ih dovlači ovdje da bi on mogao svirati na harteri.. kompromis jel.. to je normalna stvar ako ja radim svirku za 100 ljudi u o2, teatru, unitedu, ali ako ces ti raditi festival za siru publiku, ne mozes iz svojih interesa dovodit bend koji je u zadnje 2 godine bio 10 puta u osijeku.

eo za tvoju informaciju recimo, i opet napominjem, nemoj raspravljat negdje s čim nemaš veze jer ispadaš glup, vrati se u politiku, vjerovatno zato i braniš ufo jer si neki politički gmizavac..

drago dijete, neću reći da ispadaš glup, oko tvoje gluposti sam se već očitovao, ali ću reći da griješiš u vezi mene i politike...nemam veze s njom, hvala bogu i mojim životnim odlukama, ali još davnih dana (nisam kriv što sat otkucava) alternativirao sam stvari, pokretao, nosio, stvarao i održavao pa ZNAM kako je to iz ničega stvoriti nešto, i zato UFO ekipa ima moju potporu, a ekipa poput tebe, alternativa alternativi, uvijek je mutila i podmetala nezadovoljstvo gdje mu nema mjesta.
Ako Slayu treba takva ulaznica za Harteru, onda jebeš Slya! Ali, Sly i Let 3...kakve tu ima veze?

Veza je vjerojatnije ta što HR scena i nema neki preveliki izbor zanimljivih autora/izvođača pa se sve mora rotirati u krug koji je omeđen budžetom...I meni su Mrletovi čepovi već previše ukakani, ali što...koga...
Ma nije ni bitno, jer glavne face bi trebali biti demo bandovi. Jel?
Čujem da se ove godine bandovima osim smještaja i klope daju i dnevnice za svirku.
Dakle, svaka čast na insinuacijama, ali mislim da si oko ovoga fulao.
Osobno bi volio da headliner vrlo skoro bude Radiohead...no i tada bi bilo nezadovoljnika...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 18.06.2009. 12:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lancelott je napisao/la (Pogledaj post): ›
zla_tratinčica je napisao/la: ›
nikakva urota, eo primjer šta saznah nedavno za Let 3.. njihov drugi gitarist je i DJ i organizator Hartere (ako znaš što je to) i Sly ih dovlači ovdje da bi on mogao svirati na harteri.. kompromis jel.. to je normalna stvar ako ja radim svirku za 100 ljudi u o2, teatru, unitedu, ali ako ces ti raditi festival za siru publiku, ne mozes iz svojih interesa dovodit bend koji je u zadnje 2 godine bio 10 puta u osijeku.

eo za tvoju informaciju recimo, i opet napominjem, nemoj raspravljat negdje s čim nemaš veze jer ispadaš glup, vrati se u politiku, vjerovatno zato i braniš ufo jer si neki politički gmizavac..

a ekipa poput tebe, alternativa alternativi, uvijek je mutila i podmetala nezadovoljstvo gdje mu nema mjesta.
Ako Slayu treba takva ulaznica za Harteru, onda jebeš Slya! Ali, Sly i Let 3...kakve tu ima veze?

Veza je vjerojatnije ta što HR scena i nema neki preveliki izbor zanimljivih autora/izvođača pa se sve mora rotirati u krug koji je omeđen budžetom...


ekipe poput mene ima jako puno, to se vidi i na forumu i na anketama.. evo za oljm anketa i vidi rezultat, vjerujem da će biti i za UFO pa ćeš također vidjeti rezultat..
pitaš kakve veze imaju Sly i Let3, pa lijepo sam objasnio gore u čemu je stvar, ne kužim, ako hoćeš, još jednom ću.. i ima puno bendova koji bi za manje novaca dovukli isto ili više ljudi nego let3 ali je to već toliko puta prožvakana tema da mi se ne da vraćati na to..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tonya
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2171
Lokacija: Nedođija
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.06.2009. 12:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lancelott je napisao/la (Pogledaj post): ›
Veza je vjerojatnije ta što HR scena i nema neki preveliki izbor zanimljivih autora/izvođača pa se sve mora rotirati u krug koji je omeđen budžetom...


Jasno je da domaća scena nema mnogo zanimljivih izvođača... Ali ne možeš mi reći da se na neki nastup u Osijeku mogu dovesti samo TBF, Let 3, Majke, Hladno Pivo, Zabranjeno Pušenje, Rambo Amadeus, Belfast Food, i, da, naravno, Vatra i Ramirez. Very Happy
Respekt navedenim izvođačima, posebice ZP-u koje bih mogla slušati svaki dan, ali što je previše, previše je. Ipak je naša scena za nijansu šarolikija.

_________________
Space: The final frontier
These are the voyages of the Starship, Enterprise
Its 5 year mission
To explore strange new worlds
To seek out new life and new civilizations
To boldly go where no man has gone before
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 18.06.2009. 12:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tuga je što dosta ljudi ne kuži riječ alternativa.. ovo sve nabrojano je već mainstream, neki veći, neki manji Smile

cheers Smile

_________________
..vama ne treba govorit, vama treba zapovjedit, neću se borit sa bjednikom kad nemam šta pobjedit.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lancelott
Offline
Ukupno postova: 158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.06.2009. 12:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tonya je napisao/la: ›
lancelott je napisao/la (Pogledaj post): ›
Veza je vjerojatnije ta što HR scena i nema neki preveliki izbor zanimljivih autora/izvođača pa se sve mora rotirati u krug koji je omeđen budžetom...


Jasno je da domaća scena nema mnogo zanimljivih izvođača... Ali ne možeš mi reći da se na neki nastup u Osijeku mogu dovesti samo TBF, Let 3, Majke, Hladno Pivo, Zabranjeno Pušenje, Rambo Amadeus, Belfast Food, i, da, naravno, Vatra i Ramirez. Very Happy
Respekt navedenim izvođačima, posebice ZP-u koje bih mogla slušati svaki dan, ali što je previše, previše je. Ipak je naša scena za nijansu šarolikija.


kao na primjer koji izvođač tonya?
ajd baš napiši tko nije dugo bio u Os a bio bi zanimljiv i financijski dostupan...
LJudi, Osijek treba imati svoju scenu, izgraditi ju, a ne da se vječno vrte imenima dinosaurusa Dade Topića, Kiće Slabinca i Zlatka Pejakovića...
Osamdeset i neke izdan je LP "Pogonsko gorivo" osječki bandovi u usponu, sjetite se OK band i "Bijeli kadilak"...e od tada do danas...pljuga.

Možemo se slagati ili ne oko UFO-a, ali u njega je uložena ogromna energija i volja za promjenom.
Žao mi je za United, ali nadam se da će Miniteatar uspjeti, treba ih podržati.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 18.06.2009. 12:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bijeli kadilak.. i kažeš ništa od tada.. o bože siđi dolje. gdje su why stakla, die hausersi, debeli precjednik, gužva u 16ercu..

_________________
..vama ne treba govorit, vama treba zapovjedit, neću se borit sa bjednikom kad nemam šta pobjedit.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Trippy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 136
Lokacija: Fallen
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.06.2009. 12:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

.....pučka kuhinja, praxitens Razz

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 18.06.2009. 12:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

je, i to, al ovo sam nabrojao ove koji baš imaju neki kult i koji su izdali albume =)

_________________
..vama ne treba govorit, vama treba zapovjedit, neću se borit sa bjednikom kad nemam šta pobjedit.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Trippy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 136
Lokacija: Fallen
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.06.2009. 13:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa i u moje vrijeme je pučka imala kult i "izdala" album heheh Very Happy

_________________
One day there'll be a place for us
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.06.2009. 14:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Za one koji kažu da nema bendova...evo jedan kraci Ex Yu popis, kojeg sam se sjetio nabrzinu

Đubrivo
Zadruga
Kawasaki 3p
Jura Stublić I Film
Tea Break
Petrol
Repetitor
Čovek Bez Sluha
Overflow
Morso
Father
One Piece Puzzle
Orange Strips
Stillness
Pips Chips Videoclips
Laka
Letu Štuke
Emir & Frozen Camels
Marijan Ban
Elvis Jackson
Vuneny
Nežni Dalibor
Bambi Molesters
Kimiko
Siddharta

To su sve bendovi na major labelima, poneki čak i jačim europskim ( Vuneny, Orange Strips, OVerflow... ) a večina njih u Osijeku ili nikada nije svirala ili godinama...Ili sviraju rijetko a ima publike ( Pipsi )

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lancelott
Offline
Ukupno postova: 158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.06.2009. 14:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evil Poodingh je napisao/la: ›
Za one koji kažu da nema bendova...evo jedan kraci Ex Yu popis, kojeg sam se sjetio nabrzinu

Đubrivo
Zadruga
Kawasaki 3p
Jura Stublić I Film
Tea Break
Petrol
Repetitor
Čovek Bez Sluha
Overflow
Morso
Father
One Piece Puzzle
Orange Strips
Stillness
Pips Chips Videoclips
Laka
Letu Štuke
Emir & Frozen Camels
Marijan Ban
Elvis Jackson
Vuneny
Nežni Dalibor
Bambi Molesters
Kimiko
Siddharta

To su sve bendovi na major labelima, poneki čak i jačim europskim ( Vuneny, Orange Strips, OVerflow... ) a večina njih u Osijeku ili nikada nije svirala ili godinama...Ili sviraju rijetko a ima publike ( Pipsi )


Svaka čast!

Organizatori, evo wox populi.
Imate šansu ubaciti najzanimljivije sa spiska već na "Jesen uz Osječko"

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.06.2009. 14:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Taj spisak nece nista znaciti ekipi iz Noktue i Koncerta, to su ljudi dobro upuceni u scenu i znaju večinu tih bendova, ali jednostavno ne zele, jer imaju deal sa 10ak bendova koje guraju svuda...

Ali su to bendovi od kojih ce sigurno barem 80% njih procirkulirati binom Mini Teatra i iducih godinu dana...

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: