Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Kopika otvorena od 11. lipnja

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
nisam za
Offline
Avatar

Ukupno postova: 307
Lokacija: desna obala
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.06.2009. 21:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa jel nece biti macuhica?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Moira
Offline
Avatar

Ukupno postova: 344
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.06.2009. 9:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ako ostane ovakvo vrijeme, možemo na bazene na klizanje... osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pop-ap-teta
Offline
Avatar

Ukupno postova: 324
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.06.2009. 11:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la (Pogledaj post): › naprvite tamo zrce ... dovedite par DJeva koji ce pustati glazbu ... napravite par sankova, tocite jeftine koktele, radite cijelu noc i after hour do 10 ujutro ... i vidjet cete kako sodoma i gomora donosi novce.


upravo tako i ja mislim. trebalo bi osmisliti programe na tom podrucju za sve dobne skupine, to uopce nije tesko, od trim staze (koju je nekada davno vojska super uredila, a sada je dosta zapusteno), pa kopike pa i katakombi, ogromni je to prostor, koji zijapi neiskoristen. i tako djeca, mladi, pa i stariji preko ljeta ne znaju kuda bi sa sobom. nemaju svi za ljetovanja, grcku, more i toplice. neka se malo gradonacelnik potrudi unjeti osijeku ljeto i u srca gradjana, ne samo meteoroloskim prilikama. naravno tu podrazumjevam da ne naplacuje sve do zadnje sitnice, vec da se razmisli sto je profitabilnije za naplatu, a sto gradjanima treba priustiti GRATIS....

eh koliko ja imam ideja....tonu Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 04.06.2009. 13:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Neće biti ništa od toga Laughing pa tek su izbori prošli... negdje mjesec-dva prije slijedećih će bit svega Very Happy

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 04.06.2009. 13:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kopika je super, možeš polomit nogu i kupat se i brat ringlove...

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
hengl
Offline
Ukupno postova: 234
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 07.06.2009. 19:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Čujem da će opiku svečano otvoriti Doležal i da će bit u kupaćim gaćama, a nakon što presječe vrpcu skače pauflek na glavu. A za to vrijeme Đapićevi oporbenjak roni po dnu bazena i traži čep da ispusti vodu kako bi Matkovićev prevrtljivac skočio na glavu u prazan bazen. Tim pravaškim smicalicama nikad kraja.
TataMata, čiji si ti? Đapićev ili Matkovićev?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zeros
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2887
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.06.2009. 4:47 
Naslov:  Re: Kopika otvorena od 11. lipnja
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Objektiv 031: Copacabana Osijek - sezona 2009.
[Foto: zuhra][17.06.2009. Copacabana]

_________________
----------Daniel Antunović----------

U Bibinim raljama | Legiranje |Triki&TV
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pop-ap-teta
Offline
Avatar

Ukupno postova: 324
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.06.2009. 13:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zeros slike su stvarno lijepe , onako cist "opustajuce". no mene zanima opca situacija tamo, AKO NETKO ZNA nesto o tome, jer jos do sada nismo bili na kopiki. dakle kupalo se mal u bilju i slicno. zanima me dal su svi bazeni puni. isla bi sa klincima pa me cisto zanima kakve sadrzaje imamo tamo, ako uopce imamo i jel se voda barem malo ugrijala u najmanjem bazencicu....

evo cak i ako ne znate, a netko se zaleti tamo, probajte kakva je voda pa natipkajte nesto o svemu Smile))))

thx!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.06.2009. 14:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja sam bio jučer na kupanju i bilo je stvarno puno ljudi. ne kupam se na bazenima ali mislim da su svi otvoreni (mali i olimpijski sigurno, jedino za onaj srednji okrugli nisam siguran). maćuhice sam vidio na jednom mjestu Smile i izgledaju poprilično jadno. između malog i srednjeg bazena su postavili klupe i stolove pod suncobranima ali onaj kiosk koji je prodavao cugu mi ne izgleda otvorenim. postavljen je mali kiosk sa cugom i par stolova uz olimpijski bazen blizu onog velikog hrasta. napravljena je mala stazica koja se spušta od restorana dolje na plažu. renovirane su naplatne kućice (ulaz se ne naplaćuje). dolje uz dravu je postavljen jedan spasilački toranj u kojem nema spasitelja. i to je otprilike to. neznam gdje su ulupali silne novce. doduše nisam vidio jesu šta radili sa wc-ima

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pop-ap-teta
Offline
Avatar

Ukupno postova: 324
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.06.2009. 22:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mladjo hvala na ovim informacijama iako nemam poima sto i kako do kopike, ja se veceras smrzla ko.........Sad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: