Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Šta očekujem od novog gradonačeknika!?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: Da li mislite da će nova gradska vlast biti učinkovita?

Da
55%
 55%  [ 26 ]
Ne
44%
 44%  [ 21 ]
Ukupno glasova : 47


Autor Poruka
Trippy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 136
Lokacija: Fallen
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.06.2009. 9:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PEGY je napisao/la (Pogledaj post): › Bubalo sada ima sudbinsku šansu riješiti se "mentora" matorog Glavaša i svih starih političara adezeovaca i komunjara i okrenuti novu stranicu u svojoj karijeri te postati moderan europski političar bez ružnih repova.
Poštenje i čast trebali bi mu biti lajtmotivi kroz cijelu karijeru,a pošto je mlad može stvarno "pucati visoko".


Potpisujem. A ti tenjac, malo si skrenuo i sa uma a i sa teme, idi na temu gdje se o takvim stvarima raspravlja i ne postaj vise ovdje jer il zivis u oblacima ili jednostavno nisi pri sebi bas.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
hyppolita
Offline
Avatar

Ukupno postova: 306
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.06.2009. 9:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ništa posebno a niti zahtjevno, očekujem da će popraviti kvalitetu života mladima a i ostalim građanima grada Osijeka te da će grad očistiti od takozvanih lopova i osoba koje su nas dovele do ovoga gdje smo danas.

_________________
Uvijek mi navuće osmijeh sunce moje malo ...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.06.2009. 9:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ono što mi očekujemo, je i ono što se redovno obećava, a što će se od toga ostvariti????

očekujemo ... hoćemo li i dočekati

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
hyppolita
Offline
Avatar

Ukupno postova: 306
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.06.2009. 9:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tenjac je napisao/la: ›
Neocekujem nista.
Napunit ce svoje dzepove prodajom ono malo zemljista sto je ostalo strancima za trgovacke centre.
Stat ce svi projekti Osijek-Koteksa radi mrznje Matkovica i Tadica.Takodje ce stati projekt eseker centar2 radi mrznje Sapina-Bubalo.
Svi ce projekti stati radi kosidbe dva najjaca covjeka u gradu,a to su, GLAVAS-BILOS?!
Glavas ima osobnu mrznju prema Zeljku Bilosu da su na jednoj veceri u hotelu Osijek skoro pistoljima rijesili nesporazum,ali je Glavas bio slabiji, okrenio se i osao nakon sto mu je Zeljko Bilos Alaga opsovao majku,Glavas se okrenio i samo kratko rekao,vidimo se kad se vratim ponovo.
Bilos je igrac Djapica ili obrnuto,poslovi koji su namjestani sa zemljistem su djelo Dzapica.Zemljiste u svilajsko gdje isti lopov i bandit Bilos Zeljko gradi "Portanovu"je dobio besplatno,uz rijeci Djapica,"od posebnog drzavnog znacaja"?!?Isto zemljiste u svilajskoj je asvalitarano i osvjetlito u korist Zeljka Bilosa,gdje ne samo da ce gradit centar nego i kuce i stanove za prodaju,samo odakle tom istom Zeljki Bilosu 200 miliona eura???niko se nepita,sada kada dodje Glavas na vlast biti ce osveta i stace kako sam rekao projekti od autobusnog kolodvora do gradskih infrastrtukturnih projekata koje ima imalo veze sa Koteksom radi mrznje -Glavas-Tadic!Bubalo-Sapina.U cjeloj prici mi se zapitamo gdje smo mi??jel smo opet guske u magli baranjskih suma ili naivci kipari koji samo zabijemo glavu u drvo i udaramo,udaramo drvo a lopovi i banditi se bogate preko nasih ledja, uz nasu naklonost i dobiju glas!Ima jos mnogo toga sto ce stat sa gradnjom al neda mi se pisat iz razloga sto vidim te face koje se mrze i zaustavljaju projekte nas gradjana,samo kad vidim facu iskrivitu od Sisljagica,onda onako cinicnog osmijeha glavatog Matkovica,do Bolesno ljubomornog Djapica na sve svoje stranacke kolege,uz cirkusanta Glavasa,Lovokovicku koja je...Trazili ste,dobili ste,a uskoro gledajte kako i ono malo sto se gradilo po Osijeku staje,kako se kranovi razmontiraju i odvoze,kako nema zgrada vise u strosiki,nema ni biciklistickih staza,niti unikomovih sadnica novih,jel Unikom je posebna prica,za taj isti unikom ce biti posebna borba,Parangal,al ce se boriti da se dokopaju,bice kao na Kosovu Polju samo politicki sa dosta prljavstine od strane "glumaca"Bubala-Sisljagica-Glavasa.....ima jos mnogo,al,uzivajte u paroli "Snaga grada"?
VESELI ZDRAVI BILI!!!!!


Šta ti čovječe već danima pokušavaš reći ?
Jel znaš ti sam uopće šta pričaš i što znači totalno fulanje teme jebote??

_________________
Uvijek mi navuće osmijeh sunce moje malo ...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
hyppolita
Offline
Avatar

Ukupno postova: 306
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.06.2009. 9:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MissTake je napisao/la: ›
ono što mi očekujemo, je i ono što se redovno obećava, a što će se od toga ostvariti????

očekujemo ... hoćemo li i dočekati


Možda, ali nakon što se on pobrine za sebe, možda mi onda dođemo na red.... ali možda. Ja se majke mi toplo nadam da ćemo doći i da ćemo dočekati Rolling Eyes

_________________
Uvijek mi navuće osmijeh sunce moje malo ...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.06.2009. 9:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja se ne nadam, previše sam toga vidjela tak' da ... kontam si skupit krpe i za Dubai, tamo se obećava mnogo i dobiva mnogo osijek031.com smile

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.06.2009. 9:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MissTake je napisao/la (Pogledaj post): › ja se ne nadam, previše sam toga vidjela tak' da ... kontam si skupit krpe i za Dubai, tamo se obećava mnogo i dobiva mnogo osijek031.com smile


...da!!! ...i pošalji neku razglednicu od tamo...Smile...

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
hyppolita
Offline
Avatar

Ukupno postova: 306
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.06.2009. 10:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

čekaj... možda dobiješ na lotu pa će ti biti i ovdje fino... samo nemoj dugo čekati Mr. Green

_________________
Uvijek mi navuće osmijeh sunce moje malo ...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.06.2009. 10:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne znam kako da dobijem na lotu, kad odbijam izvršavati bilo kakve uplate koje se odnose na lutriju, kladionice i ostale vidove brze i lake zarade osijek031.com smile
ali, možda naletim na listić s dobitnom kombinacijom kojeg je vlasnik slučajno izgubio. osim toga uvijek ostaje dobar stari plan o bogatoj udaji osijek031.com smile osijek031.com smile

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
hyppolita
Offline
Avatar

Ukupno postova: 306
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.06.2009. 10:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MissTake je napisao/la: ›
ne znam kako da dobijem na lotu, kad odbijam izvršavati bilo kakve uplate koje se odnose na lutriju, kladionice i ostale vidove brze i lake zarade osijek031.com smile
ali, možda naletim na listić s dobitnom kombinacijom kojeg je vlasnik slučajno izgubio. osim toga uvijek ostaje dobar stari plan o bogatoj udaji osijek031.com smile osijek031.com smile


Ajoooooooooj... visoko pucaš...

_________________
Uvijek mi navuće osmijeh sunce moje malo ...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.06.2009. 10:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fazan je napisao/la: ›
ne znam jeste li primijetili

Nisu, vjeruj... On je simpa & mlad. Što bi drugo primijetili?!
fazan je napisao/la: ›
bubalo nije dao niti jedno obećanje u kampanji ...

Ovo je tipično za njega: ne otvara teme u kojima nije na svom terenu. Zna koliko je investirao i postigao u Županiji. Nema on te odlučnosti ( a niti samostalnosti, a niti veza i relacija koje su potrebne) da bi nešto značajnije pokrenuo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maddox_rumble
Offline
Avatar

Ukupno postova: 848
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.06.2009. 14:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sharon je napisao/la (Pogledaj post): ›
fazan je napisao/la: ›
ne znam jeste li primijetili

Nisu, vjeruj... On je simpa & mlad. Što bi drugo primijetili?!
fazan je napisao/la: ›
bubalo nije dao niti jedno obećanje u kampanji ...

Ovo je tipično za njega: ne otvara teme u kojima nije na svom terenu. Zna koliko je investirao i postigao u Županiji. Nema on te odlučnosti ( a niti samostalnosti, a niti veza i relacija koje su potrebne) da bi nešto značajnije pokrenuo.


odlicno, a tipicno za sve ostale je da daju obecanja koja nemogu ispunit Wink

mi smo ovce, a ne ljudi, rade bi culi sta sve ce se radit taman da nam obeca da cemo kolonizirat mjesec

sta da covjek obeca ima 55mil deficita boze moj

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Fifa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 243
Lokacija: Osijek/Zagreb
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.06.2009. 17:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zato je sharonin poglavnik obećao pa su mu i veze bile đabe Laughing

_________________
The Todd accepts all applicants, regardless of age and disability. Cool
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.06.2009. 18:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Fifa je napisao/la: ›
zato je sharonin poglavnik obećao pa su mu i veze bile đabe Laughing

Sharonin poglavnik je trenutačno (nažalost) isti koji i tebi - ako živiš u Osijeku, dakle Bubalo. Naravno, protiv njezine volje, ali - to je demokracija... Otrpit će ga nekako, kvragu - pa i vi ste patili do sada i preživjeli.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
voditelj_smjene
Offline
Ukupno postova: 121
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.06.2009. 14:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ako nakon uhljebljena stranačkih kadrova i davanja poslova sponzorima ostane novaca i volje volio bih ovo:
- spajanje strossmayerove ulice sa europskom avenijom u oba smijera
- regulacija "butre"
- javni wc
- kontakt policajci (ne znam di su nestali)
- poticaji i olakšice za poduzetnike
- premještanje rappera sa glavnog trga
- parking kod bolnice
- i na kraju da se izvuče koji dinar iz eu fondova

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: