Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



nagradna igra: udomite mače Wink

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Marinoš
Offline
Avatar

Ukupno postova: 296
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.07.2009. 11:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la (Pogledaj post): ›
Marinoš je napisao/la (Pogledaj post): › Guess what,evil monkey?imam seku blizanku kod sebe od tvoje mace..iste su!sitna je i tigrasta...i moja traži dom...btw,uzela sam jednu od slikica i poslala na printanje - imat ćemo štand za OLJN 10. i 11.7.,u Kapucinskoj ulici i na štandu će biti mačići kako živi tako i slikice onih koji traže dom...a među njima će biti i tvoja micika...


...a jel viskas ili obična tigrasta????


mala, 'naš šta?! osijek031.com smile Laughing

_________________
Što možeš danas,ne ostavi za sutra!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.07.2009. 11:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Marinoš je napisao/la (Pogledaj post): ›
anakonda je napisao/la (Pogledaj post): ›
Marinoš je napisao/la (Pogledaj post): › Guess what,evil monkey?imam seku blizanku kod sebe od tvoje mace..iste su!sitna je i tigrasta...i moja traži dom...btw,uzela sam jednu od slikica i poslala na printanje - imat ćemo štand za OLJN 10. i 11.7.,u Kapucinskoj ulici i na štandu će biti mačići kako živi tako i slikice onih koji traže dom...a među njima će biti i tvoja micika...


...a jel viskas ili obična tigrasta????


mala, 'naš šta?! osijek031.com smile Laughing



Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Marinoš
Offline
Avatar

Ukupno postova: 296
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.07.2009. 11:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

stavit ću i službeni poziv,ali evo,samo za vas - ekskluziva Wink
ovaj nadolazeći petak i subotu Udruga Maca ima štand u Kapucinskoj ulici (tamo negdje oko Kapucinske crkve) od 19h pa dokle ima ljudi...bit će tu svega - i domačih kolačića koje ćemo dijeliti, priča o udomljenjima, slikice maca koje traže dom i najslađi dio uz kolače su...mačići koji su napušteni i koji će biti sat - dva na štandu,ALI!!!! nećemo ih dijeliti na licu mjesta,nego ćemo dati broj telefona na koji se mogu javiti pa ćemo vidjeti koliko su ljudi ozbiljni u svojim nakanama da spase malo biće. Naravno,bit će obvezani i ugovorom da to mače treba kstritati / sterilizirati kad za to dođe doba...a bit će i volontera kako iz naše udruge tako i volontera iz Azila kojima ćemo ustupiti pola našeg mjesta te udomitelja koji su preko nas udomiti mace...ma,sve u svemu - bit ćemo atrakcija!Dođite da se upoznamo¨!


Zadnja promjena: Marinoš; 06.07.2009. 11:30; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
Što možeš danas,ne ostavi za sutra!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Marinoš
Offline
Avatar

Ukupno postova: 296
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.07.2009. 11:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la (Pogledaj post): ›
Marinoš je napisao/la (Pogledaj post): ›
anakonda je napisao/la (Pogledaj post): ›
Marinoš je napisao/la (Pogledaj post): › Guess what,evil monkey?imam seku blizanku kod sebe od tvoje mace..iste su!sitna je i tigrasta...i moja traži dom...btw,uzela sam jednu od slikica i poslala na printanje - imat ćemo štand za OLJN 10. i 11.7.,u Kapucinskoj ulici i na štandu će biti mačići kako živi tako i slikice onih koji traže dom...a među njima će biti i tvoja micika...


...a jel viskas ili obična tigrasta????


mala, 'naš šta?! osijek031.com smile Laughing



Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

e,pa baš si Twisted Evil -ca!

_________________
Što možeš danas,ne ostavi za sutra!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Marinoš
Offline
Avatar

Ukupno postova: 296
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.07.2009. 11:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@evil monkey: žao mi je što si imala takvo iskustvo...i meni nekad dođe da ostavim sve...ali ako bi odustala svaki put zbog glupih ljudi,tko bi se brinuo za ta bića?I mene zovu na službeni da mi kažu da dođem u njihovu zgradu i vidim kako im je stubište zapišano od mačaka i kako smrdi osijek031.com smile pa mislim,heeeeellloooouuu,o čemu vi pričate?!pa žele ovaku,pa žele onaku macu,pa će ju doći uzeti pa se ne javljaju,pa jako idiot moram zivkati...ma,znaš,teško je udomljavati jer moraš raditi s ljudima - ali kad znaš da je to spašavanje jednog života - onda progutaš sranje i pokušavaš dalje...ja da nemam gastritis,vjerovatno bih ga dobila i da sam normalna - vjerovatno bi popizdila...ako ikako mogu pomoći, javi se!

_________________
Što možeš danas,ne ostavi za sutra!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bizo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 116
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.07.2009. 13:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pozdrav za tebe
Marinoš je napisao/la: ›
@evil monkey: žao mi je što si imala takvo iskustvo...i meni nekad dođe da ostavim sve...ali ako bi odustala svaki put zbog glupih ljudi,tko bi se brinuo za ta bića?I mene zovu na službeni da mi kažu da dođem u njihovu zgradu i vidim kako im je stubište zapišano od mačaka i kako smrdi osijek031.com smile pa mislim,heeeeellloooouuu,o čemu vi pričate?!pa žele ovaku,pa žele onaku macu,pa će ju doći uzeti pa se ne javljaju,pa jako idiot moram zivkati...ma,znaš,teško je udomljavati jer moraš raditi s ljudima - ali kad znaš da je to spašavanje jednog života - onda progutaš sranje i pokušavaš dalje...ja da nemam gastritis,vjerovatno bih ga dobila i da sam normalna - vjerovatno bi popizdila...ako ikako mogu pomoći, javi se!


Sve mi je jasno...
Želim ti puno uspjeha u tvojoj "misiji" i što više udomljenih mačića

Pozdrav tebi i mačićima svih vrsta od mene i mojih AST-a

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Marinoš
Offline
Avatar

Ukupno postova: 296
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.07.2009. 11:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Thx,Bizo...cijenim to...P.s.javi se da odemo kod tvog uje,da mu objasnim neke stvari oko kastracije mace...da ne bi bilo:nisam znao.. Smile

_________________
Što možeš danas,ne ostavi za sutra!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
evil monkey
Offline
Avatar

Ukupno postova: 923
Lokacija: ormar
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.07.2009. 12:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Marinoš je napisao/la (Pogledaj post): › @evil monkey: žao mi je što si imala takvo iskustvo...i meni nekad dođe da ostavim sve...ali ako bi odustala svaki put zbog glupih ljudi,tko bi se brinuo za ta bića?
ma u pravu si - evo sad sam opet u pregovorima, ovaj puta pokusavam udomiti jedno mace koje odrasta u podrumu nase zgrade - ima ih 2 komada, pa kad ih smjestim kod ljudi (ako uspijem obojicu), nosim mamu macku na kastraciju (ovo ja sad vec treci njezin okot koji udomljavam, dojadilo mi je - radije cu iz svog dzepa platiti kastraciju ulicne macke nego svakih 6 mjeseci imati glavobolje zbog podmlatka - probali smo sa sexualnom edukacijom, ali mislim da macka bas nije shvatila Wink)

vidimo se u petak navecer na korzu Smile

_________________
“Education’s purpose is to replace an empty mind with an open one.”
Platon - Alegorija pećine
pollitika.com - Pale blue dot video - DemocracyNow! - ZCom
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Marinoš
Offline
Avatar

Ukupno postova: 296
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.07.2009. 10:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@evilka:daj mi reci u kojim si ti zgradama?ako trebaš pomoć,javi se..ja trebam nekoga tko živi kod Drvljanika,tamo ima dvoje mačića koje ljudi ne podnose...smradovi! osijek031.com smile

_________________
Što možeš danas,ne ostavi za sutra!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: