Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



[izbori 2009.] Rezultati izbora [drugi krug]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
ivona_zg
Offline
Ukupno postova: 19
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.06.2009. 23:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hahahahahaha "bubalo je reko da će pokrenuti gospodarstvo" hahahahahahaahha presmiješna si anakondice---bubalo je kupio srednju školu (ne diplomu,nego srednju školu jer je malo zaostao) tak da...neće on ništa pokretati .niti zaustavljati dapače. to će Veliki šerif. Opustite se.

bandić i DINAMO Smile Smile )

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.06.2009. 9:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...neka sam presmiješna, ali barem imam optimizma da će se Osijek konačno pomaknuti nekud s mrtve točke, u kojoj je već predugo....uostalom, Bubalo se dosad pokazao da ipak zna raditi, OBŽ stoji sasvim solidno...a sad je na njemu da pokaže hoće li nastaviti ili ne.....
...a što se tiče kupovanja obrazovanja, licemjerno je govoriti išta o kupovini srednje škole, kad je dosad grad vodio lažni magistar......

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ivona_zg
Offline
Ukupno postova: 19
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.06.2009. 11:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jao ovo ide iz šupljeg u prazno
znači,bubalo je pokrenuo županiju,radio u županiji ,a đapić u gradu niš nije napravio?' niš nije pokrenuo? daj,molim te, ne pričaj gluposti,sjećam se ja dobro kad smo mi znali doći u osijek za vrijeme one spodobe od kramarića,tad je osijek doslovce bio grad mrtvila.
al dobro,vi ste izabrali svoju vlast,sretno vam.
što se tiče magisterija,nema tog magistra koji od svog mentora nije prepisao većinu.kad uzmeš temu za magistarski,to nije otkrivanje tople vode,pogotovo kada ga radiš na području pomorskog prava.i naravno,da ćeš se naveliko koristiti mentorovom literaturom.al kako bi ti to znala.ti znaš ono što se piše u glasu slavonije i čuje na slavonskoj televiziji. užas,,,,koje jednoumlje
i magisterij se ne može uspoređivati s kuponjom mature
pozdrav

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
studenac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 238
Lokacija: Slavonija
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.06.2009. 11:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ivona_zg je napisao/la (Pogledaj post): › jao ovo ide iz šupljeg u prazno
znači,bubalo je pokrenuo županiju,radio u županiji ,a đapić u gradu niš nije napravio?' niš nije pokrenuo? daj,molim te, ne pričaj gluposti,sjećam se ja dobro kad smo mi znali doći u osijek za vrijeme one spodobe od kramarića,tad je osijek doslovce bio grad mrtvila.
al dobro,vi ste izabrali svoju vlast,sretno vam.
što se tiče magisterija,nema tog magistra koji od svog mentora nije prepisao većinu.kad uzmeš temu za magistarski,to nije otkrivanje tople vode,pogotovo kada ga radiš na području pomorskog prava.i naravno,da ćeš se naveliko koristiti mentorovom literaturom.al kako bi ti to znala.ti znaš ono što se piše u glasu slavonije i čuje na slavonskoj televiziji. užas,,,,koje jednoumlje
i magisterij se ne može uspoređivati s kuponjom mature
pozdrav


Dali ti znaš kada je Kramarić prestao biti gradonačelnik ?

_________________
Dok je ovaca bit će i šišanja. osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OsijekNepokoreniGrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 724
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.06.2009. 11:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ivona_zg je napisao/la (Pogledaj post): › znači,bubalo je pokrenuo županiju,radio u županiji ,a đapić u gradu niš nije napravio?' niš nije pokrenuo?

Ne radi se o tome tko je što pokrenuo, nego o tome kako je rađeno.
SVAKI projekat koji ima predznak Anto Đapić u Osijeku bio je povezan sa nekavom aferom i pretjeranim trošenjem novca.
O tome se radi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.06.2009. 11:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...đapić je u gradu napravio dosta toga....recimo, proračun u minusu od koliko ono milijuna?????....ne osporavam da se nije napravilo dosta toga: staza za nordijsko hodanje, Anto reper spomenik, Divaltova, nova tramvajska linija i tako to....pitanje je samo koliko je pogodio trenutak za to + ono što je ONG rekao u postu iznad....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OsijekNepokoreniGrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 724
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.06.2009. 11:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da je bilo malo manje pohlepe mogao je biti gradonačelnik do sutra i to sa osvojenih 5000 glasova Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.06.2009. 13:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ivona_zg je napisao/la (Pogledaj post): ›
bandić i DINAMO Smile Smile )

Pametnom dosta.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: