Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



A-OLJM - alternativni OLJM - Osječko ljeto mladih 2009. - program!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.06.2009. 14:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ekipa, jedan dodatak za danas, uletio nam je i jos jedan zanimljiv događaj koji nije u najavi, u 22h kod vodenih vrata organiziramo gledanje profesionalnim teleskopom i malu astronomsku radionicu, pod vodstvom Nataše Bek, profesorice matematike i informatike, koja se vec 7-8 godina aktivno bavi astronomijom.

Ljudi, podrzite nas dolaskom Wink

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 07.06.2009. 18:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evil Poodingh je napisao/la: ›
Ekipa, jedan dodatak za danas, uletio nam je i jos jedan zanimljiv događaj koji nije u najavi, u 22h kod vodenih vrata organiziramo gledanje profesionalnim teleskopom i malu astronomsku radionicu, pod vodstvom Nataše Bek, profesorice matematike i informatike, koja se vec 7-8 godina aktivno bavi astronomijom.

Ljudi, podrzite nas dolaskom Wink

Jeste o kiši razmišljali?

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MacaPapucharica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3162
Lokacija: tu.
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.06.2009. 19:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@nake, mislim da neće ništa biti od toga, ako bude kiše, a čak i ako bude oblačno Sad

_________________
naivna k'o francuska sobarica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 07.06.2009. 20:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MacaPapucharica je napisao/la: ›
@nake, mislim da neće ništa biti od toga, ako bude kiše, a čak i ako bude oblačno Sad

Sada se nešto razvedrilo, bar koliko vidim na prozoru.

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 07.06.2009. 20:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ako ništa od svega, stavite na pristojnu udaljenost poster od Joleta i gledajte dalekozorom tu zvijezdu osijek031.com smile

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
padobranac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1155
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.06.2009. 10:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ako iskopam knjigu iz astronomije iz srednje eto mene da se podsjetim

_________________
Ovakav, nemam nista protiv sebe. Ovakav, prasina uzvitlana.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.06.2009. 10:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

to je trebalo biti jucer, nazalost otpalo je bilo zbog loseg vremena...

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
padobranac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1155
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.06.2009. 11:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hoce biti danas?

_________________
Ovakav, nemam nista protiv sebe. Ovakav, prasina uzvitlana.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.06.2009. 12:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nazalost, Nataša danas ne može...Ali organizirati ce se uskoro, ne povezano za A-OLJM Wink

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
3TT
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.06.2009. 16:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fuldstændigamok je napisao/la (Pogledaj post): › mogli ste pustit one trensere da sviraju.


Ovako, prvo isprike svima koji su cekali do 4,5 ujutro da cuju psytrance u mini teatru... i jedan ogromni DISRISPEKT organizatorima. Naime prvo smo trebali pustati u 4, niko od nas se nije bunio, rekli smo ok, nakraju krajeva, navikli smo mi pustati i kasnije Wink , da bi nam onda u 10 do 4 rekli da ne mozemo mi pustati u 4 nego tek za sat vremena jer je sve kasnilo !?!?! (e pa dragi moji organizatori, kad kasnite a zovete nekog da svira, onda probate stisnut setove ili zrtvovat svoj set... al to je manje bitno, ono NAJGORE u svemu je to da smo mi rekli - ok, i cekali vani na promenadi zajedno sa ekipom koja nas je dosla cut (svaka im cast) do negdje pol 5, a onda smo krenuli unutra iako vec stvarno crknuti, al ako ljudi mogu cekat da cuju set e pa onda cemo im ga i odvrtit. Znaci u pol 5 dolazimo u mini teatar a ono... cistacica i redari... nikog... HVALA velika organizatorima koji nam nisu dali da pustamo od 4, pa se nakon toga pobrali u pol 5, i ono najljepse - niko nas se nije udostojio ni nazvat...

... e pa ljudi moji, ako tako budete brijali, nece vam se razvit nikakva alternativna scena...

pozdrav od mene i Zvuka Prirode i bez obzira na nemili dogadjaj za koji znam da nisu svi koji rade na ovom projektu odgovorni... zelim vam srecu Very Happy
PEACE

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Anait
Offline
Avatar

Ukupno postova: 297
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.06.2009. 7:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evo, dobrotvornim prilozima za razvijanje fotografija sa A-OLM-a i postavljanje izlozbe sakupljeno je 130 kn.
izlozba ce biti danas u S.Co.Baru na zatvaranju A-OLJM-a od 18h
jos jednom svima Veliko Hvala sto su donirali koju kunicu Smile

_________________
Quantum est quod nescimus...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.06.2009. 13:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hvala svima koji su na bilo koji način podržali A-OLJM te posjetili barem jedno od događanja koja smo u kratkom vremenu uspjeli organizirati. Znamo, bilo je i propusta, odgode astronomije zbog lošeg vremena, otpao je i grah zbog tehničkih problema kluba Mini Teatar, onda ono što se dogodilo sa DJima, no eto, ne mogu reći ništa drugim osim : "Tko radi taj i griješi". Prihvatili smo se ovoga u toliko malo vremena, nas par entuzijasta i dojma sam da smo napravili dobru stvar. Osobno sam zadovoljan izvedbom, no mislim da su se radionice ipak mogle bolje posjetiti.
Veliko hvala Ivani i Martini koje su napravile više nego ja osobno, bez njih ne bi bilo gotovo ničega od radionica, hvala Karamanu i Tihani što su uletili kada je bilo potrebno. Hvala Robertu na savjetima, Marku na radionici i fotkanju ostalih događanja, hvala Jeleni na podršci, savjetima, fotkama. Također hvala i NSI ekipi na odličnom predavanje. Hvala Mirni na proglasu i savjetima, hvala curama iz Vatrenih Muva na performansu i radionici, hvala Capoeira klubu Senzala na fenomenalnoj radionici i nastupu,također i Vedranu Janiću na fotoradionici. Hvala ekipi koja je dala svoje filmove na projekciju, bendovima, DJima i MCevima na nastupu, Mileru na organizaciji DJ dijela, zatim Ivanu, Maji, Igoru, Larsonu i ekipi, Valerijanu na poeziji...Isprike ako sam nekoga izostavio, nije namjerno. Naravno, hvala i svima koji su donirali koju kunu za printanje fotografija.
I na kraju velika hvala klubu Mini Teatar i S.Co.Baru na ustupljenim prostorima.
Mi smo se odlično zabavili, nadam se i vi, na onome na čemu ste prisustvovali. Još jednom velika hvala, i na kraju poziv da odete u S.Co.Bar pogledati IZLOŽBU FOTOGRAFIJA.


Zadnja promjena: Evil Poodingh; 11.06.2009. 0:46; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Anait
Offline
Avatar

Ukupno postova: 297
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.06.2009. 13:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a ja se evo zahvaljujem tebi Mario sta si sve ovo pokrenuo. Bravo
bilo mi je super druziti se s svima vama zadnjih tjedan dana.
druzenje ce se nastaviti, a u petak cemo sve to dobro proslaviti.
vidimo se i cujemo Smile

_________________
Quantum est quod nescimus...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.06.2009. 19:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

3TT je napisao/la (Pogledaj post): ›
fuldstændigamok je napisao/la (Pogledaj post): › mogli ste pustit one trensere da sviraju.


Ovako, prvo isprike svima koji su cekali do 4,5 ujutro da cuju psytrance u mini teatru... i jedan ogromni DISRISPEKT organizatorima. Naime prvo smo trebali pustati u 4, niko od nas se nije bunio, rekli smo ok, nakraju krajeva, navikli smo mi pustati i kasnije Wink , da bi nam onda u 10 do 4 rekli da ne mozemo mi pustati u 4 nego tek za sat vremena jer je sve kasnilo !?!?! (e pa dragi moji organizatori, kad kasnite a zovete nekog da svira, onda probate stisnut setove ili zrtvovat svoj set... al to je manje bitno, ono NAJGORE u svemu je to da smo mi rekli - ok, i cekali vani na promenadi zajedno sa ekipom koja nas je dosla cut (svaka im cast) do negdje pol 5, a onda smo krenuli unutra iako vec stvarno crknuti, al ako ljudi mogu cekat da cuju set e pa onda cemo im ga i odvrtit. Znaci u pol 5 dolazimo u mini teatar a ono... cistacica i redari... nikog... HVALA velika organizatorima koji nam nisu dali da pustamo od 4, pa se nakon toga pobrali u pol 5, i ono najljepse - niko nas se nije udostojio ni nazvat...

... e pa ljudi moji, ako tako budete brijali, nece vam se razvit nikakva alternativna scena...

pozdrav od mene i Zvuka Prirode i bez obzira na nemili dogadjaj za koji znam da nisu svi koji rade na ovom projektu odgovorni... zelim vam srecu Very Happy
PEACE


zahvaljujem na disrispketu!
neke stvari su bile van mog utjecaja. Cinjenica da su bendovi uletili sat vremena u termin djima, te neki dogovor da ce party trajat sat vremena duze od predvidjenog je meni bilo dovoljno da se malo posvetim svojim nekim drugim obvezama koje se nikog drugog ne ticu. Opet snosis dio krivnje jer kao pravi healineri ste 39 sekundi do nastupa bili na promenadi. Tako se naime ne podupiru dogadjanja tog tipa. Opet, naglasavam, docekao sam vas, pratnju vam bez ikakvih mini teatar iskaznica uveo unutra i upoznao s glavnim i odgovornim u mini teatru. Nista nije bilo organizirano profesionalno, vec cist amaterski u svrhu pokazivanja dobre volje da se u buduce sudjeluje na takvim manifestacijama. Btw ja bih rado zrtvovao skup s Matijom nas termin da smo znali da na kraju od produzenja termina ipak nista nece biti.
Zamolio bih malo tolerancije. Culi se nismo jer valjda onakav kivan si kategoricno odbijao pozive. Sorry Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: