Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Od 15. lipnja letovi iz Osijeka u Egipat za 199 eura

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65867
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.05.2009. 14:36 
Naslov:  Od 15. lipnja letovi iz Osijeka u Egipat za 199 eura
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Od 15. lipnja iz Zračne luke Osijek kreću charter letovi egipatskom zrakoplovnom tvrtkom Lotus Air za egipatska lječilišta Hurgada i El Guna, a turistički aranžmani preko srpske agencije Spirit Travel i njihova hrvatskog partnera Studio EDA bit će vrlo povoljni.

“Dar s neba” osječkoj Zračnoj luci stigao je zahvaljujući međusobnoj zabrani letova srpske direkcije civilnog zrakoplovstva s turskom i egipatskom. Agencija Spirit Travel i aviokompanija Lotus Air potom su se okrenuli ZL Osijek i s njom dogovorili da će turiste prevoziti autobusima do Osijeka, odakle će letjeti za Egipat.

- S predstavnicima turoperatora Spirit Travel i Studio EDA dogovorili smo se prošli tjedan. Čekamo još samo da Lotus Air dobije službeno pismeno odobrenje za charter letove od hrvatske Agencije za civilno zrakoplovstvo, što je formalnost. Uskoro ćemo objaviti detalje letove i aranžmana, najavljuje Blanka Strahonja, direktorica ZL Osijek.

Na web stranici tvrtke Spirit Travel, www.spirittravel.rs, za razdoblje od 15. lipnja do 21. rujna, može se pronaći vrlo povoljan 14-dnevni aranžman (11 dana plus put) za Hurgadu i El Gunu – za samo 199 eura (1.500 kuna) po osobi! Istina, to uključuje smještaj u hotelu sa dvije zvjezdice. No, aranžman u hotelu sa četiri zvjezdice košta prihvatljivih 375 eura. U to ne ulaze samo zrakoplovne pristojbe.

Piše: T.Levak/Glas-Slavonije.hr
Foto: Toni/arhiva 031

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.05.2009. 14:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...hm, možda promijenim planove, pa umjesto puta na jadran, lijepo put piramida....i kad se sve uračuna, ispada povoljnije od 8 dana na moru....a kako je krenulo, ni temperatura tamo neće biti nešto puno viša od ove kod nas...k tome još i s 0% vlage u zraku...

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 26.05.2009. 15:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la (Pogledaj post): › ...hm, možda promijenim planove, pa umjesto puta na jadran, lijepo put piramida....i kad se sve uračuna, ispada povoljnije od 8 dana na moru....a kako je krenulo, ni temperatura tamo neće biti nešto puno viša od ove kod nas...k tome još i s 0% vlage u zraku...


upravo to htjedoh reći sada.. ovo me dosta zaintrigiralo, stvarno, za ove novce ne mozes kod nas 10 dana biti u privatnom smjestaju, kad racunas prijevoz i sve, daleko iznad toga se penje cifra.

zanimljivo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bili
Offline
Avatar

Ukupno postova: 92
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.05.2009. 15:19 
Naslov:  Re: Od 15. lipnja letovi iz Osijeka u Egipat za 199 eura
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Eh da, put me do Zadra i nazad izađe ravno milju kuna autom , pa ti vidi Sad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
asko
Offline
Ukupno postova: 349
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.05.2009. 16:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hrvatski turizam...jel to nešto za jesti?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.05.2009. 16:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...šteta da je tako....dosta vremena provodim u potrazi za različitim putovanjima i odmorima i definitivno je po svemu (cijena, kvaliteta usluge, blabla) isplativije odmoriti se po bijelom svijetu nego u hrvata....pa slovenci su jači u turizmu od nas osijek031.com smile

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.05.2009. 17:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

vrlo lijepo
možda sad prestanu naplaćivati sunce i more ko' svetog petra kajganu

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Arwen
Offline
Ukupno postova: 5
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.05.2009. 17:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stvarno je jeftino, ALI... Rekli su mi ljudi koji svake godine obilaze svijet krstareći da je Egipat najprljavije mjesto na svijetu, nakon Egipta danima nisu hranu mogli okusiti, to je jedino mjesto na svijetu gdje se ne bi nikada vratili. Kažu da oko piraminada na kilometre smrdi izmet...
Iako ponuda je toliko jeftina, da možda odem pa da mogu o prljavštini pričati iz prve ruke... Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.05.2009. 18:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Arwen je napisao/la: ›
Kažu da oko piraminada na kilometre smrdi izmet...


Ali to je čar pustinje! Kažu da pola afričkog kontinenta vonja na kombinaciju znoja, dizela i govana, al' svejedno bih išao. Wink
Nego, jel' netko zna otkud cpbima ta zabrana? Mislim ono, Turska i Egipat, helou!

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.05.2009. 20:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

malo sam pogledao na google maps lokaciju o kojoj se ovdje govori i nije me dojmilo.općenito imam averziju prema zemljama iz čijih slavina ne možeš popiti vodu te o rojevima muha kao sastavnom dijelu turističke ponude.

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
N.N.
Offline
Ukupno postova: 290
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.05.2009. 21:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bazooka_joe je napisao/la (Pogledaj post): ›
Arwen je napisao/la: ›
Kažu da oko piraminada na kilometre smrdi izmet...


Ali to je čar pustinje! Kažu da pola afričkog kontinenta vonja na kombinaciju znoja, dizela i govana, al' svejedno bih išao. Wink
Nego, jel' netko zna otkud cpbima ta zabrana? Mislim ono, Turska i Egipat, helou!


sto se tice smrada to mozete ponekad osjetiti i na osjeckom aerodromu posto je blizu farma Very Happy

a za ovu zabranu sam negdje procitao da su srbi htjeli da te letove preuzme JAT pa se posvadali

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mmm78
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.05.2009. 13:31 
Naslov:  Re: Od 15. lipnja letovi iz Osijeka u Egipat za 199 eura
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Je, prljavo je, ima smradova da boli glava, ali ako zbilja volite Egipat - zanemarite sve to i idite u Egipat uživati u piramidama, Dolini kraljeva, hramovima u Luxoru, Karnaku i dr., u najljepšem i najtoplijem moru na svijetu (svaka čast Jadranu, ali Crveno more treba doživjeti), na preeeekrasnim pješčanim plažama (što kod nas baš i nema) i budite sigurni da Vam loše vrijeme neće pokvariti godišnji Very Happy
Samo... pazite koji hotel izabirete! Nikako ispod 4 zvjezdice!!!
Meni je vijest o letovima iz Osijeka bila najljepša u zadnjim mjesecima i jedva čekam opet ići u Egipat!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maja_mm
Offline
Avatar

Ukupno postova: 39
Lokacija: promjenjiva
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.05.2009. 17:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bila sam do sada već dva puta u Egiptu, prvi put mjesec dana, drugi put dva tjedna i u bilo kojem trenutku bih ponovo išla i ići ću......definitivno treba otići i vidjeti....a fine guzice neka sjede kod kuće...

_________________
[b]One ring to rule them all........ Twisted Evil
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.05.2009. 20:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mmm78 je napisao/la: ›
Je, prljavo je, ima smradova da boli glava, ali ako zbilja volite Egipat - zanemarite sve to i idite u Egipat uživati u piramidama, Dolini kraljeva, hramovima u Luxoru, Karnaku i dr., u najljepšem i najtoplijem moru na svijetu (svaka čast Jadranu, ali Crveno more treba doživjeti), na preeeekrasnim pješčanim plažama (što kod nas baš i nema) i budite sigurni da Vam loše vrijeme neće pokvariti godišnji Very Happy


Malko sam pogledao ponudu te u vezi egipta i mogu reći ovo: njesra! Ova dva 'grada' zapravo su turistički gradovi izgrađeni usred ničega e ne bi li pozirali nekakvim nijemcima i nizozemcima egipat. Istina, plaže su divne, more toplo ko pišalo, al' zato od doline kraljeva i piramida - govno. Ništa.
Možeš roniti, možeš se kupati, sunčati, čak i piti (beš odmor u muslimanskoj državi bez bar jednog oka iskopanog!) i - to je to.
Ah, da, aerodromska taksa je 78 €. Osiguranje dobivaju samo državljani cpbije, dakle i to bih si trebao uplatiti.
Uglavnom - za pare koje bih potrošio samo na smještaj i put ja provedem lijepih desetak dana proždirući mrtvu janjad u, štajaznam, Imotskom - još upoznam živopisnih ljudi (koji čak pričaju približno istim jezikom), doživim pravu malu avanturu i ne moram brinuti hoće li moje sjedanje u stolicu lijevim guzom uvrijediti nečija vjerska uvjerenja... Wink

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Maglen
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.05.2010. 14:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja opet reko' da idete iz Sarajeva. Ovdje je sve moguće, a i hoteli su iz svjetskih lanaca, kao što su Hilton, Sheraton, Intercontinental, le meridien, Golden 5 ... itd.
U BGD, su takse od jčer otišle na 99,- €.

Pozz.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: