Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Peticija rektorici zbog OLJM-a!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
toshibaos
Offline
Ukupno postova: 55
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.05.2009. 23:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa eto vidjet cemo, eto zanimljivo, hocete koristiti i balone od SDP-a i one standove na kojima ste skupljali potpise za Vrbosica i takve??

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 25.05.2009. 23:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

toshibaos je napisao/la (Pogledaj post): › Ma nema panike, bas me zanima koliko je studenata upoznato sa vasom kvazi-peticijom, a bez Joleta necu ostati samo ja nego i ostali studenti koji su ga htjeli. Nazalost u Osijeku se uvijek nadje protivnik svemu, pa tako i zabavnom sadrzaju koji je primjeren. Da se dovela Riblja Corba, Bajaga, Djordje Balasevic i drugi "umetnici sa istoka" nitko se ne bi bunio


ne, da se doveo atheist rap (koji su bili ako se ne varam prije 2 ili 3 godine na OLJM-u), six pack, repetitor, nežni dalibor, darkwood dub, disciplina kičme... da ne nabrajam dalje, e onda se nitko nebi bunio, no tebi iz štale vjerovatno ni jedan od ovih bendova nisu poznati i bolje ti je slušati Joleta svatovskog koji bi uzeo 3put više para a skupio manje ljudi od većine ovih bendova..

toshibaos je napisao/la (Pogledaj post): › Pa eto vidjet cemo, eto zanimljivo, hocete koristiti i balone od SDP-a i one standove na kojima ste skupljali potpise za Vrbosica i takve??


odi na ljepoticu gore, duboko udahni, zažmiri, skoči i riješi se svih muka u životu, vidim da ti nije baš lako.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toshibaos
Offline
Ukupno postova: 55
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.05.2009. 23:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nežni?? Ajde neka, ti znas. Nemam ja razloga skakati sa ljepotice, nije mi nikad ni palo napamet, vidim tebi jest. A sto se tice ljudi koje bi skupili, i to cemo vidjeti, samo vi i dalje pljujte po njima kao i po narodnjacima i sve vise i vise ljudi to slusa. Dali je to lose ili ne, necu u to ulaziti, ali vama ne pomaze.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 25.05.2009. 23:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ovo je meni fascinantno, prvo spominješ izvođače sa "istoka" a onda staješ iza narodnjaka, zaista ti treba jedan skok sa ljepotice xD

_________________
..vama ne treba govorit, vama treba zapovjedit, neću se borit sa bjednikom kad nemam šta pobjedit.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toshibaos
Offline
Ukupno postova: 55
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.05.2009. 23:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja nisam stao iza njih, nego samo kazem da to sto pljujete ne pomaze vama nego njima.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.05.2009. 23:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja Mario Katušić, nikada nisam imao veze sa ikakvim SDPom, niti sam im čak na ovim gradskim izborima dao glas, a ni ostali članovi inicijative nisu članovi nijedne političke opcije...Tako da molim te prestaneš sa time...

Zašto se svuda mora miješati politika. Za mene je otkad sam "stao na svoje noge" postoji samo jedna opcija, a to je SCENA, i to je jedina opcija gdje sam aktivan i gdje pokušavam postići da nešto bude bolje, a scena nikoga ne razvrstava prema rasi, religiji, narodnosti ili političkoj opciji...

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 25.05.2009. 23:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evil Poodingh je napisao/la (Pogledaj post): › Ja Mario Katušić, nikada nisam imao veze sa ikakvim SDPom, niti sam im čak na ovim gradskim izborima dao glas, a ni ostali članovi inicijative nisu članovi nijedne političke opcije...Tako da molim te prestaneš sa time...

Zašto se svuda mora miješati politika. Za mene je otkad sam "stao na svoje noge" postoji samo jedna opcija, a to je SCENA, i to je jedina opcija gdje sam aktivan i gdje pokušavam postići da nešto bude bolje, a scena nikoga ne razvrstava prema rasi, religiji, narodnosti ili političkoj opciji...


ovi šta slušaju pjesme "zove zove, zove ona mene, zove oko moje, jole jole" i takve inteligentne tekstove, slušaju tu glazbu zato jer drugu ne razumiju, i kako onda ti očekuješ da oni skuže u čemu je riječ? ne vrijedi objašnjavati, pogotovo ovim padobrancima sa 7 postova, zna se tko su i zašto su se registrirali. xD

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toshibaos
Offline
Ukupno postova: 55
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.05.2009. 23:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Oprosti sto i tebe prozivam u tome. Sumnjam da neki nisu clanovi stranaka. A ja nisam ni zapoceo sa stranackim glupostima, i meni stvarno smeta da se u sve politika umjesa.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toshibaos
Offline
Ukupno postova: 55
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.05.2009. 23:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa dobro o cemu pricamo, zove ona mene jole je jedna od pjesama, jel mozda da slusamo mater vam j.... od jednog pjevaca koji je bio 2006.g

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toshibaos
Offline
Ukupno postova: 55
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.05.2009. 23:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A sta da su doveli Žaka??

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 25.05.2009. 23:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

toshibaos je napisao/la (Pogledaj post): › Pa dobro o cemu pricamo, zove ona mene jole je jedna od pjesama, jel mozda da slusamo mater vam j.... od jednog pjevaca koji je bio 2006.g


e vidiš, taj pjevač u toj pjesmi "mater vam j***m" kaže više nego Jole u cijeloj svojoj diskografiji da živi još 20 života, bez pretjerivanja.
a "nosi mi se bijela boja, te je boje mladost moja", nadasve dubokouman i poučan tekst.

ajde mi napiši ovdje jedan joletov tekst koji ima imalo veze s mozgom i ja se brišem momentalno sa foruma i ne sudjelujem više u raspravi. eo naj ozbiljnije Smile xD

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Anait
Offline
Avatar

Ukupno postova: 297
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.05.2009. 23:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

toshibaos je napisao/la: ›
A ja nisam ni zapoceo sa stranackim glupostima, i meni stvarno smeta da se u sve politika umjesa.


a ovo???:

toshibaos je napisao/la: ›
Pa eto vidjet cemo, eto zanimljivo, hocete koristiti i balone od SDP-a i one standove na kojima ste skupljali potpise za Vrbosica i takve??

_________________
Quantum est quod nescimus...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 25.05.2009. 23:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

toshibaos je napisao/la (Pogledaj post): › A sta da su doveli Žaka??


nebi doveli žaka jer košta više nego svi ti njihovi izvođači zajedno..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toshibaos
Offline
Ukupno postova: 55
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.05.2009. 23:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lala je napisao/la: ›
toshibaos je napisao/la: ›
A ja nisam ni zapoceo sa stranackim glupostima, i meni stvarno smeta da se u sve politika umjesa.


a ovo???:

toshibaos je napisao/la: ›
Pa eto vidjet cemo, eto zanimljivo, hocete koristiti i balone od SDP-a i one standove na kojima ste skupljali potpise za Vrbosica i takve??


nije to pocetak, pocelo je prozivanjem HDZ-ovih "marioneta" ili tako nesto

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
antifriz
Offline
Avatar

Ukupno postova: 91
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.05.2009. 23:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa kad većina jesu marionete.. to su, nažalost, činjenice.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: