Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Alternativni sadržaji na OLJM ili prosvjedujemo!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.05.2009. 22:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Baudolino je napisao/la (Pogledaj post): › Dati Joletu, bože koje ime, 3/5 ukupno raspoloživih sredstava je imbecilan potez.

Ali, opet ponavljam, nadam se da će na sljedećim studentskim izborima rezultat ovih prosvjeda biti da će studenti shvatiti koliko je važno da između sebe nađu nekog sposobnog i pametnog i takvog izaberu, a ne da im mladež-glupež vodi Studentski zbor. Ovo još jednom pokazuje koliko je apstiniranje od glasanja glupa stvar.

Do tada će imati ovakve OLJM-ove. A oni koji opet ne izađu na izbore - neka ne plaču onda zbog Joleta .
najžalosnije je što većina njih nije na svoje pozicije došla legalnim putem već unutarzborskim/stranačkim dealovima i ušupkavanjem

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Angelium
Offline
Avatar

Ukupno postova: 874
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 25.05.2009. 18:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A što Vas nešto čudi? Pa malo otvorite oči subotom navečer u Tvrđi pa ćete vidjeti i da se službeni automobili Studentskog zbora koriste za noćne provode članova... Osim ako nije to bila nekakva studenstka akcija subotom navečer oko pola 2 ujutro u Tvrđi a u to iskreno sumnjam Very Happy - no isto tako, ja sam i za makar jedan koncert pa i Joleta ako treba nego nekakvih 5-6 bendova iz Srbije. Jel bi vi možda i Lepu Brenu nakon zagrebačkog koncerta dovukli na OLJM?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Cayetano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 50
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.05.2009. 19:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Angelium je napisao/la: ›
A što Vas nešto čudi? Pa malo otvorite oči subotom navečer u Tvrđi pa ćete vidjeti i da se službeni automobili Studentskog zbora koriste za noćne provode članova... Osim ako nije to bila nekakva studenstka akcija subotom navečer oko pola 2 ujutro u Tvrđi a u to iskreno sumnjam Very Happy - no isto tako, ja sam i za makar jedan koncert pa i Joleta ako treba nego nekakvih 5-6 bendova iz Srbije. Jel bi vi možda i Lepu Brenu nakon zagrebačkog koncerta dovukli na OLJM?


wtf??? St.Zbor ima sluzbene automobile???

_________________
ignorantia nocet
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.05.2009. 22:44 
Naslov:  Re: Alternativni sadržaji na OLJM ili prosvjedujemo!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hoće li netko konačno reći postoji li financijsko izvješće prošlog OLJM-a?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.05.2009. 22:54 
Naslov:  Re: Alternativni sadržaji na OLJM ili prosvjedujemo!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lufus je napisao/la (Pogledaj post): › Hoće li netko konačno reći postoji li financijsko izvješće prošlog OLJM-a?


ja sam ga na sastanku napomenuo, no nisam ga dobio...

potraživanje financijskog izvješća biti će dio peticije...makar, ako nešto i je mutno, to su vjerojatno isprali ljudi koji su iznad njih, kao što redovno peru svoje svakodnevne malverzacije...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.05.2009. 22:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I da, mene kao i novinara sa kojim kontaktiram zanima koje će to oni naše prijedloge uvažiti. Meni se, makar smo se tako dogovorili, nakon onoga sastanka nisu uopće javili, a presica im je tek u četvrtak...

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.05.2009. 23:03 
Naslov:  Re: Alternativni sadržaji na OLJM ili prosvjedujemo!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kupovanje vremena jer samo što nije počelo, a i neće dugo trajat pa nemate baš prostora za "manevriranje".

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
udbaš
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.05.2009. 23:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

iz svega ovoga sto vidim ne iskazuje se postovanje za neciji trud, pogledajmo malo s druge perspektive a ne samo one konjske u jednom pravcu, malo sam se raspitao ovih dana i nacuo sam da ekipa iz mini teatra zeli svoju korist u ovoj cijeloj prici, pa zeli srusiti OLJM , i da napominjem prijasnjih godina oni sto navode da je OLJM trajao puno duze al sada imate i jedan UFO i druge događaje ...
laziboi je napisao/la: ›
1. samo bi nesto prosvjedovali, jel nevidite vec da od toga nema koristi
2. ovo nije neki urbani festival nego osjecko ljeto mladih. pa makar nastupao i jole. a ti bendovi iz srbije i okolice to je svake subote petka u klubu mladih i mini teatru , pa nam netreba da i na festivalu koji se odrzi jednom godisnje oni nastupaju . tj. bolje bi bilo da su pozvali vise mladih bendova iz hrvatske makar oni bili i tamburice .

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 25.05.2009. 23:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

udbaš je napisao/la (Pogledaj post): › iz svega ovoga sto vidim ne iskazuje se postovanje za neciji trud, pogledajmo malo s druge perspektive a ne samo one konjske u jednom pravcu, malo sam se raspitao ovih dana i nacuo sam da ekipa iz mini teatra zeli svoju korist u ovoj cijeloj prici, pa zeli srusiti OLJM , i da napominjem prijasnjih godina oni sto navode da je OLJM trajao puno duze al sada imate i jedan UFO i druge događaje ...
laziboi je napisao/la: ›
1. samo bi nesto prosvjedovali, jel nevidite vec da od toga nema koristi
2. ovo nije neki urbani festival nego osjecko ljeto mladih. pa makar nastupao i jole. a ti bendovi iz srbije i okolice to je svake subote petka u klubu mladih i mini teatru , pa nam netreba da i na festivalu koji se odrzi jednom godisnje oni nastupaju . tj. bolje bi bilo da su pozvali vise mladih bendova iz hrvatske makar oni bili i tamburice .


ekipa iz mini teatra.. evo odavdje od ljudi koje ja znam da su se angazirali i kojima je jako stalo do ovog cilja, tu smo jos i ja i avangarde.. ni jedan od nas nema veze sa teatrom i te priče da ekipa iz teatra želi svoju korist vam ne stoje.. ovdje nitko ne želi srušiti OLJM, dapače, želimo ga napraviti boljim. da više ljudi dolazi tamo i da bude kvalitetniji program, što se svakako može napraviti sa novcem kojim se raspolaže.

EDIT: moram konstatirati kako su svugdje oni koji se ne slažu sa ovim neki izrodi sa 4 posta na forumu.. malo ste prozirni svi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.05.2009. 23:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Teatar ne želi nikakvu korist od ovoga. Teatar je ponuđen kao mjesto gdje se mogu raditi after party programi, i to iz nekoliko razloga, a glavni od tih su da je prostor dovoljno velik i da ima svoj vlastiti razglas.

A to za rušenje je glupost, od cijele ekipe iz Inicijative sam jedino ja angažiran u tom klubu gdje radim VOLONTERSKI, tako da ne idem na nikakvu korist...

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
udbaš
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.05.2009. 1:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Iskreno volio bi radije Mate Bulic da pjeva po mom guštu

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.05.2009. 1:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

da zapali i goru i borovinu, jelda?

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 26.05.2009. 1:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mladjo je napisao/la (Pogledaj post): › da zapali i goru i borovinu, jelda?


;D ;D ;D

udbaš, odi se i ti na ljepoticu popni molim te, i tebi treba! xD

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.05.2009. 8:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

udbaš je napisao/la (Pogledaj post): › Iskreno volio bi radije Mate Bulic da pjeva po mom guštu

Dofurajte i buseve da Osijek kaže DA OLJM-u....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.05.2009. 10:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

udbaš je napisao/la (Pogledaj post): › iz svega ovoga sto vidim ne iskazuje se postovanje za neciji trud, pogledajmo malo s druge perspektive a ne samo one konjske u jednom pravcu, malo sam se raspitao ovih dana i nacuo sam da ekipa iz mini teatra zeli svoju korist u ovoj cijeloj prici, pa zeli srusiti OLJM , i da napominjem prijasnjih godina oni sto navode da je OLJM trajao puno duze al sada imate i jedan UFO i druge događaje ...
laziboi je napisao/la: ›
1. samo bi nesto prosvjedovali, jel nevidite vec da od toga nema koristi
2. ovo nije neki urbani festival nego osjecko ljeto mladih. pa makar nastupao i jole. a ti bendovi iz srbije i okolice to je svake subote petka u klubu mladih i mini teatru , pa nam netreba da i na festivalu koji se odrzi jednom godisnje oni nastupaju . tj. bolje bi bilo da su pozvali vise mladih bendova iz hrvatske makar oni bili i tamburice .


Cuj momcino, prosle godine koliko se sjecam netko je gadno omastio brk spojivsi se s Bastionom. O ljudima koji ga vode sve najgore. Totalno neartikulirani jablani, bez imalo volje i zelje da covjeka saslusaju do kraja, bez pridrzavanja ikakvih usmenih dogovora, bez ikakve isplate honorara...

Vjerujem da su tebi vrlo slicni, ako ti pak nisu i idoli.
Mate Bulic???
Sta radis ti u Osijeku uopce? Podsjecas me na srpske provincijalce koji rodjenjem dobijaju kartu Beograda. Isto kao i hecegovci kartu Zagreba.

Mora da je bas jako Sunce na tom vasem kamenu, jer iz tvoji postova mi se cini kao da imas suncanicu.

Pusa, ljubav... Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: