Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Peticija protiv zabrane tretiranja komaraca iz aviona

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.05.2009. 11:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zanatlija je napisao/la (Pogledaj post): › Potpisat ću peticiju uz uvjet da svaki zeleni bude vezan za drvo u Kopačkom ritu barem 1 sat.
Bolesnici žele pridobiti na važnosti ispijajući krv Osjećanima.



AAAAGGGGRHHHHHHHH!!!!!!!!!!!!!!!! ...i ti si preskočio lekciju "ČITANJE S RAZUMIJEVANJEM" demit......tebe treba vezat za drvo i dati ti Mrtve kapitale na čitanje naglas....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nooky
Offline
Ukupno postova: 120
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.05.2009. 11:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zdravko Peko je napisao/la: ›
moram priznati da ne kužim animozitet nekih od komentatora posta prema Zelenima Hrvatske, pa postavljam nagradno pitanje (za 100 kn). Navedite što su to Zeleni Hrvatske loše napravili za naš grad. Ako takovo što postoji, ja kao predsjednik stranke dajem ostavku. Nemojte nas poistovjećivati sa raznoraznim kvazi-zelenim udrugama koje većinom ništa ne rade već samo kritikuju. Da bi ste provjerili dio našeg rada pogledajte našu web stranicu www.zelenihr.hr, pa onda sudite o našem radu ili me zovite na mob 0993273833. Mi želimo u našem gradu podići kvalitetu življenja a glavni dio naših aktivnosti su upravo pozivi i zahtjevi naših građani koji traže da se uključimo u probleme tamo gdje zakažu ostali političari, koji se više bave sobom nego našim gradom, stoga prije svake osude, molim ustanovite istinu. Zahvaljujem onima koji su realni i podržavaju vrijednosti za koje se zalažemo.


Gosp. Peko, potpuna podrska za ovaj projekt i jedna molba u moje osobno, a vjerujem i u ime velike vecina građana ovog grada! Kao dugogodisnji stanovnik ovog grada i rodjeni Osjecanin molim vas da zaustavite onaj ekocid, kulturocid (kako god to nazvali) koji "gospoda" iz Osijek Koteksa namjeravaju provesti gradnjom onih odvratnih stakleno-betonskih konstrukcija na prostoru nekadašnje Bijele lađe pa skroz na potezu prema Solarskom trgu. Zar u ovom gradu moraju biti unistene bas sve zelene povrsine?! Neizgradjenog zemljista, hvala Bogu, u Osijeku ima koliko hoces (juzna retfala npr), a oni bi silom htjeli unistiti zelenilo i to ni 50 metara od rijeke Drave!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 27.05.2009. 12:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Đeđa_zaboravih_lozinku_od je napisao/la: › da ti nisi iz Vardarca možda? Laughing

protiv ZABRANE, eh....

Nisam, to se ja tako češljam osijek031.com smile

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
josephine01
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2125
Lokacija: ispred ogledala
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.05.2009. 14:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i tako se ovaj topik petvorio u tečaj (ne)brzog čitanja Very Happy

_________________
Za mene je svinja kralj životinja dok ne probam lava.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
puckooo
Offline
Ukupno postova: 26
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.05.2009. 16:58 
Naslov:  Re: Peticija protiv zabrane tretiranja komaraca iz aviona
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zelene treba zabraniti a komarce pobiti

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
asko
Offline
Ukupno postova: 349
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.05.2009. 17:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

predlažem nagradu prvom koji iz prve shvati članak

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dedaramo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 108
Lokacija: OSIJEK
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.05.2009. 18:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

definitivno iznenađen zelenima i to pozitivno!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mr.Z
Offline
Ukupno postova: 7
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.05.2009. 2:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

glavno da nas svakodnevno zaprasuju letcima, puno mi dvoriste propagandnog materijala :I

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1500
Lokacija: US and A
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 28.05.2009. 2:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

puckooo je napisao/la: ›
zelene treba zabraniti a komarce pobiti


sve rečeno kratko i jasno, the end !

_________________
... za bunt je potreban um
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dim
Offline
Ukupno postova: 168
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 28.05.2009. 8:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zeleni , ne zeleni i ostali, što se tiče zamagljivanja/dimljenja komaraca (jedini pravi izraz) avionima, to je prošlost. U Osijeku postoje samo 2 aviona AN-2 koji to mogu raditi, a to je pre mali broj da bi se kvalitetno obavio posao. To je nekad radilo 5 ili 6 aviona, ostaju samo pusta sjećanja. Dakako da je rad sa avionima neusporedivo kvalitetniji od zemaljskog zamagljivanja/dimljenja, ali kao što rekoh
ni takav rad više neije kvalitetan

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.05.2009. 10:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dim je napisao/la: ›
Zeleni , ne zeleni i ostali, što se tiče zamagljivanja/dimljenja komaraca (jedini pravi izraz) avionima, to je prošlost. U Osijeku postoje samo 2 aviona AN-2 koji to mogu raditi, a to je pre mali broj da bi se kvalitetno obavio posao. To je nekad radilo 5 ili 6 aviona, ostaju samo pusta sjećanja. Dakako da je rad sa avionima neusporedivo kvalitetniji od zemaljskog zamagljivanja/dimljenja, ali kao što rekoh
ni takav rad više neije kvalitetan


Tu i tamo prelet preko centra grada, i ispuštanje dima (makar se u njemu i ne nalazilo sredstvo protiv komaraca), od toga ne smijemo odustati - to je svojevrsna tradicija Osijeka i turistička atrakcija! Ljudi idu u Budimpeštu gledati avione kako lete iznad njihovih glava, a mi to u Osijeku imamo već desetljećima. Barem ćemo poslati poruku komarcima - možete nas izjedati, ali nećemo sjediti mirno!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rođena u Osijeku
Offline
Avatar

Ukupno postova: 300
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.05.2009. 23:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nije da želim od svega praviti političko pitanje, ali neka mi gosp. Peko objasni zašto su baš sada odlučili organizirati potpisivanje peticije protiv zabrane koja donešena na njihovu inicijativu.? Gdje ste bili kad je krenula prva najezda komaraca na grad? Ili Vas onda nije svrbjelo, a sada Vas svrbi?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kinemat2
Offline
Ukupno postova: 281
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.05.2009. 12:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mr.Z je napisao/la (Pogledaj post): › glavno da nas svakodnevno zaprasuju letcima, puno mi dvoriste propagandnog materijala :I


I meni...predlazem skupljnje smeca i prebacivanje istog pred Djapiceva vrata! Evil or Very Mad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nisam za
Offline
Avatar

Ukupno postova: 307
Lokacija: desna obala
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.05.2009. 14:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kinemat2 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Mr.Z je napisao/la (Pogledaj post): › glavno da nas svakodnevno zaprasuju letcima, puno mi dvoriste propagandnog materijala :I


I meni...predlazem skupljnje smeca i prebacivanje istog pred Djapiceva vrata! Evil or Very Mad


Da istreseš kutiju letaka-papira pred njegova vrata, to bi bilo remećenje javnog reda i mira, a kada ti istresu 300 letaka u tvoje dvorište to je izborna propaganda. Dobiti će ih poštom nazad.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.05.2009. 17:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rođena u Osijeku je napisao/la: ›
Nije da želim od svega praviti političko pitanje, ali neka mi gosp. Peko objasni zašto su baš sada odlučili organizirati potpisivanje peticije protiv zabrane koja donešena na njihovu inicijativu.? Gdje ste bili kad je krenula prva najezda komaraca na grad? Ili Vas onda nije svrbjelo, a sada Vas svrbi?

He,he - pa sad su u koaliciji s Bubalom, a ovo je savršena tema. Predizborni trik.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: