Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Peticija protiv zabrane tretiranja komaraca iz aviona

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
GIRL007
Offline
Ukupno postova: 12
Lokacija: osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.05.2009. 15:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma tih zelenih mi je lagano vec pun kufer....pa skroz se oni nesto bune,pa sto trebamo hraniti te komarce??nek se ona udruga zelenih preselih u kopacki rit i dobrovoljno hrani komarce,jer ja imam i previse problema sa kcerkom zbog razno raznih alergija...ne da ih treba tretirati avionima,nego i s onim topovima ujedno...da napokon mozemo predvece prosetati ko ljudi i uzivati u tim parkovima koji zeleni cuvaju..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zen031
Offline
Ukupno postova: 1236
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.05.2009. 15:45 
Naslov:  Re: Peticija protiv zabrane tretiranja komaraca iz aviona
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Izgleda da su ljudi OBNEVIDJELI od uboda komaraca! Very Happy

Dajte čitajte cijeli članak PAŽLJIVO ako ga već komentirate...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ciao_bao!
Offline
Avatar

Ukupno postova: 135
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.05.2009. 16:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

izgleda da vecina koristi mentalni shortcut kao zeleni se bore za sastitu zivotinja, a komarci su to nesto kao..pa onda kud mrzis komarce, zamrzis i zelene...

_________________
veni, vidi, i zamalo odustadoh...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Zdravko Peko
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.05.2009. 16:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

moram priznati da ne kužim animozitet nekih od komentatora posta prema Zelenima Hrvatske, pa postavljam nagradno pitanje (za 100 kn). Navedite što su to Zeleni Hrvatske loše napravili za naš grad. Ako takovo što postoji, ja kao predsjednik stranke dajem ostavku. Nemojte nas poistovjećivati sa raznoraznim kvazi-zelenim udrugama koje većinom ništa ne rade već samo kritikuju. Da bi ste provjerili dio našeg rada pogledajte našu web stranicu www.zelenihr.hr, pa onda sudite o našem radu ili me zovite na mob 0993273833. Mi želimo u našem gradu podići kvalitetu življenja a glavni dio naših aktivnosti su upravo pozivi i zahtjevi naših građani koji traže da se uključimo u probleme tamo gdje zakažu ostali političari, koji se više bave sobom nego našim gradom, stoga prije svake osude, molim ustanovite istinu. Zahvaljujem onima koji su realni i podržavaju vrijednosti za koje se zalažemo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Heroina9
Offline
Avatar

Ukupno postova: 468
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.05.2009. 16:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Malo sam se i ja zbunila oko članka, prvo sam pomislila da su zeleni negativci i da su protiv prašenja, a onda nakraju se uspostavilo da su oni u biti pozitivci i žele isto što i mi-riješit se jeb...komaraca! osijek031.com smile

_________________
Juuupiii
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
manhattan6
Offline
Ukupno postova: 22
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.05.2009. 16:21 
Naslov:  Re: Peticija protiv zabrane tretiranja komaraca iz aviona
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ljudi hvala vam, fino sam se nasmijao ovim komentarima... Very HappyVery Happy
ej a zdravko gdje se moze podici nagrada Smile?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ivančica3
Offline
Ukupno postova: 22
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.05.2009. 16:55 
Naslov:  Re: Peticija protiv zabrane tretiranja komaraca iz aviona
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja se,pak, ne mogu načuditi svoj silini gluposti koje su ljudi u stanju napisati.Zašto bilo koji Zeleni bilo kome smetaju? Najbolje bi bilo da smo svi malo zeleniji i da svi malo više brinemo kakav ćemo planet jednoga dana ostaviti svojoj djeci. Možda bi bilo manje komaraca da ima više žaba u prirodi koje su komarčevim ličinkama prirodni neprijatelj. A te žabe nisu uništili Zeleni. Osim toga, komarce treba uništavati u staništima, dok se ne izlegu. Kad dođu u grad već je kasno. Možemo mi njih prašiti, ali istovremeno smo zaprašeni i mi i naša djeca. I to, kao i svaki drugi otrov, sigurno ima nekakvog utjecaja na ljudsko tijelo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nisam za
Offline
Avatar

Ukupno postova: 307
Lokacija: desna obala
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.05.2009. 17:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zdravko Peko je napisao/la: ›
moram priznati da ne kužim animozitet nekih od komentatora posta prema Zelenima Hrvatske, pa postavljam nagradno pitanje (za 100 kn). Navedite što su to Zeleni Hrvatske loše napravili za naš grad. Ako takovo što postoji, ja kao predsjednik stranke dajem ostavku. Nemojte nas poistovjećivati sa raznoraznim kvazi-zelenim udrugama koje većinom ništa ne rade već samo kritikuju. Da bi ste provjerili dio našeg rada pogledajte našu web stranicu www.zelenihr.hr, pa onda sudite o našem radu ili me zovite na mob 0993273833. Mi želimo u našem gradu podići kvalitetu življenja a glavni dio naših aktivnosti su upravo pozivi i zahtjevi naših građani koji traže da se uključimo u probleme tamo gdje zakažu ostali političari, koji se više bave sobom nego našim gradom, stoga prije svake osude, molim ustanovite istinu. Zahvaljujem onima koji su realni i podržavaju vrijednosti za koje se zalažemo.


Koliko pamtim neke vijesti, niste li vi osobno sudjelovali u rušenju nekoliko stabala na gornjodravskoj obali prije par godina, i to radi proširenja terase ugostiteljskog objekta???
Ili ste vi bili protiv rušenja tih nekoliko stabala??

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pop-ap-teta
Offline
Avatar

Ukupno postova: 324
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.05.2009. 17:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zelenima smeta svaki kurac, a meni ide na zivce sto vecinom cujemo kako im nesto smeta. mislim da je to razlog zasto vecina (je/nije procitala naslov) i odma raspalila po njima....

pa smetao im i sator za pivijadu, a ne sam ovo i ono, moja baba znala reci da rđavom patku svaki k...smeta Smile)))))

aj sad recimo mal neka se netko javi, ako je u zelenima i osvjetla im obraz i napise nama neupucenima nesto lijepo i veselo na sto cemo dati aplaus. et ja cu se zadovoljiti stim Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 23.05.2009. 17:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zeleni sad već pretjeruju, jebalo ih zelenilo.


Bolje da se bore protiv masovnog betoniranja grada!!!

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pop-ap-teta
Offline
Avatar

Ukupno postova: 324
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.05.2009. 17:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zdravko Peko je napisao/la (Pogledaj post): › moram priznati da ne kužim animozitet nekih od komentatora posta prema Zelenima Hrvatske, pa postavljam nagradno pitanje (za 100 kn). Navedite što su to Zeleni Hrvatske loše napravili za naš grad. Ako takovo što postoji, ja kao predsjednik stranke dajem ostavku. Nemojte nas poistovjećivati sa raznoraznim kvazi-zelenim udrugama koje većinom ništa ne rade već samo kritikuju. Da bi ste provjerili dio našeg rada pogledajte našu web stranicu www.zelenihr.hr, pa onda sudite o našem radu ili me zovite na mob 0993273833. Mi želimo u našem gradu podići kvalitetu življenja a glavni dio naših aktivnosti su upravo pozivi i zahtjevi naših građani koji traže da se uključimo u probleme tamo gdje zakažu ostali političari, koji se više bave sobom nego našim gradom, stoga prije svake osude, molim ustanovite istinu. Zahvaljujem onima koji su realni i podržavaju vrijednosti za koje se zalažemo.


evo gospodinu se ispricavam ako sam ga nehoticno povrijedila Smile tj. njegovu udrugu, stranku ili sto god da bilo, no kako je stranica koji je link dao "page load error" , tako se nisam uspjela ni na ovaj nacin upoznati sa vasim radom Smile kako bilo da bilo, lijepo je znati da je jedan zeleni (nije mali vjerujem:)) sa nama na forumu

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rale
Offline
Avatar

Ukupno postova: 92
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.05.2009. 18:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Greskom mu je ostao zarez na kraju u linku Very Happy

_________________
RaLe@deviantART
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.05.2009. 18:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a tko je uveo zabranu zaprašivanja Osijeka iz aviona?

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 23.05.2009. 18:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zdravko Peko je napisao/la (Pogledaj post): › moram priznati da ne kužim animozitet nekih od komentatora posta prema Zelenima Hrvatske, pa postavljam nagradno pitanje (za 100 kn). Navedite što su to Zeleni Hrvatske loše napravili za naš grad. Ako takovo što postoji, ja kao predsjednik stranke dajem ostavku. Nemojte nas poistovjećivati sa raznoraznim kvazi-zelenim udrugama koje većinom ništa ne rade već samo kritikuju. Da bi ste provjerili dio našeg rada pogledajte našu web stranicu www.zelenihr.hr, pa onda sudite o našem radu ili me zovite na mob 0993273833. Mi želimo u našem gradu podići kvalitetu življenja a glavni dio naših aktivnosti su upravo pozivi i zahtjevi naših građani koji traže da se uključimo u probleme tamo gdje zakažu ostali političari, koji se više bave sobom nego našim gradom, stoga prije svake osude, molim ustanovite istinu. Zahvaljujem onima koji su realni i podržavaju vrijednosti za koje se zalažemo.


problem je u tome sto kada je uvodjena zabrana avio zaprasivanja iznad grada ... prije par godina ... govorilo se i pisalo da su tu inicijativnu pokrenuli 'zeleni'

a, sad ... zeleno je zeleno, a ni ja do nedavno nisam razlikovao nijanse te zelene ... i kod mene je postojao taj animozitet.

ljudi ocigledno citaju samo kljucne rijeci ... i cim vide zeleno i komarci i stranka ... odma im skoci tlak pa iz tog razloga ovaj topic obiluje glupim komentarima.

no, obzirom ko pobjedjuje na izborima ... mislim da je i to reprezentativan primjer postotka gluposti u gradu.

Uglavnom ... ja pozdravljam tu akciju ... i planiram skupiti nesto potpisa Smile nadam se da ce i ostali forumasi malo pazljivije i s razumjevanjem procitati uvodni clanak, skinuti obrazac i malo se aktivirati.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
noj u bemveu
Offline
Avatar

Ukupno postova: 367
Lokacija: Guantanamo
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.05.2009. 20:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zelembaći za ubijanje malih, slatkih, nevinih živih bića.. novost Very Happy
bravo, zelembaći!

ubij gamad!

_________________
daj kiki-riki-riki, daj kiki-riki-riki, daj kiki-riki-riki, kikiriki daj!


tko je najbolji? NOJ! tko je najbolji? NOJ!osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: