Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



[izbori 2009.] Gordan Matković koalirao sa HDSSB-om

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.05.2009. 9:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la: ›
Mene fascinira kako dajete podršku čovjeku pod čijim je vodstvom HSP sveden na jednog saborskog zastupnika, HSP u Osijeku od najjače stranke do totalnih gubitnika na izborima. I sve zbog Đapića i njegove samoljubivosti.
Matković kakav god da je, ima veću podršku građana Osijeka nego cijeli osječki HSP a da ne govorim o Đapiću Wink

Pa, ovako:
ima ljudi koji imaju svoj kruh i bez politike, a stav ne mijenjaju proporcionalno izbornim rezultatima. Danas vlast, sutra oporba - pa što?! Postoje neke opcije koje ljudi podržavaju. I nije stvar što se nosi ove sezone. Što me briga što je Matković zahebao birače, što me briga što je Bubalo imao najviše u 1.krugu? Recimo: spadam u oporbu, koliko se to mene tiče. Imam jednako mišljenje o njima i nakon ovoga.
Isto tako imam jednako dobro mišljenje o ekipi iz HSP-a koja se naradila ovih godina i napravila nešto korisno gradu. Ostala je većina ljudi koji zaslužuju moje dobro mišljenje. Možda se nisu dovoljno slikali, ali oni su još uvijek HSP.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tenjac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 81
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 25.05.2009. 11:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OsijekNepokoreniGrad je napisao/la: ›
Ne znam što vas toliko pati taj Glavaš (koji vam nije protukandidat) kad su vam puna usta njega, ali citirat ću jednoga komentatora sa Indexa:

"Bolje Glavaš iz Bosne nego Đapić iz Osijeka"
Glavas iz Bosne dirigira orkestrom i maestrom Sisljagicem,tako da taj orkestar radi kao narkokartel u Kolumbiji,boss u bajbokani a placenici rade kao zuti mravi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
hengl
Offline
Ukupno postova: 234
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 25.05.2009. 11:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sharon draga, kad kažeš da se ekipa iz HSP ovih godina naradila to ti u prijevodu znači i nak.ala, moram pazit da me administrator ne isključi. Ajde mi navedi jedan projekt u kojemu nije bilo afera, jedan projekt u kojem je proveden javni natječaj a da nije bilo hitno. Ta ekipa se na-kr-.-la. Ne svi naravno, nego vrhuška. Nisu oni obični članovi koji lijepe plakate nego oni koji odlučuju ko će izvoditi te radove. Pogledaj pošto je kilometar tramvajske pruge negdje u inozemstvu, a pošto kod nas. Pardon, u Osijeku u Divaltovoj je jako zahtijevan teren puno tunela, nadvožnjaka, močvara što poskupljuje radove

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DomoljUb
Offline
Ukupno postova: 16
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.05.2009. 13:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hengl ja tebe ne razumijem...nitko ne osporava tvoje navode ali ovi su barem napacenom puku nesto dali za razliku od svih drugih....ovi iz hdssb-a brane glavasa i govore kako je ratni heroj a najbolji prijatelj mu je crnogorac koji bi danas ponosno setao beogradom da ga nisu zarobili....taj isti glavas je priznao sina nakon 15g i nakon sto se dnk-a analizom uvjerio da je njegov, zenu je maltretirao a da ne govorimo o gosp. kriminalu i sustavnom unistavanju nase Slavonije....bubi govori o uspjesnoj zupaniji a zupanija svaki dan tone sve dublje i dublje.....svi se ponasate i pricate kao da su ovi iz hdssb-a postenjacine i odjednom ce sve dati narodu....imali su prilike i pokazali da su najgora opcija za ovaj grad...mozda ovom gradu i treba tiranija i oligarhija da bi shvatili kakve su ovce....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.05.2009. 13:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DomoljUb je napisao/la (Pogledaj post): › ....bubi govori o uspjesnoj zupaniji a zupanija svaki dan tone sve dublje i dublje......


...argumenti su?

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
domba_dgo
Offline
Ukupno postova: 86
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.05.2009. 14:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zar su svi ovdje na forumu neinformirani ili šta? Svi govore o nekom gospodarskom razvoju kada "Snaga jada" dođe na vlast! O čemu vi to ljudi pričate! Vi ili ne znate ili se pravite ludi? Pa ti isti ljudi su zadnje 3 od 4 godine i bili zaduženi za gospodarstvo u Osijeku a ne HSP! Prve dvije godine do raspada koalicije za gospodarstvo u Osijeku je bio zadužen HDSSB po koalicijskom sporazumu i šta su napravili ???? Veliko ništa! Nakon toga i izvanrednih izbora skoro godinu dana za gospodarstvo je bio zadužen po sporazumu Vrdoljak! Znači 3 od 4 prošle godine ljudi koji obećavaju gospodarski rast nisu ništa napravili na tom polju! A HSP koji je bio zadužen za infrastrukturu i kulturu je napravio jako puno! Pa tko tu koga onada laže??? Ti ljudi "Snaga jada" su imali svoju priliku da se dokažu, i šta su napravili??? Dragi prijatelji DJELA, A NE RIJEČI!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
c++
Offline
Ukupno postova: 8
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.05.2009. 14:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

domba_dgo je napisao/la: ›
Zar su svi ovdje na forumu neinformirani ili šta? Svi govore o nekom gospodarskom razvoju kada "Snaga jada" dođe na vlast! O čemu vi to ljudi pričate! Vi ili ne znate ili se pravite ludi? Pa ti isti ljudi su zadnje 3 od 4 godine i bili zaduženi za gospodarstvo u Osijeku a ne HSP! Prve dvije godine do raspada koalicije za gospodarstvo u Osijeku je bio zadužen HDSSB po koalicijskom sporazumu i šta su napravili ???? Veliko ništa! Nakon toga i izvanrednih izbora skoro godinu dana za gospodarstvo je bio zadužen po sporazumu Vrdoljak! Znači 3 od 4 prošle godine ljudi koji obećavaju gospodarski rast nisu ništa napravili na tom polju! A HSP koji je bio zadužen za infrastrukturu i kulturu je napravio jako puno! Pa tko tu koga onada laže??? Ti ljudi "Snaga jada" su imali svoju priliku da se dokažu, i šta su napravili??? Dragi prijatelji DJELA, A NE RIJEČI!


ma ljudi su izgleda ovce, molim Boga da otvore oči i shvate neke stvari, ali eto !!!!
samo mi je zbog toga žao što sam vjerovala da su moji osječani pametniji ljudi !!!!
Nadam se da će to pokazati u drugom krugu !!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pernabukano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 706
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.05.2009. 14:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

HSP-ovci pomirite sa sa činjenicom da je Gordan Matković dobio više glasova od HSP-a. Koliko sam upućne, a jesam, on će imati 5 vijećnika, a HSP 3.

Prvo ste sasuli drvlje i kamenje na Matkovića, jer vas je izdao, a onda ste ga doslovce molili da vam se vrati, da niste mislili ništa loše kada ste ga vrijeđali. Takvu promjenu retorike u svega par dana nisam nikada doživio.

I još jjednastvar! Zar vi stvarno mislite da su građani Osijeka glupi, jer nisu izabrali Đapića? Umjesto da sjednete i analizirate zbog čega ste doživjeli ovakav fijasko, vi se okrećete blaćenju drugih stranaka i kandidata, ali i omalovažavanju 80% građana Osijeka koji nisu dali glas koaliciji HSP/HDZ.

_________________
Moj Osijek...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nazareth
Offline
Avatar

Ukupno postova: 79
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.05.2009. 14:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pernabukano nemaš pojma šta pišeš !!!!!
Nikoga mi nismo molili !!!!
Druga stvar HSP je dobio više glasova od Matkovića Zato Đapić ide u drugi krug !!! Matković NE IDE !!!!
Druga stvar ako je netko dvoličan onda je to Matković, otrčao je u Orašje na Janjetinu sa Glavom i dogovorio sve, bog zna pod kojim uvjetima !!!
daj razmisli prije nego nešto kažeš i nemoj pričati gluposti !!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pernabukano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 706
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.05.2009. 15:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nazareth je napisao/la (Pogledaj post): › pernabukano nemaš pojma šta pišeš !!!!!
Nikoga mi nismo molili !!!!
Druga stvar HSP je dobio više glasova od Matkovića Zato Đapić ide u drugi krug !!! Matković NE IDE !!!!
Druga stvar ako je netko dvoličan onda je to Matković, otrčao je u Orašje na Janjetinu sa Glavom i dogovorio sve, bog zna pod kojim uvjetima !!!
daj razmisli prije nego nešto kažeš i nemoj pričati gluposti !!!!

Đapić je na jedvite jade pobjedio Matkovića uz koalicijskog partnera HDZ. Znači najjača stranka u državi i bivša najjača stranka u gradu za par stotina glasova pobjedi nezavisnu listu Gordana Matkovića i to slavi kao veliki uspjeh!?
Koliko imate vijećnika, a koliko Matković?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
hengl
Offline
Ukupno postova: 234
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 25.05.2009. 15:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

domoljube, ja tebe ne razumijem. Pa oja stranka nam neće nešto dati za naš novac. Pitanje je samo koji će koliko ukrasti. marisana je poanta svih izbora. Šta sad ti misliš da je Matkovića ili Đapića briga što jednoj bakici iz Divaltove odgovara pruga da može otići do pijace, a stotinama drugih ta pruga uopće ne treba. Pitanje je koliko je tko zamračio od te pruge. Tu je krim policija i odvjetništvo zatjila. A to jel netko prizno sina u ovoj ili onoj godini nema veze s krađom mog i tvog novca. Šta sad treba navodit kako su ljuti pravaši kupovali budzašto kuće od omraženih Srba u Mrežničkoj. Gordan Matković prvi. U pitanju je samo lopovluk, sve ostalo je nebitno

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DomoljUb
Offline
Ukupno postova: 16
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.05.2009. 0:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i o toj pruzi se puno prica....meni je jasno zasto ona smeta stanovnicima divaltove ali jos uvijek ima puno vise onih kojima ta pruga puno znaci....uvijek ce biti onih kojima ce smetati projekti i sirenje grada ali neka ih, zato ce se raditi jos bolje i jos vise....sto se tice zupanije pa nemoramo puno pricati, dovoljno je navesti kako se bubi hvali sa rastom zaposlenosti a najvise mu je pridonio grad osijek i sadasnje vlast- dakle nista od toga.....hvali se najvecim brojem gospodarskih zona a koliko ono tih zona radi....koje smo kapitalne investiceije doveli i koje investitore (mozda beneton s kojim se on hvali)...konstantna prica ove 4 godine o uspjesnoj zupaniji ne znaci da je ona uistinu i uspjesna...... ako je potrebno jos sto navesti samo reci....sto se tice matkovica biti cu vrlo kratak...glasove je dobio jer se predstavljao kao pravas i govorio da je glas za matkovica glas za HSP ali igrice i prijevare mu nisu uspjele...to je osoba bez karaktera i bez morala jer nemozes se jedan dan kleti u vjernost i ljubav prema stranci a vec drugi dan koalirati sa najvecim neprijateljem....to je pokazatelj politicke i ljudske nedosljednosti i zato je najbolje da je kolirao sa hdssbih jer su zasluzili jedni druge....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Angelium
Offline
Avatar

Ukupno postova: 874
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 26.05.2009. 1:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Beneton? Da Bubalo se hvali Benetonom ali taj Beneton nit je on niti njegovi dovukli ovdje. A taj Beneton je jedno čisto središte nepoštivanja radničkih prava. Svaka mu čast na tome što je Beneton istaknuo kao nešto pozitivno. A što se tiče zaposlenosti ona je drastično opala i to je čak i Glavašev Glas Slavonije jednom prilikom objavio...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
hengl
Offline
Ukupno postova: 234
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 26.05.2009. 6:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Deči moji, a zaboravili ste ono s čim se Kraljičak stalno hvali. Proizvodnja milijeka se uduplala. Aha! Tu sam i ja dala svoj obol jel me muž svako jutro prije posla pomuze. Al magarac sve popije! Tak da ne nam jel to ulazi u Kraljičkovu kvotu? A Matković ne može biti ništa bolje jer je godinama radio u firmi kojoj je osnovna djelatnost - smeće! Inficiralo ga. Meni je Bubi baš lijep dečko. Uskoro će osvojit kak kažu nogometaši duplu krunu, i župan i gradonačelnik. A što kažete na kolegicu Bilju? Čujem da se konačno odlučila na štednjak i da i ona da svoj mliječni obol dok su još djeca mala.
A Vrbi? Vrbi je smiješan. Vidim neki dan kupuje kremu za ruke. Ne znam jel mu to kampanja za drugi krug.Il će se na to furati za izbore 2013? Uglavnom zvonce više ne čujem. Utihnuo i onaj njegov šta mu je pobočnik ili šef, stručnjak za sve a u zadnje vrijeme za ljekove. Kažu neke kolegice da ga nikad nema na poslu

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
hengl
Offline
Ukupno postova: 234
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 27.05.2009. 15:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Šta je disu komentari?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: