Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



OLJM 2009: Jole i prvi izbor Miss Sveučilišta

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Robert13
Offline
Avatar

Ukupno postova: 23
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.05.2009. 16:27 
Naslov:  Re: OLJM 2009: Jole i prvi izbor Miss Sveučilišta
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hahahahahha JOLEEEEEEEEEEE majstoreeeeee, ma vi ste legende, NEKI DJ - ej mogu ja ponijet latop puštat ću vam mix od dj tiesta koji ću sklepat dva dana ranije nemorate me ni platit samo daj dvije bačve piva i da budem u novinama hahahahahahahha, pa sad čuj ako gledaš sa druge strane, ta navodna anketa ako je bila provedena samo neznam gdje, ovo je još i dobro jer mogla je doći neka turbo-etno-pop-urbana-folk ZVIJEZDA pa bi slušali zmiju i žabu i slične pizdarije ufff ovo je još i dobro što je moglo biti... svaka vam čast legende i nek se naplaćuje upad barem 20 kn svaku noć i nek pivo bude minimum 15 kn za 3 deci i svi ćemo biti zadovoljni... i ako je ikako moguće da dođe MINEA jer čujem nije imala gažu kod nas cca 10 godina, plizzzzz trebamo pomagati zvijezdama u recesiji....

hahahahahahahahah Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Cool Cool

_________________
Lone Rider...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
adrienne
Offline
Ukupno postova: 8
Lokacija: vu/os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.05.2009. 16:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ajd sva sreca pa postoje hladno pivo i zp Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Callistemon
Offline
Ukupno postova: 572
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.05.2009. 16:49 
Naslov:  Re: OLJM 2009: Jole i prvi izbor Miss Sveučilišta
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

čista alternativa....

U moje vrijeme je to sasvim drugačije izgledalo... a opet, ak su to sami izabrali - neka im bude!

Dakle, jos jedna slika i potvrda gdje smo i kakvi smo - vecina tih mladih ljudi je i na izbore izasla, sigurno!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 18.05.2009. 16:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

e jebeš ovakav grad,gradonačelnik će mi biti jedan od ona dva tukca,na OLJM će nastupati polu-narodnjaci,i što je najgore daju im se ogromni novci
a ujedno se zatvara jedino al baš jedino alternativno mjesto u gradu,katastrofa...

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zri
Offline
Ukupno postova: 30
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.05.2009. 16:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

isss..ja ne vjerujem...u koju se paradu ovo pretvorilo...većinom su na OLJM nastupale alternativne grupe...ali Jole???!!!!
sjećam se kad je Levak bio u zboru...e to je bilo i koncerata i radionica...svega...
a ovi su od 300 000kn dosta u svoj džep stavili, malo podijelili međusobno, ipak je recesija

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.05.2009. 17:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gospodo, to se dogadja jer mi sutimo.

Hoce li netko rektorici napisati mail? Hoce li netko podici studente na bunu i propitkivanje na sto je utroseno 300 000 kuna i je li se za te novce moglo napraviti vise?!

Hoce li?

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.05.2009. 17:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

justice je napisao/la (Pogledaj post): ›
a ujedno se zatvara jedino al baš jedino alternativno mjesto u gradu,katastrofa...


uz ovakvo razmisljanje i ne smatranje Teatra alternativnim, i mi bi smo uskoro mogli ostati bez publike, dakle i bez egzistencije...
Mozda su neki koncerti trenutno bili malo manje alternativni, ali vjerujete mi ovo sto dolazi ce biti odlicno Wink. Nerd Smile, pa HC bendovi iz Srbije, pa Kandzija, pa Crom Dubh, pa u osmom mjesecu britanski post punk, a ono sto tek najesen pocinje je tesko i opisati Wink

.......................................................................................................

No da se vratimo na OLJM...Mislio sam da ne moze biti losije nego sto je bilo prošle godine, no ekipa me razuvjerila, prije svega njima svaka cast. Vjerujem da ce me jos vise razocarati kada vidim popis za vecer osjeckih bendova.

Znate sto je problem tih ljudi? Sto misle da su sposobni sve i svasta, a ustvari nemaju pojma. Prosli studentski zbog je imao ponudjeno da ljudi koji znaju i mogu dodju pomoci i ljudi su dolazili i to je vrhunski bivalo odradjeno. Ovi sada ne. Prosle godine je bio slucaj da im je dosla jedna iskusna ekipa i ponudila pomoci, oni su ih kratko odjebali i rekli da je to njihova organizacija, i da najbolje znaju kako to napraviti.

Na kraju jos ispada da se moze reci : Za koga je, dobro je...

Stvarno smo u velikoj banani...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.05.2009. 17:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › Gospodo, to se dogadja jer mi sutimo.

Hoce li netko rektorici napisati mail? Hoce li netko podici studente na bunu i propitkivanje na sto je utroseno 300 000 kuna i je li se za te novce moglo napraviti vise?!

Hoce li?


Ja cu napisati mail. Razumijem se u organizaciju, razumijem se u troskove i u ono sto mladi ljudi vole, i mislim da mogu napisati kvalitetan mail, te cu to i uciniti. Jedino sto cu traziti je da mi se jos ljudi potpise ispod toga, prije svega urednistvo portala, avantgarde i DJ ekipa njegova i sl koji imaju neko ime u ovome gradu. Ako se slazu...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nooky
Offline
Ukupno postova: 120
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.05.2009. 17:23 
Naslov:  Re: OLJM 2009: Jole i prvi izbor Miss Sveučilišta
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sto ocekivati od mladezi kradezea iz studentskog zbora...jako pametnima kojima "su svi lopovi" i "nemaju za koga glasat", je tesko izac na politicke izbore, kamoli za izbore za studentske predstavnike...prema tome, budite sretni sto niste dobili Matu Bulića...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 18.05.2009. 17:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
Gospodo, to se dogadja jer mi sutimo.

Hoce li netko rektorici napisati mail? Hoce li netko podici studente na bunu i propitkivanje na sto je utroseno 300 000 kuna i je li se za te novce moglo napraviti vise?!

Hoce li?



pa naravno da neće,evo recimo gledam po sebi.
šta me više briga,nisam student već oho-ho,tak da i nema smisla da ja netkom nešto govorim,iovako više neidem ni na onaj smiješni UFO pa tak više neću ni na OLJM,jbg prošle godine sam otišao na Gustafe i to je bilo to,ove godine neću ni na jedan,dobro možda svratim dok se budem vozikao bajsom.
ako su studenti odlučili šta hoće eto im,meni je samo žao što se uvijek toliki novci troše na gluposti

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
System0
Offline
Ukupno postova: 29
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.05.2009. 17:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
Gradjanska tolerancija i pristojna sutnja je dovela do toga da tzv. predstavnici studenata dobivaju 300 000 kuna da bi u grad doveli tamburase i Joleta.

Po ugledu na sredine iz kojih dolaze i obicaje izbora za Miss sela, Miss traktora i Najljepse snase, ti su nam predstavnici studenata doveli i izbor za Miss Sveucilista. Predlazem im da sljedece godine odu korak dalje i organiziraju Javno prčenje wannabe-missica i fudbalera rezervnog sastava NK Osijeka uz simfonijski orkestar Golfova petica.

Prvo su dobili novce na lijepe oci, a onda ni ne znaju kako ce ih potrositi. Tako je to kad se novci dijele unaprijed, bez ikakve ideje, plana, icega. Bitno je samo da se skuri 300 000 kuna. Znaju li ti stranacki pijuni koliko je jebenih 300 000 kuna, znaju li da za te novce prosjecan zaposlenik u Hrvatskoj mora rintaciti 5 punih jebenih godina?!?

A oni ni ne znaju kakav ce im program biti?! Sigurno ce kao i prosle godine stampati letke zadnji dan, polupismeno po obicaju i dizajnirano na nacin "eto, samo da bude nesto".

Kata-jebeno-strofa... podhitno organizaciju OLJM-a uzeti iz ruku te neposobne bande skorojevica, lezilebovica i stranackih drkarosha i dati u ruke pravim studentima, ako takvih na ovom smijesnom sveucilistu uopce jos uvijek ima.

Podsjetimo: 300 000 kuna. To je 5 nula. Da bi seljoberi [da, vrijeme je da se ti ljudi pocnu nazivati pravim imenima, dosta jebene tolerancije prema cobanima] doveli tamburase i Joleta.


You took the words right out of my mouth
stid me biti student u Osijek .
Dovidenja

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 18.05.2009. 17:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@evil nemam ništa protiv mini teatra ali brca naspram Uniteda ste vi ultra komercijala,govorim o dosadnjašnim koncertima,za buduće ćemo vidjeti.
vjerovatno će te biti više "alter" jer više neće biti Uniteda,i ja se nadam tome jer jednostavno nemam gdje izaći u ovom gradu.
moj najveći problem je u tome što je M.T. u Tvrđi a ja organski nemogu smisliti sve to tamo

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Zdrale
Offline
Avatar

Ukupno postova: 539
Lokacija: Metropola
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.05.2009. 17:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jole, ladno i zabranjeno predoro!! da se pokvari atmosfera tu je dado topić i ne daj bože rundek bundek... 300 000 kn je previše za ovih par umjetnika tako da podržavam inicijativu da se to provjeri tj ti svi ugrovori ( neš tako što sam pročito u gornjim postovima )!! hvala

_________________
Winning isn't everything. It's the only thing!! Vince Lombardi
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tijuana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 54
Lokacija: Osijek / Donji Miholjac
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.05.2009. 17:59 
Naslov:  Re: OLJM 2009: Jole i prvi izbor Miss Sveučilišta
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mene također živo zanima gdje su provodili anketu.

700 studenata?! to nije ni cijeli filozofski fakultet, a kamoli ostali. sramota.

i danas stvarno svakakve čobančine studiraju. užas...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Zdrale
Offline
Avatar

Ukupno postova: 539
Lokacija: Metropola
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.05.2009. 18:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

na to sam zaboravio. ova anketa 99% nie provedena na ffosu !! miss sveučilišta -- presmiješno...

_________________
Winning isn't everything. It's the only thing!! Vince Lombardi
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: