Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



[izbori 2009.] Rezultati izbora

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
lega31
Offline
Ukupno postova: 23
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.05.2009. 7:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I što sad dragi sugrađani , opet će biti neprirodne koalicije i klimave vlasti u gradu.????

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marijuan
Offline
Ukupno postova: 302
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.05.2009. 7:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

KillaBEEZ je napisao/la (Pogledaj post): › Pokazuješ koliko si primitivna, vrijeđaš čovjeka prema izgledu. Đapić je učinio najviše za Osijek, a vi koji to ne vidite, odnosno se pravite glupavima, niste ni zaslužili da vas vodi ponovno čovjek koji zna svoj posao.


eto, ne znam kako od sljepila pišem ovaj odgovor. đapulinu vladavinu obilježilo je mnogo afera i aferica te tjeranja maka na konac. kao i mješanje u poslove struke ostvarenjem dječačkih snova postavljanjem spomenika Anti Starčeviću na centralnom osječkom trgu.

KillaBEEZ je napisao/la (Pogledaj post): › Bitno je vaše vrijeđanje i lijepi manenken Bubalo


baš me interesira što će maneken napraviti na gradskoj razini. kako još nije otvoren ured OBŽ-a u Briselu pogledao sam razvojni plan županije gdje nema navedenih gradnji gospodarskih zona. uglavnom je pohvalno subvencioniranje poljoprivredne proizvodnje ali se ne mogu se zanemariti ni ostale prerađivačke grane. navest ću samo primjer zajedničkog nastupa u EU varaždinske i istarske županije koje su unajmile ured u Briselu i čiji trošak godišnje iznosi oko pola miliona eura. godišnje takav ured sklopi poslova u vrijednosti od preko 50 miliona eura. toliko o navodnoj sposobnosti manekena čijom glavom misli čovjek u drugoj domovini.

_________________
"Ljudi koji se boje umiru svaki dan. Hrabri samo jedanput." Paolo Borselino
http://zbogompameti.bloger.hr/
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lega31
Offline
Ukupno postova: 23
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.05.2009. 8:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

..zar nismo mi (mislim grad, županija) kupili neku nekretninu u Briselu baš za taj ured, osigurali su se i novci u proračunu, mislim dva milijuna kuna. Tko zna što je sa tim projektom i novcima ?????

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lavic
Offline
Ukupno postova: 835
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 18.05.2009. 8:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lega31 je napisao/la (Pogledaj post): › I što sad dragi sugrađani , opet će biti neprirodne koalicije i klimave vlasti u gradu.????


pa nece za tako sta biti potrebno... i tako gradsko vijece postoji kao marioneta, gradonacelnika smijeniti nemogu, mogu eventualno pokreniti referendum protiv njega a tu da ce pasti je opet SF jer da bi referendum bio valjan mora izaci 50% + 1 birac sto budimo realni nema sanse da se desi... tako da su župani i gradonacelnici zasticeni ko licki medvjedi...

a koliko mi se cini, sdp ce podrzati bubala, vec je na isti cin pozvo novoizabrani gradonacelnik đakova, a i nik praskator koji se borio za zupana iz njihove stranke je na presici sinoc najavio da je "najpozeljnija udavaca" sto ce reci da ce se prikloniti hdssb-u jer mislim da hdz-u nece nikad pa ni onda...

nadam se samo da ce ova vlast opravdati povjerenje građana Cool

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.05.2009. 8:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hm, vrlo zanimljivi rezultati za gradsku i zupanijsku skupstinu koji otvaraju mogucnosti za kreativna postizborna koaliranja, a mozda i kohabitaciju sa zupanom/gradonacelnikom.

U Gradskom vijecu HDSSB-HNS-ZELENIHR imaju 9 glasova i s SDP-HSLS-HSS-DSU bi stekli 13 glasova i imali labavu vecinu. Hoce li se ostvariti ta koalicija, ili ce mozda HDSSB koalirati s Matkovicevcima i imati 14 glasova, ili ce Djapic radi politickog opstanka zazmiriti na oba oka i Matkovicu i lijevima ponuditi dusu i tijelo?

U zupaniji vrlo slican cirkus... HDSSB i lijevi mogu napraviti labavu [ovisi o jednom clanu] koaliciju. Doduse, ovdje Djapicu ne vrijedi ponovno mazenje s Matkovicem, jer i da se pomire - nedostaje im jedno mjesto. Zapravo, zanimljivo je kako je HDSSB preuzeo Matkovicu jos jedno mjesto za samo 500tinjak glasova razlike.

All-in-all, rezultat po Matkovica kao gradonacelnickog kandidata ne iznenadjuje koliko iznenadjuje dobar uspjeh njegove liste u rezultatima za Gradsko vijece i Zupanijsku skupstinu. Dodijeljujem mu lentu Proljetnog iznenadjenja uz procvale macuhice i Orden celicnog okova za mladice. ;-)

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pernabukano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 706
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.05.2009. 8:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pobjeda!
Pravaši glavu gore:-) I poraz je sastavni dio igre!

_________________
Moj Osijek...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lega31
Offline
Ukupno postova: 23
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.05.2009. 8:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evo malo sam tražio... ured je otvoren na adresi:
Rue Montoyer 18b, 164m2, 2,8 milijuna kuna, plus račun za luksuzno uređenje.
Što je taj ured napravio za nas Slavonce, da li neko zna.......?????

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.05.2009. 9:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lega31 je napisao/la: › evo malo sam tražio... ured je otvoren na adresi:
Rue Montoyer 18b, 164m2, 2,8 milijuna kuna, plus račun za luksuzno uređenje. Što je taj ured napravio za nas Slavonce, da li neko zna.......?????
Mozda bolje da se takav ured odmah gradio u Sarajevu.

Tako je to kad imas moc i mirovinu zelis provesti u nekoj normalnoj drzavi, a ne mozes dobiti veleposlanicku fotelju. Onda si novcem poreznih obveznika napravis ovakav ured i uzivas kao da si veleposlanik.

Doduse, sve se to dogodi ukoliko te u medjuvremenu nepravomocno ne osude kao ratnog zlocinca i ne izdaju medjunarodnu tjeralicu. Tada vise ne mozes imati ured u nekoj normalnoj drzavi, nego odes u BiH.

A mogli smo mu financirati i jedan takav ured u Citluku, Duvnu, Mostaru... ma sta jedan, u svakom po jedan...

Dzaba to sve kad su glasaci kratkovidni. Tko se uopce sjeca tog ureda u Bruxellesu?

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lega31
Offline
Ukupno postova: 23
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.05.2009. 9:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A.. pa sad moramo uspostaviti usku suradnju sa BiH , imamo tamo već čovjeka, treba mu osigurati smještaj, a i dodatak za odvojeni život,..a i izlazimo uskoro u BiH na izbore sa reginalnom idejom , koja spašava Deyton....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
set96
Offline
Avatar

Ukupno postova: 148
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.05.2009. 9:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

No, s obzirom na to sto najizgledniji kandidat misli o osobi koja je najodgovornija za notornu propast Osijeka kao grada - mislim da ce se upravljacka palica premjestiti iz jednog u drugo (bosanko)-hercegovacko selo.

No, kazu da gradjani biraju vlast kakvu i zasluzuju, ocito da zadnjih 20 godina Osjecani misle da ne zasluzuju pomak na bolje.
[/quote]

upravo tako. ništa se tu ne mijenja. Nažalost u Osijeku više nema dovoljno građana, postajemo sve veća primitivna selendra. Katastrofa je da su najjači kandidati na izborima Glavaš i Đapić. To je samo odraz strukture naših birača tj. seljo-građana.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Ng0Ce1VICp8
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
set96
Offline
Avatar

Ukupno postova: 148
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.05.2009. 9:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

djo je napisao/la: ›
Treba uvesi kratki IQ test, prije glasovanja!


potpisujem.....kao što sam već napisao na jednom forumu, trebalo bi kao uvjet za glasovanje riješiti kratki test npr. obojati četvrtinu kruga i postaviti pitanje koliko je posto površine obojano?.......i tko to ne zna ne može glasovati......samo u takvim uvjetima nam polupismeni idioti ne bi određivali sudbinu.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Ng0Ce1VICp8
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maja_mm
Offline
Avatar

Ukupno postova: 39
Lokacija: promjenjiva
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.05.2009. 9:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Katastrofa..... Katafuckingstrofa......

_________________
[b]One ring to rule them all........ Twisted Evil
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.05.2009. 9:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

set96 je napisao/la: ›
djo je napisao/la: ›
Treba uvesi kratki IQ test, prije glasovanja!


potpisujem.....kao što sam već napisao na jednom forumu, trebalo bi kao uvjet za glasovanje riješiti kratki test npr. obojati četvrtinu kruga i postaviti pitanje koliko je posto površine obojano?.......i tko to ne zna ne može glasovati......samo u takvim uvjetima nam polupismeni idioti ne bi određivali sudbinu.

i ja sam to već spominjao na forumu, svakako bi trebalo uvesti kratki test inteligencije, kao i test poznavanja opće kulture, kao i političkih i socijalnih prilika u oblasti za koju se biraju predstavnici. ako ne prođeš, više sreće drugi puta. ne moraju svi moći glasovati, zašto bi morali?!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pernabukano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 706
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.05.2009. 9:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Šta katastrofa? Rezultat je odličan!

_________________
Moj Osijek...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.05.2009. 9:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pernabukano je napisao/la: › Šta katastrofa? Rezultat je odličan!
Ok, shvatili smo da si HDSSB-ovac i da se sada nadas da ces dobiti (bolji) posao i da ce se naci kakva sinekurica i za tebe, ali doista bi bilo lijepo kad bi sastavio koju slozeniju recenicu.

P.S. I prije nego pocnes upirati prstom: ne, nisam ni pravas, ni SDP-ovac, niti su ijedni moji dobili ili izgubili, nit' se veselim, nit' tugujem... samo sam kao gradjanin ovog grada zabrinut za svoju i buducnost svojih bliznjih, kao sto sam bio zabrinut zadnjih 20tak godina. Zelio bih postati bezbrizan, a da ne moram iseliti iz ovog "grada"...

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: