Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Potpisan ugovor za izgradnju mosta preko Drave [Vijesti OSTV-a]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
voditelj_smjene
Offline
Ukupno postova: 121
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.05.2009. 21:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ajde da pojednostavimo priču, otišao sam iz osijeka i nadam se jednom da ću se vratiti, ali svejedno da li će to biti preko mosta ili kaldrme...fabrike ljudi, fabrike, i samo da se osvrnem na taj j....i tramvaj, nekad su noću tramvaji bili puni ljudi koji su išli radit u noćnu, sad imamo bolju mrežu tramvaja da ljudi dođu do trgovina...dakle još jednom fabrike

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
essek031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 168
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.05.2009. 22:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

voditelj_smjene je napisao/la (Pogledaj post): › ajde da pojednostavimo priču, otišao sam iz osijeka i nadam se jednom da ću se vratiti, ali svejedno da li će to biti preko mosta ili kaldrme...fabrike ljudi, fabrike, i samo da se osvrnem na taj j....i tramvaj, nekad su noću tramvaji bili puni ljudi koji su išli radit u noćnu, sad imamo bolju mrežu tramvaja da ljudi dođu do trgovina...dakle još jednom fabrike


O kakvim fabrikama ti pričaš, valjda na tvornice misliš... Eh, hrvati su postali skupa radna snaga, zašto bi tu netko otvarao tvornicu? Kinez radi cijeli dan za 5 dolara i sretan, a kod nas bi ljudi tražili oko 5 dolara na sat, pa si ti sad razmisli...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osmanov prolaz
Offline
Ukupno postova: 6
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.05.2009. 22:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jel se to oni šale ili što? Nisu uspjeli na dvorani namaknuti 900 milijuna i sad ta ista ekipa hoće na drugom projektu? Odakle nam novci za takovo što? Ljudi jel znate vi koliko je to novaca? Odakle? Bolje da prave hladnjače i silose, očito ne znate kakvo vrijeme dolazi... Ajmo malo razmišljati i otkačiti infrastrukturu. Tko će ići tim mostom?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osmanov prolaz
Offline
Ukupno postova: 6
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.05.2009. 22:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

essek031 je napisao/la: ›
voditelj_smjene je napisao/la (Pogledaj post): › ajde da pojednostavimo priču, otišao sam iz osijeka i nadam se jednom da ću se vratiti, ali svejedno da li će to biti preko mosta ili kaldrme...fabrike ljudi, fabrike, i samo da se osvrnem na taj j....i tramvaj, nekad su noću tramvaji bili puni ljudi koji su išli radit u noćnu, sad imamo bolju mrežu tramvaja da ljudi dođu do trgovina...dakle još jednom fabrike


O kakvim fabrikama ti pričaš, valjda na tvornice misliš... Eh, hrvati su postali skupa radna snaga, zašto bi tu netko otvarao tvornicu? Kinez radi cijeli dan za 5 dolara i sretan, a kod nas bi ljudi tražili oko 5 dolara na sat, pa si ti sad razmisli...


Vidi se da nemaš pojma o kinezima ni kako im ustroj funkcionira i kakve dozvole imaju proizvođači a kakve komercijala, stoga otkači.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
voditelj_smjene
Offline
Ukupno postova: 121
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.05.2009. 22:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

essek031 je napisao/la: ›
voditelj_smjene je napisao/la (Pogledaj post): › ajde da pojednostavimo priču, otišao sam iz osijeka i nadam se jednom da ću se vratiti, ali svejedno da li će to biti preko mosta ili kaldrme...fabrike ljudi, fabrike, i samo da se osvrnem na taj j....i tramvaj, nekad su noću tramvaji bili puni ljudi koji su išli radit u noćnu, sad imamo bolju mrežu tramvaja da ljudi dođu do trgovina...dakle još jednom fabrike



O kakvim fabrikama ti pričaš, valjda na tvornice misliš... Eh, hrvati su postali skupa radna snaga, zašto bi tu netko otvarao tvornicu? Kinez radi cijeli dan za 5 dolara i sretan, a kod nas bi ljudi tražili oko 5 dolara na sat, pa si ti sad razmisli...


onda idi u lidl il tako nešto

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
domba_dgo
Offline
Ukupno postova: 86
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.05.2009. 23:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

voditelj_smjene je napisao/la: ›
ajde da pojednostavimo priču, otišao sam iz osijeka i nadam se jednom da ću se vratiti, ali svejedno da li će to biti preko mosta ili kaldrme...fabrike ljudi, fabrike, i samo da se osvrnem na taj j....i tramvaj, nekad su noću tramvaji bili puni ljudi koji su išli radit u noćnu, sad imamo bolju mrežu tramvaja da ljudi dođu do trgovina...dakle još jednom fabrike


Kao prvo dok pišeš na HRVATSKOM forumu piši HRVATSKI da te svi razumiju, Osijek je još u Hrvatskoj (znam da je nekima žao ali jebiga). Tvornice ne otvara grad, bar ne u tržišnom gospodarstvu , nego ih otvaraju privatni investitori! A da bi ti privatni investitori investirali svoj novac u neku regiju ili grad prvo su potrebni neki gospodarski preduvjeti kao što je infrastruktura, slobodne gospodarske zone, kvalitetna radna snaga itd. Grad Osijek zaostaje za drugim dijelovima Hrvatske upravo u segmentu infrastrukture i gospodarskih zona i to je upravo ono što trenutna vlast pokušava mijenjati kako bi se stvorili preduvijeti za gospodarski rast. Zato prije nego počneš laprdati pročitaj neku knjigu o ekonomiji ili makar neki priručnik a nemoj nama pametovati jer očito ne znaš baš ništa oko te teme! Sjedi jedan!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
123456
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1794
Lokacija: Prostor-vrijeme je relativno
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.05.2009. 1:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

domba_dgo je napisao/la: ›
voditelj_smjene je napisao/la: ›
ajde da pojednostavimo priču, otišao sam iz osijeka i nadam se jednom da ću se vratiti, ali svejedno da li će to biti preko mosta ili kaldrme...fabrike ljudi, fabrike, i samo da se osvrnem na taj j....i tramvaj, nekad su noću tramvaji bili puni ljudi koji su išli radit u noćnu, sad imamo bolju mrežu tramvaja da ljudi dođu do trgovina...dakle još jednom fabrike


Kao prvo dok pišeš na HRVATSKOM forumu piši HRVATSKI da te svi razumiju, Osijek je još u Hrvatskoj (znam da je nekima žao ali jebiga). Tvornice ne otvara grad, bar ne u tržišnom gospodarstvu , nego ih otvaraju privatni investitori! A da bi ti privatni investitori investirali svoj novac u neku regiju ili grad prvo su potrebni neki gospodarski preduvjeti kao što je infrastruktura, slobodne gospodarske zone, kvalitetna radna snaga itd. Grad Osijek zaostaje za drugim dijelovima Hrvatske upravo u segmentu infrastrukture i gospodarskih zona i to je upravo ono što trenutna vlast pokušava mijenjati kako bi se stvorili preduvijeti za gospodarski rast. Zato prije nego počneš laprdati pročitaj neku knjigu o ekonomiji ili makar neki priručnik a nemoj nama pametovati jer očito ne znaš baš ništa oko te teme! Sjedi jedan!!!


šta se bre peniš zbog jezika, pa vidim da ga sve razumeš Smile Smile Smile


dajte ljudi, počnite se konačno baviti ozbiljnim stvarima, a ne se zakačiti na nekakvu sitnicu i glupost i oko toga plesti priču.... nevjerojatno...

_________________
Znam da ništa ne znam!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Papa Strunf
Offline
Avatar

Ukupno postova: 24
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.05.2009. 8:20 
Naslov:  RE:
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

domba_dgo je napisao/la (Pogledaj post): ›
nova generacija je napisao/la: ›
Alo, vojsko pravaška, polako. Malo ste preagresivni, gubite pa šta sad. O mostu nemate pojma i ako mislite da će pomoći potpisivanje ugovora, kameni temeljci i razna Đapićeva otvaranja, mislite i dalje. Matković će ga sašiti u prvom krugu to je već i Đapić svjestan. A most, potpisan je ugovor za most nakon objavljenog članka, zar niste pomislili da je konačno proradio OS ili slavonski politički lobi, ma tko bio u kojoj stranci. Cilj je ispunjen (iako se nadam da će ga ipak graditi, a ne da će na novom rebalansu "ispasti"). Ljudi, zbog ovakvog vašeg pristupa i ispadamo budale već 20 godina pred Dalmacijom. Zato malo ohladite, Matković će izbore dobiti, Đapić je prošlost, a most budućnost. Zahvaljujem se Glasu što je pomogao da 900 mili. kn dođe u Slavoniju. I molim Vas, vukovi naši, smirite se malo, biti će to sve OK.


Ajde idi zuri u sunce ili tako nešto! Most se gradi i znam da to sad nekog boli, neki bi ovdje najradije da se u Slavoniju ništa ne investira pa da imaju pokriće sa svoje osobne ratove! Žao mi vas je ali most i obilaznica i još puno toga će se napraviti idućih godina! A vama ako smeta idite u Ljubuški pa se inatite!


Aj' yebate pun vas je forum...svi svrsavate na investicije u Slavoniju...i mi svi koji se smijemo tomu i Sanaderovskim predizborno-ugovornim preseravanjima mrzimo Slavoniju i volimo Ljubuski? Aj se malo skontaj Hrvatino i ostavi se prazne retorike...recimo ja sam se jos u studenom 2008. imao priliku provozati autoputom od Djakova do Ravce (isao za Dubrovnik)...sad ti pitas "do cega?" - do Ravce...da sine...vukojebina 30tak km iza popularnog Sestanovca koja je dobila autoput prije nas...i to sa kakvim objektima i kroz kakav teren...onda malo skrenes sa autoputa do Zadra pa da vidis sto je pristupna cesta i obilaznica...a za nasu juznu jos ne postoji ni tender iako je i sluzbeno najprometnija u drzavi...dakle s potpisivanjem necega da ce netko potpisati nekom da ce ovaj dati nekom da napravi tender i raspise natjecaj mozes obrisat dupe (jos kad uzmes u obzir gospodarsku situaciju koja je daleko od bajne). Ako ce to, biti ono sto ce presuditi da ti glasas za nekoga onda mi te stvarno zao. Iz iskustva ti govorim...za projekte na kojima ja radim cija je najveca moguca vrijednost 30-40 puta manja od vrijednosti mosta...od pocetka izrade idejnog projekta, ishodjenja dozvola, izrade glavnog pa izvedbenog projekta, izrade tendera, raspisivanja natjecaja, odabira izvoditelja pa podizvoditelja etc.etc. i na kraju zabijanja prve lopate prodje cca. 2 godine...sa velicinom (kolicinom novaca) to vrijeme raste...ne bas eksponencijalno, ali na kvadrat. Zbog svega sto sam ti napisao, molim te ublazi svoj jal' prema nama "skepticnima" jer, ocito je da s materijom ne baratas. Cijenim tvoju srcanost da Slavonija ide naprijed, vjerovao ti ili ne i mi, koji ne mislimo politicki isto to zelimo, ali to ti ne daje zapravo da nas svrstavas medju "zute, zelene, crvene i crne vragove". LP.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.05.2009. 8:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

essek031 je napisao/la: ›
voditelj_smjene je napisao/la (Pogledaj post): › ajde da pojednostavimo priču, otišao sam iz osijeka i nadam se jednom da ću se vratiti, ali svejedno da li će to biti preko mosta ili kaldrme...fabrike ljudi, fabrike, i samo da se osvrnem na taj j....i tramvaj, nekad su noću tramvaji bili puni ljudi koji su išli radit u noćnu, sad imamo bolju mrežu tramvaja da ljudi dođu do trgovina...dakle još jednom fabrike


O kakvim fabrikama ti pričaš, valjda na tvornice misliš... Eh, hrvati su postali skupa radna snaga, zašto bi tu netko otvarao tvornicu? Kinez radi cijeli dan za 5 dolara i sretan, a kod nas bi ljudi tražili oko 5 dolara na sat, pa si ti sad razmisli...


Forum svašta trpi, pa i to da nam član Hsp-a, stranke sa tek nekoliko zaista obrazovanih članova, tumači ekonomske prilike Hrvatske i Kine. To je paradoks sam po sebi, pogotovo ako se prisjetimo da se kleptoman Đapić nije udostojio pojaviti na sastanku sa kineskim veleposlanikom (vjerojatno je kartao belu u Zoo hotelu).

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osmanov prolaz
Offline
Ukupno postova: 6
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.05.2009. 8:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tajna je u privlačnom broju 900 milijuna. Nisu uspijeli naplatiti dvoranu 900 milijuna i sad odmah idu na rezervu, mali mostić preko sitne Drave 900 milijuna kuna?? Stvarno su dužni nekom pa se boje za glave. Da nisu izgubili na beli? Wink Problem je još veće prirode, kako to da mali mostić se razvlači na ovoliku daljinu? Ovdje dolaze do izražaja bolesni umovi (BU). Prilikom nedavnog plavljenja Baranje, BU nisu na vrijeme očistili kanale i pustili viškove vode u odvodne kanale, od kojih strašno veliku korist imaju poljoprivrednici, već su pustili da se korito Drave prelije kako bi dokazali da širina mosta mora biti drastično veća od korita. Koliko je ovo bolesno zaključite sami. Nameće se pitanje zašto nisu očistili kanale? Možda jer nisu imali novaca, ako nemaju novaca, kako to da kreću sa ovakvim megalomanskim projektom? Da li znate koliko se hladnjača može otvoriti za ove novce. Proizvodnji sustava z anavodnjavanje, protu tučne mreže, pokreniti turizam. Za 900 milijuna sportske dvorane smo mogli mi osječani kupiti bar 5 hotelski tvrtki, gdje bi u posjed došli do 15 tak hotela, 10 kampova, 40 apartmana i tako to, a garantirano jedan od tih kompleksa bi imao i sportsku dvoranu. Činjenica je da mi osječani više nemamo proizvodnju pa što će nam sportska dvorana koja je bila 2 puta otvorena? Dok bi nam se sada hoteli punili i donosili zaradu i za ovakovo glupe projekte. Razmislite tko smo i što sve možemo!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
voditelj_smjene
Offline
Ukupno postova: 121
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.05.2009. 8:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

domba_dgo je napisao/la: ›
voditelj_smjene je napisao/la: ›
ajde da pojednostavimo priču, otišao sam iz osijeka i nadam se jednom da ću se vratiti, ali svejedno da li će to biti preko mosta ili kaldrme...fabrike ljudi, fabrike, i samo da se osvrnem na taj j....i tramvaj, nekad su noću tramvaji bili puni ljudi koji su išli radit u noćnu, sad imamo bolju mrežu tramvaja da ljudi dođu do trgovina...dakle još jednom fabrike


Kao prvo dok pišeš na HRVATSKOM forumu piši HRVATSKI da te svi razumiju, Osijek je još u Hrvatskoj (znam da je nekima žao ali jebiga). Tvornice ne otvara grad, bar ne u tržišnom gospodarstvu , nego ih otvaraju privatni investitori! A da bi ti privatni investitori investirali svoj novac u neku regiju ili grad prvo su potrebni neki gospodarski preduvjeti kao što je infrastruktura, slobodne gospodarske zone, kvalitetna radna snaga itd. Grad Osijek zaostaje za drugim dijelovima Hrvatske upravo u segmentu infrastrukture i gospodarskih zona i to je upravo ono što trenutna vlast pokušava mijenjati kako bi se stvorili preduvijeti za gospodarski rast. Zato prije nego počneš laprdati pročitaj neku knjigu o ekonomiji ili makar neki priručnik a nemoj nama pametovati jer očito ne znaš baš ništa oko te teme! Sjedi jedan!!!

jednostavno netočno, zakonom je uređen djelokrug rada lok. uprave koju ova mora poštovati, sve iznad toga je dopušteno u okviru mogućnosti, dakle ko kaže da grad ne može otvorit firmu? ...zašto se vani poduzeća nacionaliziraju? jel bolje dat 100 milijuna za tramvaj do josipovca ili za nešto što će stvorit novu vrijednost

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
essek031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 168
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.05.2009. 13:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

voditelj_smjene je napisao/la (Pogledaj post): ›
jednostavno netočno, zakonom je uređen djelokrug rada lok. uprave koju ova mora poštovati, sve iznad toga je dopušteno u okviru mogućnosti, dakle ko kaže da grad ne može otvorit firmu? ...zašto se vani poduzeća nacionaliziraju? jel bolje dat 100 milijuna za tramvaj do josipovca ili za nešto što će stvorit novu vrijednost


Ajde molim te dokaži da ne laprdaš bezveze, i daj neku ideju, kakvu tvornicu bi grad trebao otvoriti? Koja je tvoja ideja? Što bi bilo unosno?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
domba_dgo
Offline
Ukupno postova: 86
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.05.2009. 13:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osmanov prolaz je napisao/la: ›
Tajna je u privlačnom broju 900 milijuna. Nisu uspijeli naplatiti dvoranu 900 milijuna i sad odmah idu na rezervu, mali mostić preko sitne Drave 900 milijuna kuna?? Stvarno su dužni nekom pa se boje za glave. Da nisu izgubili na beli? Wink Problem je još veće prirode, kako to da mali mostić se razvlači na ovoliku daljinu? Ovdje dolaze do izražaja bolesni umovi (BU). Prilikom nedavnog plavljenja Baranje, BU nisu na vrijeme očistili kanale i pustili viškove vode u odvodne kanale, od kojih strašno veliku korist imaju poljoprivrednici, već su pustili da se korito Drave prelije kako bi dokazali da širina mosta mora biti drastično veća od korita. Koliko je ovo bolesno zaključite sami. Nameće se pitanje zašto nisu očistili kanale? Možda jer nisu imali novaca, ako nemaju novaca, kako to da kreću sa ovakvim megalomanskim projektom? Da li znate koliko se hladnjača može otvoriti za ove novce. Proizvodnji sustava z anavodnjavanje, protu tučne mreže, pokreniti turizam. Za 900 milijuna sportske dvorane smo mogli mi osječani kupiti bar 5 hotelski tvrtki, gdje bi u posjed došli do 15 tak hotela, 10 kampova, 40 apartmana i tako to, a garantirano jedan od tih kompleksa bi imao i sportsku dvoranu. Činjenica je da mi osječani više nemamo proizvodnju pa što će nam sportska dvorana koja je bila 2 puta otvorena? Dok bi nam se sada hoteli punili i donosili zaradu i za ovakovo glupe projekte. Razmislite tko smo i što sve možemo!


Pišeš gluposti! Dvorana po onom prvom modelu je bila dugoroćno jeftinija za grad nego ova solucija, ako ne vjeruješ pogledaj dokumentaciju a nemoj vjerovati Glasu Slavonije, dvorana je po ovom modelu čak i skuplja u izgradnji oko 20-ak milijuna kuna, ( slobodno provijeri). Nemojmo miješati kruške i jabuke, nije isto cijena dvorane i cijena dvorane + kamate na 30 godina + cijena održavanja + plaće zaposlenih + uređenje okoline dvorane ( to je sve bilo uračunato u onih 800 milijuna kuna, i po onom modelu cijena izgradnje same dvorane je bila oko 200-tinjak milijuna kuna! Slobodno pogledaj dokumentaciju, javno je dostupna. ja sam je vidio! Dali nam je ta dvorana potrebna ili ne to je sad neko drugo pitanje koje treba pitati hrvatski rukometni savez kada koji se kandidirao za prvenstvo!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.05.2009. 17:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

domba_dgo je napisao/la (Pogledaj post): ›
Pišeš gluposti! Dvorana po onom prvom modelu je bila dugoroćno jeftinija za grad nego ova solucija, ako ne vjeruješ pogledaj dokumentaciju a nemoj vjerovati Glasu Slavonije, dvorana je po ovom modelu čak i skuplja u izgradnji oko 20-ak milijuna kuna, ( slobodno provijeri). Nemojmo miješati kruške i jabuke, nije isto cijena dvorane i cijena dvorane + kamate na 30 godina + cijena održavanja + plaće zaposlenih + uređenje okoline dvorane ( to je sve bilo uračunato u onih 800 milijuna kuna, i po onom modelu cijena izgradnje same dvorane je bila oko 200-tinjak milijuna kuna! Slobodno pogledaj dokumentaciju, javno je dostupna. ja sam je vidio! Dali nam je ta dvorana potrebna ili ne to je sad neko drugo pitanje koje treba pitati hrvatski rukometni savez kada koji se kandidirao za prvenstvo!

Kritiziraš forumaše zbog "hrvatskog jezika" i onda par postova dalje dokažeš svoju pismenost...Btw. otkad je to rukometni savez nadređen gradskim poglavarstvima? Znači ako Ladiću padne napamet organizirat SP u golfu i Osijek bude jedan od gradova domaćina i bacimo milijune za par golf terena, onda ćemo Ladaru poslije pitat jel to nama trebalo?! Da vas nema trebalo bi vas izmislit Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nisam za
Offline
Avatar

Ukupno postova: 307
Lokacija: desna obala
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.05.2009. 18:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

domba_dgo je napisao/la: ›
Pišeš gluposti! Dvorana po onom prvom modelu je bila dugoroćno jeftinija za grad nego ova solucija, ako ne vjeruješ pogledaj dokumentaciju a nemoj vjerovati Glasu Slavonije, dvorana je po ovom modelu čak i skuplja u izgradnji oko 20-ak milijuna kuna, ( slobodno provijeri). Nemojmo miješati kruške i jabuke, nije isto cijena dvorane i cijena dvorane + kamate na 30 godina + cijena održavanja + plaće zaposlenih + uređenje okoline dvorane ( to je sve bilo uračunato u onih 800 milijuna kuna, i po onom modelu cijena izgradnje same dvorane je bila oko 200-tinjak milijuna kuna! Slobodno pogledaj dokumentaciju, javno je dostupna. ja sam je vidio!

Dokumentacija javno dostupna nije, kao ni mišljenja neovisnih revizora, nestalo. Kao što se i sada uništavaju papiri u gradskim firmam, jer ste konačno svjesni da za uvijek odlazite iz političkog života ovog grada.
Te tvoje priče su svima poznate, zato čak ni Vlada ni HDZ nije popušila vašu priču o preko 800 milijuna. Za matematiku niste nikada imali sluha, tako za dvoranu tako za kioske.


domba_dgo je napisao/la: ›
Dali nam je ta dvorana potrebna ili ne to je sad neko drugo pitanje koje treba pitati hrvatski rukometni savez kada koji se kandidirao za prvenstvo!


Da malo duže pratiš zbivanja u ovom gradu, znao bi od kada je živa ideja o dvorani tko i kada je radio idejno rješenje. Tako da priča o dvorani ti je isforsirana pa ne pričaj gluposti, već smo se umorili od takvih.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: