Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Slobodni muškarci i žene koje ih traže

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 14.05.2009. 11:03 
Naslov:  Slobodni muškarci i žene koje ih traže
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Danas sam naletio na ovaj tekst koji bih htio podijeliti s vama, pa da čujemo mišljenja.

Citat: › Puno je žena koje traže prave muškarce i neželjeni samački život opravdavaju time da ne postoje slobodni muškarci... Prema statistikama ih ima 52%, a žena oko 4% manje. Problem nije u nedostatku muškaraca.

Problem je u ženama koje sanjaju o muškarcu koji je savršen u svakom pogledu. Žele karizmatičnog, pametnog, privlačnog. Žele uspješnog, istovremeno oca i muža punog ljubavi, situiranog, u savršenom odijelu, mirišljavog, s dovoljno velikim seksualnim apetitom.

Simpatičan im nije dovoljan, žele plejboje. Što ako je taj dobričina sa širokim osmijehom pozove na piće i pri tom nema odrezane nokte! Žene traže savršenstvo i istovremeno odbijaju priznati da one nisu savršene. Mnogo puta ne mogu ni odlučiti što zapravo žele...

To nije jednostavno čak ni kada znaju što žele. Dijele se na dva ekstrema. Žene koje sjede u kutu i čekaju da ih netko nađe, te žene koje svaku večer izlaze i žele naći pravog. No rezultat je isti kao i kod prve grupe. Razlog?

Prva grupa žena nekako je zaboravila da se vrijeme promijenilo i budu li čekale u kutu bez da izađu iz svoje rupe i pokažu interes brzo će ih prekriti paučina. Psiholog Petr Šmolka kaže da žena, ako želi naći muža, prije svega mora sama izaći iz svoje ljuske.

U drugom slučaju greška je u prevelikom trudu. Tko želi puno, nema ništa i žene gladne muškaraca većinom zadesi to da muškarci odlepršaju u naručje druge, koja se manje trudi. Iako to nisu one koje sjede doma u kutu.

Vjerojatnost da će perspektivni partner prošetati vašim stanom skoro je ravna nuli. Nemojte se bojati ostvariti kontakte s muškarcima. Osim posla, prikladno okruženje je i ono gdje se može očekivati veliki broj muškaraca. Od sportskih susreta ili motorističkih mjesta do promocija, savjetuje psiholog Petr Šmolka.

Ženama koje su gladne upoznavanja preporuča da udovolje svom očajničkom trudu promjenom posla, novim hobijem ili jednostavnim posjetom stručnjaku.

I znajte da nije sramotno na kauču kod psihologa shvatiti što konkretno radite loše, što možete promijeniti i glavno – da se traženje savršenosti ne isplati.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
padobranac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1155
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.05.2009. 11:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a gdje si naletio na taj tekst..
u nekom limunada magazinu?
koji kaze da zene ne mogu bez muskaraca, a zatim da ih trebaju ici traziti na stadion!?

_________________
Ovakav, nemam nista protiv sebe. Ovakav, prasina uzvitlana.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 14.05.2009. 13:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Žalosno,ali vrlo istinito.
Velika većina žena ima totalno nerealne kriterije od izgleda do svega drugog.
A ova priča o tome da one preuzmu inicijativu je presmiješna.Taj film nećemo skoro gledati.

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
padobranac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1155
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.05.2009. 13:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nerealne su koliko i muskarci po pitanju izgleda

_________________
Ovakav, nemam nista protiv sebe. Ovakav, prasina uzvitlana.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exHOP3on
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4356
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.05.2009. 13:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

es ti opet tražio žene preko interneta pa naletio na ovaj tekst? Very Happy
ma čista muljaža, te takve koje koje se ne trude neće ni ovaj tekst promijenit, ni ne treba, men ionak ne fali ženâ u životu mom mladom Very Happy

_________________
Ovdje može biti VAŠA reklama!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 14.05.2009. 13:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

padobranac je napisao/la: ›

koji kaze da zene ne mogu bez muskaraca, a zatim da ih trebaju ici traziti na stadion!?

Nije uopće stvar u tome da li mogu ili ne mogu bez muškaraca.Nego je pitanje dali to žele?
Sve koje kažu da će rađe biti same nego u sretnoj vezi teško lažu i seru.

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
josephine01
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2125
Lokacija: ispred ogledala
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.05.2009. 13:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Naravno da bi svaka žena željela imati pored sebe muškarca koji odgovara navedenom opisu, ali naravno da će velika većina žena "pristati" i na manje od toga.

Naravno da bi svaki muškarac želio pored sebe imati ženu s ovim opisom, ali će ih većina "pristati" i na manje o toga.

Ponovno dolazimo do, već pomalo dosadnog, analiziranja i uspoređivanja muškaraca i žena i njihovih odnosa i do zaključka da su većina muškaraca i žena normalni i nemaju nikakve posebne uvjete za suprotni spol. Ekstreme treba pustiti da se sami bakću sa svojim nerealnim zahtjevima i posljedicama toga.

_________________
Za mene je svinja kralj životinja dok ne probam lava.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 14.05.2009. 14:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

josephine01 je napisao/la: ›

Naravno da bi svaki muškarac želio pored sebe imati ženu s ovim opisom, ali će ih većina "pristati" i na manje o toga.


Stvar je upravo u tome što velikoj većini muškaraca veliki dio stvari na ovom popisu uopće nije bitan,dok je ženama to sve bitno.To je bit problema.Ako ćemo to smatrati problemom.
Drugim riječima žene imaju više kriterija.

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
josephine01
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2125
Lokacija: ispred ogledala
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.05.2009. 14:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kopile je napisao/la (Pogledaj post): ›
josephine01 je napisao/la: ›

Naravno da bi svaki muškarac želio pored sebe imati ženu s ovim opisom, ali će ih većina "pristati" i na manje o toga.


Stvar je upravo u tome što velikoj većini muškaraca veliki dio stvari na ovom popisu uopće nije bitan,dok je ženama to sve bitno.To je bit problema.Ako ćemo to smatrati problemom.
Drugim riječima žene imaju više kriterija.


Mislim da muškarci i žene imaju jednak broj kriterija samo što su oni različiti. A ako žene i imaju, može se pronaći evolucijsko objašnjenje: potraga za partnerom koji će na potomstvo prenijeti što veći broj što boljih gena, te za partnerom čije karakteristike upućuju na to da će se dobro brinuti za svoje potomstvo. Mislim da je to vrlo logično s obzirom na broj reproduktivnih stanica koje posjeduju muškarci i žene.

_________________
Za mene je svinja kralj životinja dok ne probam lava.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 14.05.2009. 14:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

josephine01 je napisao/la: ›

Mislim da muškarci i žene imaju jednak broj kriterija samo što su oni različiti. A ako žene i imaju, može se pronaći evolucijsko objašnjenje: potraga za partnerom koji će na potomstvo prenijeti što veći broj što boljih gena, te za partnerom čije karakteristike upućuju na to da će se dobro brinuti za svoje potomstvo. Mislim da je to vrlo logično s obzirom na broj reproduktivnih stanica koje posjeduju muškarci i žene.

To "evolucijsko objašnjenje" je u konfliktu sa emancipacijom žena i ostalim feminističkim idejama.


Zadnja promjena: kopile; 14.05.2009. 14:15; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
evil monkey
Offline
Avatar

Ukupno postova: 923
Lokacija: ormar
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.05.2009. 14:14 
Naslov:  Re: Slobodni muškarci i žene koje ih traže
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma dajte, ljudi: tko si hoce savrsenog/savrsenu, taj nek si i trazi savrsenog/savrsenu - sto vas to sve skupa pati? to je kao da vam smeta sto netko vise voli nositi odjecu plave boje na sebi, dok vi volite smedju ili zelenu... sto ljudi - sto cudi, tko je normalan taj ce si naci nekog normalnog i basta.

btw, sto su ljudi inteligentiniji to su skloniji imanju "sretnih" veza, jerbo su naucili (valjda) da se na svakoj vezi treba raditi, bez obzira na to izgledao netko kao zmaj (sto god to znacilo) ili ne... i jako mi je smijesna slika "mirisljavog, seksipilnog muskarca u odijelu" s pocetka clanka - ja sam valjda jedna od onih "munjenih" kojoj su takvi tipovi uvijek bili beskrajno nezanimljivi; ono sto cijenim jest emotivna i ina inteligencija te zivotni i moralni nazori kompatibilni s mojima, sve ostalo (pare, fensi-šmensi obleka, napirlitanost, six-pack abdomen i ostala sranja) je potpuno irelevantno.

_________________
“Education’s purpose is to replace an empty mind with an open one.”
Platon - Alegorija pećine
pollitika.com - Pale blue dot video - DemocracyNow! - ZCom
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 14.05.2009. 14:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@evil Djevojke kao što si ti su manjina.

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.05.2009. 15:52 
Naslov:  Re: Slobodni muškarci i žene koje ih traže
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Moje iskustvo je sljedeće: dugo nisam bila zainteresirana za dečke u pravom smislu riječi, naravno, imala sam simpatije, ali sam radije bila u prikrajku i gledala kako jedna moja prijateljica i još neke poznanice plaču zbog dečkiju očajnički ih pokušavajući zavesti i koje su patile jer oni na njih nisu obraćali pažnju.
Pratila sam i upijala što jedna žena ne treba raditi.
Nikad nisam bila na kratke staze, moje su veze bile duge i prilično ozbiljne i nikad nisam gledala na to tko kako izgleda, što ima, što vozi... Čak su mi iza leđa govorili da sam zbog novca sa dečkom iz Njemačke koji je bio moja prva i prava ljubav. Ništa me nije zanimalo osim njega, no, zlobnici su izmišljali što ih je volja. Istina je da danas ima puno samaca. Možda zato jer se teško odlučujemo na zajednički život zbog krize, nezaposlenosti... Možda jer nikad nije bilo lakše doći do seksa pa nam se omililo voditi neobavezni život... Možda zato jer svi ispod grube vanjštine skrivamo kukavice kako ne bismo bili povrijeđeni... Mnogo je mogućih razloga. Svatko ima neki svoj, no, jedno znam, kad ne tražite manično partnera, naći ćete ga tamo gdje se najmanje nadate.

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 14.05.2009. 17:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

1step2far je napisao/la: › Svatko ima neki svoj, no, jedno znam, kad ne tražite manično partnera, naći ćete ga tamo gdje se najmanje nadate.

Ili nećete. Ili će te ga naći, ali on neće naći vas. Ah...

exHOP3on je napisao/la: › es ti opet tražio žene preko interneta pa naletio na ovaj tekst? Very Happy

Šuti jebote, žena će me ubit Very Happy

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 14.05.2009. 18:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

1step2far je napisao/la: ›
Svatko ima neki svoj, no, jedno znam, kad ne tražite manično partnera, naći ćete ga tamo gdje se najmanje nadate.

To vrijedi samo za žene,i to one fizički privlačne.

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: