Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Danas besplatan javni gradski prijevoz tijekom cijelog dana

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 14.05.2009. 15:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TataMata je napisao/la (Pogledaj post): ›
nazareth je napisao/la: ›
Osijek ne pokoreni, to što su ljudi došli iz drugih mjesta to je pohvalno, nitko ih nije strpao u gepek i doveo !!!
HDSSB organizirano navaža ljude !!!!
Kolko sam ja čuo, za lovu...tako ljudi pričaju...ferma im se za HDSSB, al dobijaju pinku...pa se okolo vozaju...eto kako smanjiti nezaposlenost....svaka čast....


rugala se sova sjenici ...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.05.2009. 15:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nazareth je napisao/la: ›
W.M. Felt je napisao/la: ›
rale je napisao/la: ›
Jel to znaci da danas mogu uc u bilo koji bus i bilo koji tramvaj i vozit se besplatno!???


Apsolutno, ali time riskiraš da će s tobom baš u istom tramvaju biti i Anto Đapić, pa preporučam da se u tramvaj ne ulazi s previše novaca, nakita ili drugih dragocjenosti, a pogotovo ne s bilo kakvom hranom.


Kako si primitivan ili imaš samo neslane šale ili loš smisao za humor !!!


Imam odličan smisao za humor, ali sam primitivan. Toliko sam primitivan da sam bio na glavnom gradskom trgu kada se izvikivalo "Osijek kaže Da ocu domovine", zajedno sa par tisuća državljana BiH, koji su spontano organizirali autobuse i još spontanije se dovezli u Osijek.

Kako sam primitivan, možda se besplatno provozam novom prugom (iako sam istu porezom, koji plaćam jer nisam lažno umirovljen, platio - gradski proračun pune građani, a ne dragi Bog ili Đapić). Zbog svog silnog primitivizma otići ću i na besplatni koncert mog omiljenog benda Prljavo Kazalište (iako sam i taj koncert vrlo skupo platio - 170.000 kn, opet iz gradskog proračuna). Što ću, volim besplatno, a primitivan sam.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.05.2009. 16:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

svima onima koji misle da je ova tramvajska linija idealna i "prava stvar" preporučujem da se presele na Jug.nakon mjesec dana bi ih zamolio da napišu sastavak na temu "Tramvaj zvan čežnja". Bez psovki, molio bih.

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.05.2009. 16:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TataMata je napisao/la (Pogledaj post): › Da Gordan nije zdimio, pobijedili bi u prvom krugu, ovako ćemo u drugom i ćao....primam opklade...a vi ekipa šizite kolko vam volja....Djela, a ne riječi...

Treba ući u drugi krug, afere a ne riječi...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nisam za
Offline
Avatar

Ukupno postova: 307
Lokacija: desna obala
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.05.2009. 18:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo, u gradu već stigli autobusi iz susjedne države, opet je Osijek rekao DA.
Molim građane da budu ljubazni i miroljubivi, i nadajmo se da će poslije fešte u miru otići tamo odakle su dovezeni. Makar dio njih uvijek ostane.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
essek031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 168
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.05.2009. 18:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nisam za je napisao/la (Pogledaj post): › Evo, u gradu već stigli autobusi iz susjedne države, opet je Osijek rekao DA.
Molim građane da budu ljubazni i miroljubivi, i nadajmo se da će poslije fešte u miru otići tamo odakle su dovezeni. Makar dio njih uvijek ostane.


Pa svaki dan po voznom redu u Osijek dolazi nekoliko autobusa iz BiH... Što je tu čudno?
Ajd ako nisi lijen uslikaj koji bus pa postaj ovdje...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 14.05.2009. 18:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nisam za je napisao/la (Pogledaj post): › Evo, u gradu već stigli autobusi iz susjedne države, opet je Osijek rekao DA.
Molim građane da budu ljubazni i miroljubivi, i nadajmo se da će poslije fešte u miru otići tamo odakle su dovezeni. Makar dio njih uvijek ostane.


pa dosli su ljudi na koncert ... i mi iz osijeka idemo autobusima na U2, putujemo u budvu na madonin koncert ... pa tako i bosanci hrpimice dolaze na koncert prljavog kazalista ili mate bulica, ili ko vec pjeva.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PsychoSoldier
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1719
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 14.05.2009. 21:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

svi iz GPP-a [uklonjeno]... prosli put kad je voznja bila "besplatna" za bosutsko popusio sam kaznu... MRŠ

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mija
Offline
Ukupno postova: 122
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 14.05.2009. 22:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Blago nama, kad nam je sve besplatno: vožnja tramvajem, koncert..za Antu nema recesije, troši se na sve strane, rasprodaje se sve što grad ima. Teško onom tko dođe poslije njega. Taj čovjek u životu ništa nije radio osim što se bavio politikom, a što znači samo trošiti, trošiti, trošiti ono što je netko drugi platio. Još je dobro kad se troši ono što se ima, ali kad se troši ono čega još nema, to je problem, a mislim da smo svi mi sad u problemu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nisam za
Offline
Avatar

Ukupno postova: 307
Lokacija: desna obala
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.05.2009. 22:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A baš ste sitničavi, cijela proslava probne vožnje košta samo 170000 kuna, dobro smo i prošli, otkrivanje ili postavljanje rugla na trg je koštalo mnogo više.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MatoTvrđa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 170
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 15.05.2009. 0:52 
Naslov:  Re: Danas besplatan javni gradski prijevoz tijekom cijelog dana
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Interesantno kako se nekolicini forumaša već mjesecima pred lokalne izbore ne sviđa niti jedan projekt u gradu Osijeku, šta god da se napravi nevalja, čini mi se da bi bili naj sretniji kad bi živjeli životom kako se živjelo prije 100.tinjak godina.

Također, interesantna stvar je i da im ne smeta niti jedan projekt ili potez trenutnog župana Bubala i njegove ekipe ako je ima. Pitam nezadovoljne forumaše mogu li nabrojati 3 uspješna projekta "našeg" trenutnog župana Bubala? Ili djele moje mišljenje da je dotični mjesecima "otvarao" samo ogranke svoje stranke i odrađivao snimanja za Slavonsku televiziju.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zeros
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2887
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.05.2009. 3:15 
Naslov:  Re: Danas besplatan javni gradski prijevoz tijekom cijelog dana
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Objektiv 031: Probna vožnja [Mačkamama – Bikara]
[Foto: Daniel Antunović][14.05.2009. Mačkamama, Bikara]

_________________
----------Daniel Antunović----------

U Bibinim raljama | Legiranje |Triki&TV
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.05.2009. 10:32 
Naslov:  Re: Danas besplatan javni gradski prijevoz tijekom cijelog dana
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MatoTvrđa je napisao/la (Pogledaj post): › Interesantno kako se nekolicini forumaša već mjesecima pred lokalne izbore ne sviđa niti jedan projekt u gradu Osijeku, šta god da se napravi nevalja, čini mi se da bi bili naj sretniji kad bi živjeli životom kako se živjelo prije 100.tinjak godina.

Također, interesantna stvar je i da im ne smeta niti jedan projekt ili potez trenutnog župana Bubala i njegove ekipe ako je ima. Pitam nezadovoljne forumaše mogu li nabrojati 3 uspješna projekta "našeg" trenutnog župana Bubala? Ili djele moje mišljenje da je dotični mjesecima "otvarao" samo ogranke svoje stranke i odrađivao snimanja za Slavonsku televiziju.


...prvo i osnovno, ne možeš uspoređivati rad osječkog poglavarstva i rad županije, jer se radi o dva različita pojma.....grad funkcionira usko, a rad županije ide kroz cijelu županiju, ako je laik u tim stvarima poput mene mogao shvatiti, nadam se da ćeš i ti....odi na službene stranice županije (koje su btw. vrlo dobro napravljene), pogledaj malo ovdje: http://www.obz.hr/hr/index.php?tekst=208 i pronaći ćeš ono što te zanima....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 15.05.2009. 10:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MatoTvrđa je napisao/la: › Interesantno kako se nekolicini forumaša već mjesecima pred lokalne izbore ne sviđa niti jedan projekt u gradu Osijeku, šta god da se napravi nevalja, čini mi se da bi bili naj sretniji kad bi živjeli životom kako se živjelo prije 100.tinjak godina.

Možda zato što se ulaže u krive projekte? Možda zato što se ti isti projekti ne izvode na odgovarajući način? Možda zato što se zemljište i projekti daju u bescjenje?

Ha?

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
studenac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 238
Lokacija: Slavonija
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.05.2009. 10:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mija je napisao/la (Pogledaj post): › Blago nama, kad nam je sve besplatno: vožnja tramvajem, koncert..za Antu nema recesije, troši se na sve strane, rasprodaje se sve što grad ima. Teško onom tko dođe poslije njega. Taj čovjek u životu ništa nije radio osim što se bavio politikom, a što znači samo trošiti, trošiti, trošiti ono što je netko drugi platio. Još je dobro kad se troši ono što se ima, ali kad se troši ono čega još nema, to je problem, a mislim da smo svi mi sad u problemu.


Slažem se... osijek031.com smile

_________________
Dok je ovaca bit će i šišanja. osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: