Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Osječani ne žele čistiti za svojim ljubimcima!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
errrr
Offline
Ukupno postova: 125
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 11.05.2009. 13:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la (Pogledaj post): › ...mislim da ovo dovoljno govori o "građanima" koji žive u gradu Osijeku....


Dvije moje susjede koje imaju cucke, jedna stara frajla, čista osečanka, druga mlada, fakultetski obrazovana, često u šetnji izvode te svoje cucke ( park je u blizini), ali nisam primjetio da ijedna u šetnju sa sobom nosi i pribor za kupljenje pseće kakice ili bilo što što tome može poslužiti. Peseki se najčešće odmah istovare na uskom pojasu trave, nerijetko i na samom nogostupu ispred samog ulaza u zgradu.
Mi koji smo došli iz pripizdine, seljačkih korijena, premda volimo životinje (pse pogotovo) ne pada nam na pamet tu plemenitu životinu držati u stančiću i bez vlastitog dvorišta u kojemu mogu zadovoljiti svoju potrebu za kretanjem.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Baudolino
Offline
Ukupno postova: 300
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.05.2009. 15:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jedna su stvar koševi. Sve sam uvjereniji da se namjerno stavljaju koševi koje je lako uništiti.

Što se tiče psećeg izmeta - u Londonu je recimo zabranjeno pse dovoditi u veliki broj parkova. U slučaju da se vlasnik ogluši na upozorenje redara (što je nezamislivo) ovaj zove policiju. Policiju nije briga tko je vlasnik psa i ne postoji "znaš ti tko sam ja".

Kako mi nismo London, možda bi se moglo pokušati igrati na sram ljudi. Postaviti znakove po parku koji govore "Očistite iza vaših pasa zbog onih koji imaju djecu" ne bi bilo loše. No, bojim se da bi se ubrzo javili iz militantnih udruga za zaštitu životinja da nam objasne kako je pas neviniji od čovjeka, pa tako i od djeteta.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
D-man
Offline
Ukupno postova: 6
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.05.2009. 17:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I vlasnika i živinu na goli otok poslat. Smile))

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tonka_21
Offline
Ukupno postova: 228
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.05.2009. 18:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cijela drzava nam je posrana,a vi se brinete o psecem...strasno..kako neki nemaju pamentijeg posla nego gledati gdje koji pas sere..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 11.05.2009. 18:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Baudolino je napisao/la: › Jedna su stvar koševi. Sve sam uvjereniji da se namjerno stavljaju koševi koje je lako uništiti.

Onda treba povariti koševe od punog željeza i ubetonirat barem 2 metra u zemlju. Pa nek onda ruši ko 'oće.

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dedaramo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 108
Lokacija: OSIJEK
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.05.2009. 20:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tonka_21 je napisao/la: ›
cijela drzava nam je posrana,a vi se brinete o psecem...strasno..kako neki nemaju pamentijeg posla nego gledati gdje koji pas sere..

jel, a šta da radimo po tvojem??? da idemo glavaša hvatati' ili možda , da se kandidiram za gradonačelnika? ili, da otvorim fabriku i zaposlim ljude? stvarno ne znam što bi prije!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1500
Lokacija: US and A
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 11.05.2009. 21:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kad bi komunalci imali ovlast pa mogli naplatit kaznu od 1000kn za govno vidio bi kak bi kupili, al šteta i da imaju nemogu se maknit iz birtija

_________________
... za bunt je potreban um
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ROLLY
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.05.2009. 0:10 
Naslov:  Re: Osječani ne žele čistiti za svojim ljubimcima!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne znam pušača koji ne baca opuške pune njihove zaražene sline,da ne govorim o tome kako seljačina pljune ispred žene na ulici i cijelu je popljuje,istresaju baluštine iz svojih odvratnih nozdrva,a najgore od svega kada pokondirena tikva na plaži na "čistom jadranu" čita omiljeni ljubić,puši i opuške baca na jednu urednu hrpicu gdje bih ja trebao staviti svoj ručnik.Nije istina da se nije išlo po vrećice jer se u Unikomu upisuje i ime i prezime vlasnika a tako i ime psa.Osobno sam išao po vrećice i vidio da je bilježnica u koju se upisuju imena puna,stoga apeliram na novinare da umjesto što pišu neprovjereno odu na lice mjesta i osobno se uvjere.ISTINA građani se ne pridržavaju toga a to je samo odraz osobne kulture a ne ljubitelja životinja.Na žalost ljudi kupuju (i to 90%) ljubimca da bi liječili svoje komplekse.Da se malo vratim na naše more,naime na porečkoj rivijeri sam se sablaznio.20tak metara od mora su šumarci koji su bili puni ljudskog izmeta! ODVRATNO I DEGUTANTNO!!! Isti ti prigovaraju i uglavnom (jer nemaju hrabrosti) mrmljaju sebi u bradu kada se ja pobrinem za izmet svog psa.Pa zatim koševi za smeče kojih nema na cijeloj promenadi do zoološkog pa se ja sa kutijicom sladoleda šetam kao budalal od žardinjere do žardinjere ali zar nije super... imamo stazu za brzo hodanje...možda kako bi brzo otrčali do prve bandere ili jednostavno kao pravi pecaroš baciti u Dravu.POGLEDAJTE MJESTO POSLIJE PECAROŠA ili se prošetajte po špicu.Pravi Esseker zna što je špic u luci.Danas ja kupujem parfumirane vrečice u jednom lancu trgovina kozmetikom i to 120 kom za 20tak kuna.Na žalost vlasnici velikih pasa su uskračeni za to zadovoljstvo jer rade samo male vrečice.STOGA POGLEDAJTE TKO PLJUJE PO NAŠIM ULICAMA TKO LJEPI ŽVAKE PO TRAMVAJIMA TKO BACA OPUŠKE PO ULICI(filteru je potrebno 300 godina da se razgradi,nevjerojatno zar ne).Gospodo tkz. POLITIČARI i buduči GRADONAČELNICI hajde kad več imate novaca za kampanje da bi vama bilo bolje educirajte građane kroz pola stranice tjedno i upozorite na sve MANE ČOVJEKA jer svi griješe a netko mora poslužiti kao uzor.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: