Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Osijek prvi grad u regiji s uređenom stazom za nordijsko hodanje

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Moira
Offline
Avatar

Ukupno postova: 344
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.05.2009. 19:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

domba_dgo je napisao/la: ›
Frost je napisao/la: ›
Tako je, treba nam staza za nordijsko hodanje.

Inače ne znam kako bismo se popeli i/ili prešli sve ove monstruozne planine koje nas okružuju.


Ajd ne laprdaj! Ako si bio tamo onda si vidio da je to staza s umjetnom podlogom tako da se na njoj može trćati i po kiši a ne uprljti se,a podloga absorbira opterećenje na koljena pri trćanju tako da je puno "zdravija" za trćanje od betona ili asfalta! Mislim da nam je tako nešto trebalo u Osijeku s obzirom na broj ljudi koji svaki dan trći (rekreira se) uz dravu!

Upravo ti ljudi koji se rekreiraju uz Dravu, bilo da trče ili hodaju, jako dobro znaju da malo žustrijim tempom pređeš rutu od mosta do Zoološkog za 5 do 10 minuta, što nije ni približno dovoljno vremena za bilo kakvu rekreaciju. Tako da, ukoliko ne želiš nordijski hodati vamo-tamo, svakako moraš iskoristiti i rutu uz Dravu koju si i do sada koristio, jer je ova prekratka za bilo što. Također, bent koji je odmah pokraj nije blatnjav ni poslije najjačih kiša, jer je zemlja utabana i pretvrda da bi nastalo blato.
Kao što sam već napisala, kome se hodalo, hodao je i bez famozne staze. Ali živo me zanima hoće li porasti broj nordijskih trkača/hodača i u kakvom će stanju staza biti za jedno godinu dana..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 09.05.2009. 19:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

vidio sam stazu jos dok nije bilo podloge ... i unatoc svom antagonizmu prema djapicu ... ja moram reci da mi se svidja kako su to uredili ... i da konacno imamo neko hortikulturalno rjesenje koje nisu gredice macuhica.

kad vegetacija jos nabuja, bit ce jako lijepo

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
KillaBEEZ
Offline
Avatar

Ukupno postova: 321
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.05.2009. 20:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Moira je napisao/la: ›
domba_dgo je napisao/la: ›
Frost je napisao/la: ›
Tako je, treba nam staza za nordijsko hodanje.

Inače ne znam kako bismo se popeli i/ili prešli sve ove monstruozne planine koje nas okružuju.


Ajd ne laprdaj! Ako si bio tamo onda si vidio da je to staza s umjetnom podlogom tako da se na njoj može trćati i po kiši a ne uprljti se,a podloga absorbira opterećenje na koljena pri trćanju tako da je puno "zdravija" za trćanje od betona ili asfalta! Mislim da nam je tako nešto trebalo u Osijeku s obzirom na broj ljudi koji svaki dan trći (rekreira se) uz dravu!

Upravo ti ljudi koji se rekreiraju uz Dravu, bilo da trče ili hodaju, jako dobro znaju da malo žustrijim tempom pređeš rutu od mosta do Zoološkog za 5 do 10 minuta, što nije ni približno dovoljno vremena za bilo kakvu rekreaciju. Tako da, ukoliko ne želiš nordijski hodati vamo-tamo, svakako moraš iskoristiti i rutu uz Dravu koju si i do sada koristio, jer je ova prekratka za bilo što. Također, bent koji je odmah pokraj nije blatnjav ni poslije najjačih kiša, jer je zemlja utabana i pretvrda da bi nastalo blato.
Kao što sam već napisala, kome se hodalo, hodao je i bez famozne staze. Ali živo me zanima hoće li porasti broj nordijskih trkača/hodača i u kakvom će stanju staza biti za jedno godinu dana..
Ako ti je prekratka ruta pretrči nekoliko puta. Možeš reći da je i krug na srednjici prekratka ruta (300m), pretrči oko 40 krugova pa ćeš se rekreirati. Osobno trčim krugove oko mostova, ali ću svakako otići isprobati stazu jer mislim da trčanje po betonu nikako nije dobro za zglobove, što se kasnije u životu i odražava. Trčanje kroz šumu također nije loše, ali definitivno nije adekvatno za starije. Uređena staza je za svaku pohvalu.

_________________
In omnia paratus.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 09.05.2009. 20:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jebate neki ovdje još uvijek nisu cijepljeni za sarkazam osijek031.com smile

KillaBEEZ je napisao/la: › jer mislim da trčanje po betonu nikako nije dobro za zglobove, što se kasnije u životu i odražava.

Nije dobro, ali nije ni toliko strašno koliko prikazujete.

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maddox_rumble
Offline
Avatar

Ukupno postova: 848
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.05.2009. 20:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

znaci vi kazate jel staza za nordijski HODANJE da tu sad trebaju ovi doci TRČATI ?

ili sam vas krivo razumio Smile

_________________
There can be only one, and that one is me Wink
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
krunoslav kozlović
Offline
Ukupno postova: 30
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.05.2009. 21:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Imamo stazu za nordijsko hodanje, ali zamorci u Zoo vrtu još nemaju krov... No, to je višemilijunska intervencija, pa je jasno da se postavljanje krova odgađa...

_________________
S.O.S. za ZooOs
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.05.2009. 21:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jel osvetljena staza ?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
studenac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 238
Lokacija: Slavonija
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.05.2009. 23:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vjerovatno da nam "nedaj bože" postane ponovo gradonačelnik izgradio bi i skakaonicu za skijaške skokove. Bravo Ante..., ali nemoj se spuštati po njoj da ne propadne. Nek ju otvori netko drugi. I naravno reklama... Osijek novi skijaški centar-djela a ne riječi (budimo realni) osijek031.com smile

_________________
Dok je ovaca bit će i šišanja. osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
magistar
Offline
Avatar

Ukupno postova: 17
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.05.2009. 0:48 
Naslov:  Re: Osijek prvi grad u regiji s uređenom stazom za nordijsko hodanje
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

BUDIMO REALNI PA TA STAZA JE KOŠTALA SAMO 2,5 MILIJUNA KN ....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
KillaBEEZ
Offline
Avatar

Ukupno postova: 321
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.05.2009. 6:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kreativci ste nema šta, priznajem vam...Žalosno je što većina vas sudi čovjeku na temelju njegova izgleda . Time dokzujete koliko ste primitivni. 2,5 mil. KN za uređenje jedne obale...bolje da je sebi u džep stavio i baš ga briga, jer vi ćete svakako pljuvati koliko god da Đapić čini dobro.

_________________
In omnia paratus.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sollo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 107
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.05.2009. 6:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Slijedeće na repertoaru::Staza za brdski biciklizam..

_________________
osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
domba_dgo
Offline
Ukupno postova: 86
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.05.2009. 8:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vidim da bi nekim ljudima odgovaralo da Bubi pobijedi pa da se u Osijeku ništa ne radi, ni biciklističke staze, ni šetnice, ni igrališta, ni zelene površine jer neće biti novca u proračunu, ipak nije Ljubuški blizu, trebati će svaki drugi dan na "službeni put" u BiH po "svoje" mišljenje, a uz ove cijene goriva.... Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maddox_rumble
Offline
Avatar

Ukupno postova: 848
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.05.2009. 10:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

domba_dgo je napisao/la (Pogledaj post): › Vidim da bi nekim ljudima odgovaralo da Bubi pobijedi pa da se u Osijeku ništa ne radi, ni biciklističke staze, ni šetnice, ni igrališta, ni zelene površine jer neće biti novca u proračunu, ipak nije Ljubuški blizu, trebati će svaki drugi dan na "službeni put" u BiH po "svoje" mišljenje, a uz ove cijene goriva.... Smile


pa decko ni ti bas ne gledas bistro

pa ni dosada se nije nista radilo, tek sad pred izbore se udara sa svime

do sada samo macuhice Smile

oke oke moram priznat za biciklisticke staze, to stoji, i to se radi da bude sve u redu, i to se po meni i super obavlja Wink

ali setnice - promenada nije obnovljenja - nijedan dio, igralista? koja to igralista?

i ako ta staza kosta 2 i pol mil, onda ne znam sta rec

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
studenac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 238
Lokacija: Slavonija
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.05.2009. 13:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

domba_dgo je napisao/la (Pogledaj post): › Vidim da bi nekim ljudima odgovaralo da Bubi pobijedi pa da se u Osijeku ništa ne radi, ni biciklističke staze, ni šetnice, ni igrališta, ni zelene površine jer neće biti novca u proračunu, ipak nije Ljubuški blizu, trebati će svaki drugi dan na "službeni put" u BiH po "svoje" mišljenje, a uz ove cijene goriva.... Smile

Nitko mu nije rekao za biciklističke staze, to je ok. Vrlo rijetka dobra stvar koju je napravio....
Ali zar "staza za nordijsko hodanje"... jer tebi ne izgleda blesavo i suludo. Ako nije mogao ništa pametnije nije morao ni to. Bolje da je to podjelio i dao, 1000 siromašnijih građana (obitelji) moglo je dobiti 2500 kn. Ponavljam 1000 građana odnosno obitelji. I eto mu glasovi za izbore. Glavom o zid

_________________
Dok je ovaca bit će i šišanja. osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
josephine01
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2125
Lokacija: ispred ogledala
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.05.2009. 13:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa dok je ovaca bit će i šišanja, je li tako studenac? Smile

_________________
Za mene je svinja kralj životinja dok ne probam lava.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: