Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Chelsea - Barcelona

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Bojo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1705
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 07.05.2009. 12:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mladjo je napisao/la (Pogledaj post): › mene samo zanima kolko je vas navijalo za taj čelzi prije nego je abramovič donio pare u klub Smile no hard feelings ali nije mi jasno kako netko može navijati za umjetno stvorenu ekipu. oni su meni ko da butra ima čvimbe a onda se sutradan pojavi sa peticama

baš to...umjetno stvorena ekipa...jedini igrači koji su prije abramoviča bili su terry i lampard mislim...dok barcelona iz svog pogona ima...valdes,puyol,pique,iniesta,xavi,bojan,busquets,i recimo messi...
u manchesteru su godinama scholes,giggs,neville,o'shea,flatcher pa i ferdinand koji je još iz leedsa došao...
takve klubove poštujem...a ne ove umjetne...chelsea,i uskoro city...a ne volim i real...al to je normalno... Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.05.2009. 12:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nekvinda je napisao/la (Pogledaj post): ›
Mladjo je napisao/la: ›
mene samo zanima kolko je vas navijalo za taj čelzi prije nego je abramovič donio pare u klub Smile no hard feelings ali nije mi jasno kako netko može navijati za umjetno stvorenu ekipu. oni su meni ko da butra ima čvimbe a onda se sutradan pojavi sa peticama


navijam za chelsea od '98. kada su kao osrednja engleska momcad osvojili kup pobjednika kupova pobjedivsi stuttgart i iste godine osvojili super kup pobjedivsi real madrid. dovoljno?
pošteno. uostalom to sam i rekao. cijenim mazohiste koji ne navijaju kako vjetar puše već čekaju poštenu titulu; u slučaju osijeka to čekam cijeli život (osim osvojenog kupa) a u slučaju liverpoola više od 10 godina (do osvojene lige prvaka)

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 07.05.2009. 12:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mladjo je napisao/la: ›
mene samo zanima kolko je vas navijalo za taj čelzi prije nego je abramovič donio pare u klub Smile no hard feelings ali nije mi jasno kako netko može navijati za umjetno stvorenu ekipu. oni su meni ko da butra ima čvimbe a onda se sutradan pojavi sa peticama

Ja od sezone 98/99, znam da sam bio mali klinjo trčao po kući i glumio Zolu. osijek031.com smile
Iz te je ekipe mislim ostao samo Terry.

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 07.05.2009. 12:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mladjo je napisao/la: ›
mene samo zanima kolko je vas navijalo za taj čelzi prije nego je abramovič donio pare u klub Smile no hard feelings ali nije mi jasno kako netko može navijati za umjetno stvorenu ekipu. oni su meni ko da butra ima čvimbe a onda se sutradan pojavi sa peticama


od negdje 93,94 navijam za Chelseu,tako da mi nitko nemože reći ni aaaaaa,navijao sam dok su tavorili oko 5,6,7 mjesta,nikad neću zaboraviti osvajanje FA kupa 97 protiv Bora,dok su za Chelseu igrali Vialli,Zola,Wise,Huges i ostala kompanija.vidiš ja mogu pokazati svoje majice i dresove iz 95,96 sa grbom Chelsija (starim naravno)
Po čemu su oni umjetno stvorena momčad??? jer ih je prve kupio neki ekstremni bogataš,pa sad su svi veliki klubovi u takvim rukama pa molim te ne seri,od čega se oni razlikuju od recimo reala,barce,man u., ili bilo koga? ulažu velike novce kao i ostali

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bojo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1705
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 07.05.2009. 13:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

justice je napisao/la (Pogledaj post): ›
Mladjo je napisao/la: ›
mene samo zanima kolko je vas navijalo za taj čelzi prije nego je abramovič donio pare u klub Smile no hard feelings ali nije mi jasno kako netko može navijati za umjetno stvorenu ekipu. oni su meni ko da butra ima čvimbe a onda se sutradan pojavi sa peticama


od negdje 93,94 navijam za Chelseu,tako da mi nitko nemože reći ni aaaaaa,navijao sam dok su tavorili oko 5,6,7 mjesta,nikad neću zaboraviti osvajanje FA kupa 97 protiv Bora,dok su za Chelseu igrali Vialli,Zola,Wise,Huges i ostala kompanija.vidiš ja mogu pokazati svoje majice i dresove iz 95,96 sa grbom Chelsija (starim naravno)
Po čemu su oni umjetno stvorena momčad??? jer ih je prve kupio neki ekstremni bogataš,pa sad su svi veliki klubovi u takvim rukama pa molim te ne seri,od čega se oni razlikuju od recimo reala,barce,man u., ili bilo koga? ulažu velike novce kao i ostali

umjetna...po tome što je došao abramovič...pokupovao najbolje od najboljih koji igraju samo za novac...a ove što ne igraju njih nije uspio dovest...nemaju ni školu nogometa,imaju samo novac...u barceloni igra 4-5 igrača koji su prošli od limača do juniora u barceloni i sad igraju za seniore....chelsea nikad neće imat igrače iz svog pogona...i sam scolari je rekao da dolazi u chelsea samo zbog novaca....i na kraju ću reć citat jednog novinara...bez ljutnje...to je on napisao...ne ja Smile "mali klub s puno novaca bez povijesti" ...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.05.2009. 13:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

adebisi-jug2 je napisao/la (Pogledaj post): ›
justice je napisao/la (Pogledaj post): ›
Mladjo je napisao/la: ›
mene samo zanima kolko je vas navijalo za taj čelzi prije nego je abramovič donio pare u klub Smile no hard feelings ali nije mi jasno kako netko može navijati za umjetno stvorenu ekipu. oni su meni ko da butra ima čvimbe a onda se sutradan pojavi sa peticama


od negdje 93,94 navijam za Chelseu,tako da mi nitko nemože reći ni aaaaaa,navijao sam dok su tavorili oko 5,6,7 mjesta,nikad neću zaboraviti osvajanje FA kupa 97 protiv Bora,dok su za Chelseu igrali Vialli,Zola,Wise,Huges i ostala kompanija.vidiš ja mogu pokazati svoje majice i dresove iz 95,96 sa grbom Chelsija (starim naravno)
Po čemu su oni umjetno stvorena momčad??? jer ih je prve kupio neki ekstremni bogataš,pa sad su svi veliki klubovi u takvim rukama pa molim te ne seri,od čega se oni razlikuju od recimo reala,barce,man u., ili bilo koga? ulažu velike novce kao i ostali

umjetna...po tome što je došao abramovič...pokupovao najbolje od najboljih koji igraju samo za novac...a ove što ne igraju njih nije uspio dovest...nemaju ni školu nogometa,imaju samo novac...u barceloni igra 4-5 igrača koji su prošli od limača do juniora u barceloni i sad igraju za seniore....chelsea nikad neće imat igrače iz svog pogona...i sam scolari je rekao da dolazi u chelsea samo zbog novaca....i na kraju ću reć citat jednog novinara...bez ljutnje...to je on napisao...ne ja Smile "mali klub s puno novaca bez povijesti" ...
potpisujem. umjetna i po tome što su promijenili gotovo cijelu ekipu doslovno preko noći.

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.05.2009. 13:20 
Naslov:  Re: Chelsea - Barcelona
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Statistics
No. Nat. Position Player Total Premier League Champions League FA Cup Football League Cup
Apps Goals Apps Goals Apps Goals Apps Goals Apps Goals
2 Flag of England DF Glen Johnson 32 4 19 3 9 1 1 0 3 0
3 Flag of Nigeria DF Celestine Babayaro 14 1 6 1 3 0 2 0 3 0
4 Flag of France MF Claude Makélélé 46 0 30 0 11 0 3 0 2 0
6 Flag of France DF Marcel Desailly 25 0 15 0 8 0 1 0 1 0
7 Flag of Romania MF Adrian Mutu 36 10 25 6 7 1 3 3 1 0
8 Flag of England MF Frank Lampard 56 15 38 10 12 4 4 1 2 0
9 Flag of the Netherlands FW Jimmy Floyd Hasselbaink 44 18 30 13 8 2 3 1 3 2
10 Flag of England MF Joe Cole 50 3 35 1 9 0 3 0 3 2
11 Flag of Ireland MF Damien Duff 39 6 23 5 11 1 3 0 2 0
12 Flag of Croatia MF Mario Stanić 5 0 2 0 1 0 0 0 2 0
13 Flag of France DF William Gallas 45 1 29 0 11 1 4 0 1 0
14 Flag of Cameroon MF Geremi 37 1 25 1 8 0 1 0 3 0
15 Flag of the Netherlands DF Mario Melchiot 33 2 23 2 5 0 3 0 2 0
17 Flag of France MF Emmanuel Petit 7 0 4 0 2 0 1 0 0 0
18 Flag of England DF Wayne Bridge 47 3 33 1 12 2 2 0 0 0
19 Flag of England MF Scott Parker 17 1 11 1 5 0 1 0 0 0
20 Flag of Argentina MF Juan Sebastián Verón 14 1 7 1 6 0 0 0 1 0
21 Flag of Argentina FW Hernán Crespo 30 12 19 10 10 2 0 0 1 0
22 Flag of Iceland FW Eiður Guðjohnsen 41 13 26 6 10 3 4 2 1 2
23 Flag of Italy GK Carlo Cudicini 38 0 26 0 9 0 3 0 0 0
26 Flag of England DF John Terry 49 3 33 2 11 0 3 1 2 0
27 Flag of England MF Alexis Nicolas 3 0 2 0 0 0 1 0 0 0
29 Flag of Germany DF Robert Huth 20 1 16 0 2 1 1 0 1 0
30 Flag of Denmark MF Jesper Grønkjær 48 3 31 2 10 1 4 0 3 0
31 Flag of Italy GK Marco Ambrosio 15 0 8 0 3 0 1 0 3 0
32 Flag of Finland FW Mikael Forssell 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
34 Flag of Scotland GK Neil Sullivan 8 0 4 0 0 0 2 0 2 0

Statistics taken from [1]. Squad details and shirt numbers from [2] and [3].

[edit] Transfers

[edit] In
# Pos Player From Fee Date
N/A GK Flag of Austria Jürgen Macho Sunderland Free[1] 01-07-2003
31 GK Flag of Italy Marco Ambrosio Chievo Verona Free 01-07-2003
2 DF Flag of England Glen Johnson West Ham United £6 million[2] 15-07-2003
14 MF Flag of Cameroon Geremi Real Madrid £7 million[3] 16-07-2003
18 DF Flag of England Wayne Bridge Southampton £7 million[4] 21-07-2003
11 MF Flag of Ireland Damien Duff Blackburn Rovers £17 million[5] 21-07-2003
10 MF Flag of England Joe Cole West Ham United £6.6 million[6] 06-08-2003
20 MF Flag of Argentina Juan Sebastián Verón Manchester United £15 million[7] 06-08-2003
7 MF Flag of Romania Adrian Mutu Parma £15.8 million[8] 12-08-2003
5 MF Flag of Russia Alexey Smertin Bordeaux £3.45 million[9] 25-08-2003
21 FW Flag of Argentina Hernán Crespo Inter Milan £16.8 million[10] 26-08-2003
34 GK Flag of Scotland Neil Sullivan Tottenham Hotspur £0.5 million[11] 29-08-2003
4 MF Flag of France Claude Makélélé Real Madrid £16 million[11] 31-08-2003
19 MF Flag of England Scott Parker Charlton Athletic £10 million 30-01-2004

[edit] Out
# Pos Player From Fee Date
18 DF Flag of Spain Albert Ferrer Unattatched Released 03-06-2003
25 FW Flag of Italy Gianfranco Zola Cagliari Free 02-07-2003
20 MF Flag of England Jody Morris Leeds United Free 18-07-2003
14 DF Flag of England Graeme Le Saux Southampton £0.5 million[12] 21-07-2003
1 GK Flag of the Netherlands Ed de Goey Stoke City [13] 01-08-2003

neda mi se sređivat al evo si malo pogledajte o čemu pričam. transferi čelzija 2003.
in 09/09/2003 Peter Kenyon Manchester United
09/01/2003 Claude Makelele Real Madrid
08/29/2003 Neil Sullivan Tottenham Hotspur
08/26/2003 Hernan Crespo Inter
08/25/2003 Alexey Smertin Bordeaux
08/11/2003 Adrian Mutu Parma
08/07/2003 Joe Cole West Ham
Juan Sebastian Veron Manchester United
07/31/2003 Glen Johnson West Ham
Damien Duff Blackburn Rovers
07/21/2003 Wayne Bridge Southampton
07/17/2003 Sorele Ndjitap Fotso Geremi Real Madrid
07/04/2003 Jurgen Macho Sunderland
Marco Ambrosio


Zadnja promjena: Mladjo; 07.05.2009. 13:24; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 07.05.2009. 13:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@adebisi ma koji to klub ima povijest onda??? na svijetu postoji samo jedan klub koji se može dičiti svojom poviješću,a to je Real i točka,
koji klub se sada koristi igračima iz svog pogona? svaki ima jednog ili dvojicu koji prvo lape par godina na klupi pa onda lagano ulaze,to je moderni kapitalistički nogomet,tko ima više para taj pobjeđuje
ajde tko drži man u,liverpool,man c,barcu,real,milan,inter,itd??? fucking bogataši

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bojo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1705
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 07.05.2009. 13:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

justice je napisao/la (Pogledaj post): › @adebisi ma koji to klub ima povijest onda??? na svijetu postoji samo jedan klub koji se može dičiti svojom poviješću,a to je Real i točka,
koji klub se sada koristi igračima iz svog pogona? svaki ima jednog ili dvojicu koji prvo lape par godina na klupi pa onda lagano ulaze,to je moderni kapitalistički nogomet,tko ima više para taj pobjeđuje
ajde tko drži man u,liverpool,man c,barcu,real,milan,inter,itd??? fucking bogataši

pa de molim te...man utd...amerikanci su ih kupili...al kolko vidim i dalje tamo igraju o'shea,giggs,scholes,flatcher,neville i još ovi mladi koji su došli ko klinci u united tipa macheda,rafael...oni ne kupuju gotove igrače...već ih naprave najboljima...jesi čuo za cristiana ronalda prije nego što je došao u man utd? ...a da ne pričam o alexu fergusonu koji je prošao i sito i rešeto sa manchesterom i dalje je na klupi....a u chelseau se mjenjaju treneri nakoj jedne sezone bez trofeja...jer abramovič je previše novaca potrošio na klub i nema strpljenja....
onda si tu nabrojao liverpool...koji ima jednog gerrarda i carraghera...još su tu hyppia (valjd se tak piše) kojeg su godine dostigle i sad tek odlazi...i još trener rafa benitez koji par sezona nije ništa osvojio pa je i dalje na klupi...da se to dogodi chelseau odmah leti trener...opet zbog istog razloga...nema strpljenja i žele uspjeh na brzinu...
milan...ima maldinija,pirla,gattusa,ambrosinia,inzaghia koji su duže vrijeme tamo...i još kaka za kojeg nitko nije čuo dok nije došao u milan...kad će chelsea kupit nekog jadnog igrača i od njega napravit najboljeg nogometaša na svijetu po FIFA-inom izboru? ...
barcelonu neću ni komentirat jer im je pola ekipe iz barcelonine škole nogometa...real isto neću komentirat jer njih ne volim isto još od los galacticosa...i oni su mi isti ko i chelsea samo imaju povijest i tradiciju...
pa pogledaj samo koliko je trenera prošlo u zadnjih 5-6 god kroz chelsea...a koliko kroz milan,man utd,liverpool,barcelonu...arsenal...samo zato što žele uspjeh i pravit povijest na brzinu jer abramovič ne može podnijet sezonu bez trofeja...
P.S. i aj mi reci ko drži barcelonu i real?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Nekvinda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 138
Lokacija: Istočno od šanka
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.05.2009. 13:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nije li tema bila sinocnja utakmica? Smile

@mladjo - e ovo s osijekom i ja cekam, valjda se nece promjeniti iz cijelog zivota do kraja zivota Sad

_________________


Kroz moj život prolaze mnoge budale. Samo ja ostajem!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 07.05.2009. 14:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

barcelonu-Laporta bivši katalonski nacionalistički političar,naravno i biznismen iza kojega stoji katalonska lova,
real-Pérez ili netko drugi al sad će ponovno on preuzeti,krupni španjolski igrač u poslovnom svijetu

vidi ako nisi čuo za CR dok je igrao za Sporting šta da ti kažem,doveden kao najveća mlada zvijezda 2003/04,
kakve veze što igraju još uvijek giggs,scholes ili neville kad ih uopće nema na terenu,igraju u fa kupu i na nekim smiješnim prvoligaškim tekmama,samo zato jer su tamo već 10 godina i zato jer je trener Ferguson,da im je netko drugi trener letili bi već odavno.
pričaš nešt o Milanu,od tih nabrojanih samo Maldini igra cijelo vrijeme za njih,a ovi ostali duže,pa i Chelsea ima kostur momčadi koji je na SW6 već dobrih 6 godina,tako da nekenjaj,svi su inače znali tko je Terry,Lampard,J.Cole,Carvalho,Čech,pa i u krajnjem slučaju Drogba i Essien koji su došli 2004.
ako ćemo realno jedino Wenger pravi igrače,drugi ih kupuju i to je to...


Zadnja promjena: justice; 07.05.2009. 14:18; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
NinjaTurtle
Offline
Ukupno postova: 365
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.05.2009. 14:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sad Barca mora unakazit Manchester da se opere za ovu sramotu sinoć. Iako mi je draga, način na koji ih je sudac spasio nije mi ni najmanje drag. Istina je da Barca igra (vjerojatno) najbolji nogomet ove sezone i najkonstantniji, no ovo joj uopće ne služi na čast

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 07.05.2009. 14:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

inače nemogu smisliti man.u al sada ima da navijam za njih iz sveg glasa,klošari katalonski

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
NinjaTurtle
Offline
Ukupno postova: 365
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.05.2009. 14:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

šteta što ćeš na kraju opet tugovati Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 07.05.2009. 14:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

NinjaTurtle je napisao/la: ›
šteta što ćeš na kraju opet tugovati Very Happy


ma iskreno boli me k.,moje dvije momčadi su ispale,a najviše mi je žao što se igra na Olimpicu

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: