Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



[izbori 2009.] Osijek, Vrbošić, EU

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
OligofreniDikobrazoid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2339
Lokacija: Šikara uz Dravu
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.05.2009. 13:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Potrebno je nama mnogo toga, ali stranački klonovi koji nam spamaju već mjesecima po forumu nam zaista nisu među potrebnostima... I kad već serem u prazno, mogao bi kao netko tko zagovara neke učene ljude znati da se na našem jeziku ne kaže čitalac već čitatelj ;-)

_________________

Tis' mi mjesec, tis' mi zvijezda, dobra ti je mliječna žlijezda...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 06.05.2009. 13:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne i ne,daj pun nam je k. ovih đapovih i glavinih partijskih klonova na forumu sad još i ti,hoćeš ti sada malo uzdizati Vrbošića?
kakav kretenizam pa to je za popizditi

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.05.2009. 13:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OligofreniDikobrazoid je napisao/la (Pogledaj post): › Potrebno je nama mnogo toga, ali stranački klonovi koji nam spamaju već mjesecima po forumu nam zaista nisu među potrebnostima... I kad već serem u prazno, mogao bi kao netko tko zagovara neke učene ljude znati da se na našem jeziku ne kaže čitalac već čitatelj ;-)


osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

...btw. čitatelju: nije da me interesira, al bezveze ti je naslov....kad već tak ideš bombastično otvarati novi spam, daj malo detalja....nije da ću čitati, al me naživciralo što me naslov zaintigirao pomalo, a u topiku njesra....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Baudolino
Offline
Ukupno postova: 300
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.05.2009. 14:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Citalac_031, ti bi najviše pomogao Vrbošiću kad više ne bi napisao niti jednu jedinu riječ.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
citalac_031
Offline
Ukupno postova: 7
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.05.2009. 14:00 
Naslov:  citalac vs citatelj
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OligofreniDikobrazoid je napisao/la (Pogledaj post): › Potrebno je nama mnogo toga, ali stranački klonovi koji nam spamaju već mjesecima po forumu nam zaista nisu među potrebnostima... I kad već serem u prazno, mogao bi kao netko tko zagovara neke učene ljude znati da se na našem jeziku ne kaže čitalac već čitatelj ;-)


Dragi moj prijatelju, kad sam ja davno išao u školu bilo je tako i neću to promjeniti zbog foruma. A forum očito ima i "intelektualne" klonove kao ti na primjer.Osim toga ti si školski primjer ljudi kojima je forma važnija od sadržaja. A takvih je najviše. Zato nam je ovako kako je. Bog!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
citalac_031
Offline
Ukupno postova: 7
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.05.2009. 14:03 
Naslov:  A ti sebi...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Baudolino je napisao/la (Pogledaj post): › Citalac_031, ti bi najviše pomogao Vrbošiću kad više ne bi napisao niti jednu jedinu riječ.


Pa i drugima...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OligofreniDikobrazoid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2339
Lokacija: Šikara uz Dravu
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.05.2009. 18:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

citalac_031 je napisao/la: ›
OligofreniDikobrazoid je napisao/la (Pogledaj post): › Potrebno je nama mnogo toga, ali stranački klonovi koji nam spamaju već mjesecima po forumu nam zaista nisu među potrebnostima... I kad već serem u prazno, mogao bi kao netko tko zagovara neke učene ljude znati da se na našem jeziku ne kaže čitalac već čitatelj ;-)


Dragi moj prijatelju, kad sam ja davno išao u školu bilo je tako i neću to promjeniti zbog foruma. A forum očito ima i "intelektualne" klonove kao ti na primjer.Osim toga ti si školski primjer ljudi kojima je forma važnija od sadržaja. A takvih je najviše. Zato nam je ovako kako je. Bog!
Iskreno? Ni sadržaj ti nije bolji puno od forme osijek031.com smile

_________________

Tis' mi mjesec, tis' mi zvijezda, dobra ti je mliječna žlijezda...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: