Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Ljubav ili opsesija?!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Mallory
Post Postano: 06.02.2006. 22:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma sve ja to znam,i dečko mi to isto kaže al ponekad si ne mogu pomoć.taman kad zaboravim tog tipa onda ga sretnem pa mi se sve to vrati. Mislim i taj tip je totalno nedužan,ni ne poznaje me dobro a ja tu razmišljam o njemu.Znam da je jadno

Download Poruke   Ocijeni poruku  
---
Offline
Ukupno postova: 2910
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.02.2006. 23:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

idila je napisao/la (Pogledaj post): › meni je sad sve grozno jer on sad mene za sve krivi-kaže da sam opsjednuta(što se u zadnje vrijeme čak i ja pitam da li je to istina?!)Ja znam da sam kriva što ga zovem a ne treba me,ali nešto u meni (osjećaji,ljubav ili opsesija-kako god uzmeš) je jače od razuma!!!Ja osjećam da je on onaj pravi,ali on ne iako smo se viđali jedno vrijeme (pristala sam na to jer mi je to bilo jedini način da ga vidim-ništa drugo nije htio),čak sam i prvi put s njim spavala!Nije mi žao,ali mi je sad grozno da nakon svega on kaže da ne želi ništa sa mnom pa čak ni da budemo prijatelji!! A zašto je onda bio sa mnom??!!!

potcrtao bih onaj uvod " za sve kriva"...

naravno da si kriva. žena si i kriva si po definiciji...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
jooooooj
Offline
Avatar

Ukupno postova: 133
Lokacija: D.G.O.
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.02.2006. 23:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ako tvoj dečko to zna i to prihvača onda ti je valjda jasno koliko te voli. Ne kužim što ti se vrati, sječanja ili osječaji?

_________________
...malo sam maka...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Vila
Offline
Avatar

Ukupno postova: 95
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.02.2006. 23:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gost je napisao/la: ›
Ma sve ja to znam,i dečko mi to isto kaže al ponekad si ne mogu pomoć.taman kad zaboravim tog tipa onda ga sretnem pa mi se sve to vrati. Mislim i taj tip je totalno nedužan,ni ne poznaje me dobro a ja tu razmišljam o njemu.Znam da je jadno


ma nisi ti kriva ni nista, i nije jadno samo je vjerojatno jako zbunjujuce! al mada glupo zvuci - normalno je da ti to tak nekad dodje! da je drugacije zivot bi bio jednostavan,a nije nikad!

samo si nemoj dozvolit da ti to ugrozi trenutnu vezu.

_________________
Lako je kad te netko ni ne zavoli,tad samo tamna strana srca zaboli. Tesko je kad za nekog jedinog i svog postanes zrnce soli,tesko je kad tvoj netko prestane da te voli...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mallory
Post Postano: 06.02.2006. 23:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Znam koliko me voli.a za ovog tipa mislim da sam ga preboljela al svaki put kad ga vidim srce mi počne brže lupati.šta ti misliš šta to znači?
jooooooj je napisao/la: ›
Ako tvoj dečko to zna i to prihvača onda ti je valjda jasno koliko te voli. Ne kužim što ti se vrati, sječanja ili osječaji?
jooooooj je napisao/la: ›
Ako tvoj dečko to zna i to prihvača onda ti je valjda jasno koliko te voli. Ne kužim što ti se vrati, sječanja ili osječaji?

Download Poruke   Ocijeni poruku  
jooooooj
Offline
Avatar

Ukupno postova: 133
Lokacija: D.G.O.
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.02.2006. 23:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa očito se radi o osječajima, ne znam, kao muško i sa sličnim iskustvom žao mi je ovog tipa s kojim si trenutačno, a trenutačno je 3.5 godine...mene zanima kad bi mogla biti s ovim drugim da li bi bila?

_________________
...malo sam maka...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mallory
Post Postano: 06.02.2006. 23:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne bih bila s njim niti s nekim drugim jer stvarno i iskreno volim svog dečka misliš da bi me on u suprotnom trpio. Ovaj tip mi je više kao savršena fantazija a nisam nikad bila u mogućnosti da vidim kakav je ustvari. Mislim da je riječ samo o znatiželji.

Download Poruke   Ocijeni poruku  
ozana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 701
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.02.2006. 23:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gost je napisao/la: ›
Znam koliko me voli.a za ovog tipa mislim da sam ga preboljela al svaki put kad ga vidim srce mi počne brže lupati.šta ti misliš šta to znači?


Ništa, to ne znači ama baš ništa. Osim da te jedno vrijeme privlačilo nešto što nisi mogla imati, a očito i nije vrijedilo imati. Jer da je vrijedilo više bi se potrudila. A kad se baš potrudimo, uglavnom možemo doći do svega što želimo.
To ti je isto kao kad vidiš neke super skupe cipele od više tisuća kuna, zasliniš, poželiš... al' nisi toliko luda da spizdiš nekoliko plaća na komad obuće koji možeš bar ogrebati čim izađeš iz dućana.

_________________
Puno je tuge u svijetu....
Upravo sad, dok čitaš ovo, 7 milijuna ljudi se seksaju!
A ti si na kompjutoru...
To je tako tužno...
Rolling Eyes
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
---
Offline
Ukupno postova: 2910
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.02.2006. 23:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ozana je napisao/la (Pogledaj post): › Da ne budem pogrešno shvaćena, bude mi krivo i kad vidim dečke koji slično prolaze Smile


baš...treba povjerovati u famu kako žene imaju srca...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mallory
Post Postano: 06.02.2006. 23:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zanima kakvo je to tvoje slično iskustvo završilo
jooooooj je napisao/la: ›
Pa očito se radi o osječajima, ne znam, kao muško i sa sličnim iskustvom žao mi je ovog tipa s kojim si trenutačno, a trenutačno je 3.5 godine...mene zanima kad bi mogla biti s ovim drugim da li bi bila?

Download Poruke   Ocijeni poruku  
---
Offline
Ukupno postova: 2910
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.02.2006. 0:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ozana je napisao/la (Pogledaj post): › Da ne budem pogrešno shvaćena, bude mi krivo i kad vidim dečke koji slično prolaze Smile


teško za povjerovati...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Vila
Offline
Avatar

Ukupno postova: 95
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.02.2006. 3:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gost je napisao/la: ›
Ne bih bila s njim niti s nekim drugim jer stvarno i iskreno volim svog dečka misliš da bi me on u suprotnom trpio. Ovaj tip mi je više kao savršena fantazija a nisam nikad bila u mogućnosti da vidim kakav je ustvari. Mislim da je riječ samo o znatiželji.


ili ti je veza postal monotona nakon 3 godine, ili je samo znatizelja, opcenito nije dobro sto uopce mislis o tome,jer ti samo komplicira zivot!
meni se cini da to sto volis svog decka nema veze s tim drugim, s tim drugim je strast u pitanju, koja je puno snazniji osjecaj od ljubavi ali i kratkotrajniji, jednino sto mozes je izbjegavat susrete s tim dr tipom i sve ce bit ok.
zamisli da te tvoj decko eto sutra ostavi dal bi mogla bez problema otic i posevit se s tim drugim? . . .

_________________
Lako je kad te netko ni ne zavoli,tad samo tamna strana srca zaboli. Tesko je kad za nekog jedinog i svog postanes zrnce soli,tesko je kad tvoj netko prestane da te voli...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mallory
Post Postano: 07.02.2006. 13:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Neće me ostavit,sretni smo zajedno,veza nam nije uopće monotona čak suprotno. Život mi nije bio baš med i mlijeko,pa kad mi se nešto tako super dogodi onda se baš ne snalazim. često budem depresivna pa onda razmišljam o glupostima.A dečka ne mogu ni u snu prevarit-doslovno,nije da u snu nisam pokušavala al jednostavno mi ne ide. Ma kad dečka ne vidim par dana sva sam sjebana,zato mi i padaju glupsti o drugim tipovima napamet. Al sutra ćemo se vidjet,dobro poševit i bit ću o.k
Vila je napisao/la: ›
Gost je napisao/la: ›
Ne bih bila s njim niti s nekim drugim jer stvarno i iskreno volim svog dečka misliš da bi me on u suprotnom trpio. Ovaj tip mi je više kao savršena fantazija a nisam nikad bila u mogućnosti da vidim kakav je ustvari. Mislim da je riječ samo o znatiželji.


ili ti je veza postal monotona nakon 3 godine, ili je samo znatizelja, opcenito nije dobro sto uopce mislis o tome,jer ti samo komplicira zivot!
meni se cini da to sto volis svog decka nema veze s tim drugim, s tim drugim je strast u pitanju, koja je puno snazniji osjecaj od ljubavi ali i kratkotrajniji, jednino sto mozes je izbjegavat susrete s tim dr tipom i sve ce bit ok.
zamisli da te tvoj decko eto sutra ostavi dal bi mogla bez problema otic i posevit se s tim drugim? . . .

Download Poruke   Ocijeni poruku  
Catharine
Offline
Avatar

Ukupno postova: 354
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.02.2006. 13:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gazda, daj se malo skuliraj... sad su sve žene na svijetu krive zato što je tebe neka fino sredila i sve su ... bit ću fina, a svi znate što želim reći, sve su krive zato što su žene
ja ne trpam sve muškarce u isti koš pa nemoj ni ti sve žene
moglo bi ti se odbiti od glavu...

_________________

www.myspace.com/venus4u
Anonymous
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
jooooooj
Offline
Avatar

Ukupno postova: 133
Lokacija: D.G.O.
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.02.2006. 14:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mallory je napisao/la (Pogledaj post): › Zanima kakvo je to tvoje slično iskustvo završilo
jooooooj je napisao/la: ›
Pa očito se radi o osječajima, ne znam, kao muško i sa sličnim iskustvom žao mi je ovog tipa s kojim si trenutačno, a trenutačno je 3.5 godine...mene zanima kad bi mogla biti s ovim drugim da li bi bila?

Ma bilo je to prije par godina, bio s jednom curom, ali ne toliko dugo kao ti ali mi se prije nje sviđala druga i svaki put kad bi je vidio doživio bih nešto slično kao i ti. Da ne dužim, shvatio sam da me ona više voli nego ja nju, a i nije mi nikako bilo jasno kako mogu uopće razmišljati o drugoj dok sam s ovom...nešto ipak nije valjalo. Nisam je htio zavlačiti pa sam eto prekinuo ali nikada nisam bio ni s ovom drugom... Ispotstavilo se da sam kasnije našao još bolju, što je onda bilo teško zamisliti... Drži se svog dečka ako ga toliko voliš, a ovaj tip ti se možda čini savršenim jer ga ne znaš i vjerojatno ne bi nikada mogao ispuniti tvoja očekivanja... ali to je samo moj slučaj i moje mišljenje, ovako mladog, naivnog... Very Happy

_________________
...malo sam maka...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: