Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Dječji rođendan - proslava

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: Gdje ste slavili rođendan za klince do sada?

Rođendaonica
18%
 18%  [ 2 ]
Havana
36%
 36%  [ 4 ]
Danči
0%
 0%  [ 0 ]
Mali i Veliki
18%
 18%  [ 2 ]
Nešto treće
27%
 27%  [ 3 ]
Ukupno glasova : 11


Autor Poruka
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.06.2009. 14:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pop-ap-teta je napisao/la (Pogledaj post): › najljepse je doma Smile uz pravog pizza jolu koji vrti pizze pred klincima i zabavlja ih Smile))) niti jedan rodjendan vani nije bio kao nasi doma, i to po ocijeni strucnog zirija DJECE Smile))) ne nas starijih koji krepamo nakon svega. no nas uigran tim je vec razvio strategiju tako da stvarno bude fantasticno.

preporucam svima ovako sto, ako trebate pomoc javite se Smile za prijedlog

nama su to nezaboravni trenutci isto kao i fotke koje imamo i rado prevrcemo Smile


...slavili smo sinov rođendan kod nas u kući sve do prije par godina....tada smo zaključili da nema tih para koje ne bih dala, a sve u cilju da NEMAM u kući 10tak dječaka koji su sve samo ne mirni....sinu je rođendan u 1. mjesecu, tako da ne mogu ni iskoristiti dvorište....
...slavio je u Meku, Cinestaru i nekoliko igraonica....veli da mu je u kinu bilo super...

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pop-ap-teta
Offline
Avatar

Ukupno postova: 324
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.06.2009. 15:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa naravno, svi imamo neke svoje stavove prema djecjim rodjendanima i svi u principu imamo svoja iskustva i misljenja. a ja eto imam sasvim ok misljenje o kucnim proslavama. milijun razloga je za to i iako postujem uvijek tudje misljenje vijerujem da je lijepo i vama vani kao i nama doma.

kada bi gledali uopce proslave bilo kakve, moja djeca smiju oduvijek dovoditi svoje drustvo doma, nama kao roditeljima ne smeta, dapace volimo znati sa kim su djeca, tako da sa njima, kao i njihovim prijateljima imamo ok kontakt, sve u nekim granicama koje oni toleriraju Smile))) meni kao mami je to bitno vrlo. i stvarno je lijepo znati da ti mladi ljudi se okupe za blagdane, praznike ili rodjendane kod nas , a cesto puta slusam price kako roditelji ne daju da se doma skuplja ekipa Smile))))

ma sto god sad ovdje natrabunjala, odnos sa svojom djecom ne bi mijenjala nizasto Smile))))

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kyx
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1524
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.06.2009. 17:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pedobear sve rjesava osijek031.com smile

_________________
osijek031.com smile "jebo babu, i baba je fina, i u babi ima vitamina" op sa sa osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Nenna
Offline
Ukupno postova: 5
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.06.2009. 12:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mogu reći samo jedno...nikad više..ali nikad više kod kuće....

hrpa malih divljaka..nepoznati ljudi za stolom..a financijski isto kao u nekoj rođendaonici

1:0 za proslavu vani

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
miKaeLa
Offline
Ukupno postova: 6
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.08.2009. 9:19 
Naslov:  Re: Dječji rođendan - proslava
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Animatorica, vodim rođendane i djecje zabave...

Iskustvo u rodendaonici, shopping centrima (vođenje programa za djecu) i odrađene 4 sezone na našoj obali u animaciji.

Više informacija na e-mail.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Magician
Offline
Ukupno postova: 18
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.08.2009. 20:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja sam madjionicar za djecu..radim i djecije rodjendane..za vise informacija posaljite pp Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aancicaa
Offline
Ukupno postova: 7
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.12.2009. 21:33 
Naslov:  Re: Dječji rođendan - proslava
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bok ljudi..owako meni treba animator/ica za djeciji rodjendan..znachi ne treba mi prostor nego samo osoba koja bi mi zabavila klince..ako netko zna il nekog zna neka mi se javi na priwat..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Lorna
Offline
Ukupno postova: 6
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.03.2010. 22:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Meni je najbolja Mali i veliki,već sam dvaput tamo slavila a sad su mi poklonili pinjatu punu poklona sa moje prijatelje i prijateljice ta rođendaonica je najbolja!! Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: