Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Kopika - ove godine nema besplatnog kupanja?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Imagio
Offline
Ukupno postova: 159
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.04.2009. 23:34 
Naslov:  Re: Kopika - ove godine nema besplatnog kupanja?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

5 kuna je Ok.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maddox_rumble
Offline
Avatar

Ukupno postova: 848
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.04.2009. 23:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Frost je napisao/la (Pogledaj post): ›
tonya je napisao/la: › I stvarno mi nije jasna Doležalova opsjednutost cvjetićima. Shocked

Florofil osijek031.com smile


pa tako ce se ocistit mulj i to, posadit ce macuhice i lopoce Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.04.2009. 0:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

vi svi koji opravdavate ovu naplatu ulaza se nosite u kurac. evo od srca vam to kažem. jebali vas usrani bazeni idite se kupat u kneževe ili bizovac. pitate se zašto vam to govorim? zašto sam tako bezobrazan i glup? zato što među starim fotkama koje imam kod kuće imam i jednu gdje sa cca 3 godine gradim kule u pijesku na obali drave. drave koja je jedan od simbola našeg grada, kopike na kojoj su se upoznavali milijuni ljudi i padale prve ljubavi. drave u kojoj se picoš počeo igrati prije nego na bačvicama. drave koju i u ovom kurčevom vremenu NITKO ali baš nitko ne smije privatizirati. jebale vas maćuhice, smilje i bosilje. jebo vas vaš pijesak. jebali vas vaši bazeni i wc-i. jebite se svi govna usrana, pola identiteta ste nam oduzeli ALI DRAVU I KOPIKU NEĆETE!

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.04.2009. 0:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Drava na Kopiki ne smije biti iza zice. Iz teksta mi to i nije bas najjasnije, ali budu napravili onakvu glupost kao prije par godina kad se nije moglo ni proci Kopikom, jer je sve bilo u zici [ima tome mozda i 10tak] - onda sam spreman biti u prvim redovima onih koji ce tijelima sprijecavati ogradjivanje plaze na Kopiki.

Sto se tice bazena - neka ih ograde ako ce to podici kakvocu vode i usluga, ali plazu neka ne diraju.

Rijetko koji pijesak na rijeko kojim plazama je stvoren za picoš koliko onaj iz Drave.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.04.2009. 0:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › Drava na Kopiki ne smije biti iza zice. Iz teksta mi to i nije bas najjasnije, ali budu napravili onakvu glupost kao prije par godina kad se nije moglo ni proci Kopikom, jer je sve bilo u zici [ima tome mozda i 10tak] - onda sam spreman biti u prvim redovima onih koji ce tijelima sprijecavati ogradjivanje plaze na Kopiki.

Sto se tice bazena - neka ih ograde ako ce to podici kakvocu vode i usluga, ali plazu neka ne diraju.

Rijetko koji pijesak na rijeko kojim plazama je stvoren za picoš koliko onaj iz Drave.
jedini izlaz bilo je rinovanje do kopike (znači plaže uz dravu, bez usranih bazena). ali u tom slučaju si morao doći samo u kupaćim gaćama što sam i radio. OSIJEK NIKADA NEĆE BITI ĆAPRAJZLIJE!

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ruana
Offline
Ukupno postova: 1374
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 23.04.2009. 1:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma nek se j...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Đeđa_zaboravih_lozinku_od
Offline
Avatar

Ukupno postova: 161
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.04.2009. 8:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa nek srede Kopiku, bilo je i vrijeme da ju se sredi, jbte ja imam 37 godina i odkad pamtim sve je isto

također pametim i da se PRIJE nasipao pijesak na plažu, budući na Kopiki i nema baš prirodnog dravskog pijeska (kao kod Želje npr.), već samo mulj

nisam za naplatu nikako, što je netko već rekao 5 kn i nije baš simbolično, pogotovo ako ide cijela obitelj

a ograđivanje žicom? pa za bazene je to ok, no za Dravu? glupost, prije su samo stavljali one plutajuće fore kao oznaku (ali koliko se sjećam samo zbog spasilačke službe s Kopike)

_________________
:->o=
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
davorccc
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1400
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 23.04.2009. 8:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Prošlo ljeto su mi bili najači spasioci. Ispod suncobrana, sunčane, laprdanje na mobitel i češkanje ja*ja.

B-R-A-V-O

Svaka im čast.

_________________
Sranje osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1305
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.04.2009. 9:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma lopovluk... 5 kn simolično... je, ako ideš sam, jednom do dva puta tjedno... a sada zamislite ljude koji imaju ljetne praznike il isu na godišnjem ili ne znam šta, znači imaju slobodno vrijeme i hoće uživati tih tjedan-dva na kopici.... znači, nek idu dvije osobe, normaln oda nećeš sam ići, po pet kuna, samo jedan tjedan nek idu svaki dan i eto ti cifre od 70 kn... a gdje jejoš slamboš ak oćeš oblizati neki, langošica sa nutelom, koja više liči na toplu čokoladu iz kafa, a ne na nutelu... pa jbt tjedno će te izaći cca 100-150 kn... a za šta.... zato da bi tamo gledo ruže, petunije i neke čačkalice od stabala, koja neće izrasti jo 20 godina kako spada i kupanje u tuđoj pišalini i pokojem govnu... ma dajte... pročitao sam da je netko napisao da nije puno ni 10 kn za cjelodnevno kupanje... a šta ako se netko hoće otići okupati poslije posla?... znači dođeš sa curom, i platiš 20 kn za dva sata kupanja...( od pet, ako radiš do četiri, pa dok odeš jesti, presvuć se... ), pa do nekih sedam najkasnije pol osam... to izađe da po osobi plaćaš 10 kn za dva sata kupanja... ma nek taj doležal puši kurac.... samo je pitanje kada će skontati da i na želji ima kupača puno, pa će i to ograditi i staviti naplatu... mrrrrrrrrrrršššššššš

_________________
"... napokon mirni, napokon slobodni, napokon u svojoj državi, a sad smo siromašni..."
---Elemental - iz dana u dan---
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.04.2009. 10:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...meni samo nije jasno po kojoj osnovi može staviti ogradu na samu obalu Drave?????...zar je dravski pijesak i sama rijeka njegovo vlasništvo????...wtf...tako se može sprdniti i babi mari da stavi žicu na obalu i rijeku jer to taman ispod njene bašče dolje na Zelenom polju....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dund0
Offline
Ukupno postova: 139
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.04.2009. 11:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 



Zadnja promjena: dund0; 06.08.2013. 8:32; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leon
Offline
Admin
Avatar

Ukupno postova: 4121
Lokacija: space
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.04.2009. 11:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dund0 je napisao/la: › e, jel ima još negdje slika ove ženske sa naslovnice? jel zna netko tko je to?


Ima: Vreteno

Nije iz Osijeka. ;-)

_________________
--
Leon Linde
portal Osijek031.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 23.04.2009. 11:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jel ona sastavni dio projekta copacabane i njenog uredjenja ?

hoce biti tamo svaki dan na istom mjestu ?

jel se ulaznice naplacuju zbog nje ?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
josephine01
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2125
Lokacija: ispred ogledala
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.04.2009. 11:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma kakvo crno naplaćivanje. Naplatili bi i zrak da mogu.

_________________
Za mene je svinja kralj životinja dok ne probam lava.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 23.04.2009. 13:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

josephine01 je napisao/la (Pogledaj post): › Ma kakvo crno naplaćivanje. Naplatili bi i zrak da mogu.


eto, protiv si naplacivanja 5 kn za kupanje, a smatras da je OK naplatiti 5000 kn za godinu danas studiranja ?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: