Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Može li Grad i kako protiv recesije?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.04.2009. 20:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bazooka_joe je napisao/la: ›
Yup,Branko ih je pisao,kao i onu knjigu,707 dana pakla,o 'Somborskoj skupini'.

Sjećam se tih događanja...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
porto
Offline
Avatar

Ukupno postova: 116
Lokacija: osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.04.2009. 22:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

"Po nekakvom ključu danas u Glasu piše kolumnu i Vrbošićev stranački šef Zlatko Kramarić. Te kolumne nitko ne čita (nisu uopće čitljive), ali služe nekakvoj promociji Zlatka Kramarića i HSLS-a (nešto kao prikriveni plaćeni oglas)."
E, konačno !! Čitam te njegove pizdraije i pitam se jesam ja prolupo ili on !! Hvala na objašnjenju da sam ipak zdrav!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mvarga
Offline
Avatar

Ukupno postova: 731
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.04.2009. 11:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mislim da je dobro da političari imaju svoj blog i pišu kolumne o aktualnim temama. To biračima daje informaciju o stavovima kandidata i mogućnost kvalitetnog biranja na izborima.
Stoga bih volio kad bi mi Vrbošić više pisao o budućnosti kakvu je on vidi. Prošlost mi ne treba nitko tumačiti jer sam živio u njoj.

Ali gdje živimo pokazuje i podatak da kolumne, odnosno blogove imaje samo dvije opcije - Vrbošić i ekipa i Bubalo i ekipa. Nadam se da će baš oni uspjeti doći u drugi krug tako da svim budućim kandidatima postave standarde Internetske kampanje.
Moj subjektivan stav je da se Đapić previše iskompromitirao (ne znam samo da li dovoljno da bi birači odustali od glasanja za njega), a Matković je promašio trenutak.

Kad sam početkom godine, nakon smjene Matkovića, na portalu napisao da su ga posjetili Kairos i Kronos, Tatamata i društvo su me popljuvali. Matković je tri mjeseca kasnije završena priča koja nema šanse. A mogao je biti Gradonačelnik u prvom krugu!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: