Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Sutra otvorenje Slavonice [Vijesti OSTV-a]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.04.2009. 11:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

andjusticeforall je napisao/la (Pogledaj post): ›
mali_ivica je napisao/la: ›
bazooka_joe je napisao/la (Pogledaj post): ›
Bravo Ivice! Eto, već si jednom 'jazavcu' prokazao velike neistine o voždovima gradske politike iskazane u ovom topicu te si možda i zaslužio orden Svete Jagode
Nije to uopće bio cilj, ja ovo što sam pisao nisam pisao zbog neke stranačke pripadnosti ili nečegeg trećeg, ovo sam pisao zato što sam htio pokazati kako netreba na prvu vjerovati svemu što piše. Pogotovo ako je ono što piše izvedeno lakrdijaški u stilu neću reči kojeg političara.

A te spike tanskripti i sl. pomisliš da ja agent neke tajne službe, i od svih kojima je mogao poslati tekst, on pošalje najnepismenijem u nadi da će držati vodu?! osijek031.com smile

Šta sad znači ovo tvoje, ako je taj "transkript" upućen protiv Đapića onda je on istinit, a da je nedaj bože neka druga osoba u pitanju, onda on to nebi bio?!? Nekužim.

Mislim dovoljno si star da vidiš i sam kako je ovo što je gore napisano jedan običan drek koji je mogla napisati i moja mama koja se nema pojma služit računalom. Wink


Ma lego to je zajebancija, sumnjam da je neko zaista povjervao u to...
baš to. ivice mislim da si ti na kraju jedini kod kojeg se pojavio crv sumnje osijek031.com smile

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.04.2009. 11:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mladjo je napisao/la: ›
baš to. ivice mislim da si ti na kraju jedini kod kojeg se pojavio crv sumnje osijek031.com smile
Ma nije mi se javio crv sumnje, štoviše svjestan sam sve kakvi ljudi dolaze ovamo na forum i svjestan sam da im treba posebno objasniti o čemu se radi. Pa vidio si i komentare nakon posta. Ja kontam da su popušili to što je čovjek napisao, možda griješim.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
andjusticeforall
Offline
Avatar

Ukupno postova: 214
Lokacija: D.G.O.
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.04.2009. 11:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ljudski je griješiti...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.04.2009. 12:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

andjusticeforall je napisao/la: ›
Ljudski je griješiti...
Da bi riječ rekao Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tempus031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 234
Lokacija: In Da House
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.04.2009. 13:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la: ›
Mladjo je napisao/la: ›
baš to. ivice mislim da si ti na kraju jedini kod kojeg se pojavio crv sumnje osijek031.com smile
Ma nije mi se javio crv sumnje, štoviše svjestan sam sve kakvi ljudi dolaze ovamo na forum i svjestan sam da im treba posebno objasniti o čemu se radi. Pa vidio si i komentare nakon posta. Ja kontam da su popušili to što je čovjek napisao, možda griješim.

Mislim da si ti ipak jedini koji je popušio, bez uvrede. Ovo je očito iz aviona da je zajebaja. Čista zafrkancija na temu minulih događaja, čak se ni TataMata nije uvrijedio.

_________________
Slavonijo 'ko te nije volio, ne zna što je izgubio!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: