Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Obnovljena Koncertna školjka [Vijesti OSTV-a]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.04.2009. 16:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

SheOs je napisao/la: ›
TataMata je napisao/la (Pogledaj post): ›
SheOs je napisao/la: ›
Volonter je na svakom događaju?!
U okviru akcije Ja volim Osijek, Igor je predstavnik HGU te pokazuje svima kako se voli svoj grad i na svemu mu puno hvala...kao i svima drugima koji daju potporu projektu...
Umjetnička akademija
Hrvatsko narodno kazalište
Glazbena škola – Franjo Kuhač
Škola za tekstil, dizajn i primijenjene umjetnosti
HGU-podružnica slavonsko-baranjska
TZ Osijek
Savjet mladih
Udruga Movement
Lipa
Udruga za rad s mladima – Breza
Crveni križ – Osijek
Agencija Claritas
Plesni studio Shine
Udruga Slama
Druge
Brevisi
Zumbići
Big band
i mnogi drugi…

Svi mi volimo Osijek, a vjerujem i ostali osječki bendovi, samo ih treba tu i tamo angažirati da bi to i pokazali.
Svi su dobrodošli, javi se na pm. Nije samo nastup u pitanju, ukoliko imaš neki prijedlog možemo se uvijek naći na kavi i popričati...

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Saša Paprić
Offline
Ukupno postova: 92
Lokacija: dgo
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.04.2009. 16:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Doc je napisao/la: ›
Citat: › Za light motiv odabrana je novoobnovljena Koncertna školjka


Budimo pismeni!
Nije "light motiv", zaboga!
Ako već treba biti tuđica, onda je "lajtmotiv" ili "leitmotiv", prema "leitmotif"... evo sa Wikipedije, valjda je razumljivo većini: "A leitmotif (pronounced /ˌlaɪtmoʊˈtiːf/) (also leitmotiv; lit. "leading motif") is a recurring musical theme, associated with a particular person, place, or idea. The word has also been used by extension to mean any sort of recurring theme, whether in music, literature, or the life of a fictional character or a real person."
A uostalom, imamo barem nekoliko sasvim pogodnih domaćih riječi. Evo, može i rasprava - kojih?
Ajmo, pismeni narode! Tko će prvi? Anonymous?


Alo, što je? Sam ja kriv što nema lektor na portalu? Priznajem ima grešaka u kolumnama ali eto u dogovoru sam s kolegicom koja je apsolvent na Hrvatskim studijima pa se stoga nadam kako ubuduće iste neće obilovati pravopisnim pogreškama. Što se tiče ovog gore članka nemam nikakve veze s istim. Nadalje, vrlo je zanimljivo to što prozivaš mene a kriješ se iza pesudonima...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
faktor-x
Offline
Ukupno postova: 447
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.04.2009. 16:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

svi su pozvani da se uključe u projekt.samo treba pokazati inicijativu i javiti se tatamati.
btw kad će web?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.04.2009. 16:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da Smile, i da ne zaboravim Udrugu Kohorta....pozz. Biti će u svibnju...

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Saša Paprić
Offline
Ukupno postova: 92
Lokacija: dgo
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.04.2009. 18:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Saša Paprić je napisao/la: ›
Doc je napisao/la: ›
Citat: › Za light motiv odabrana je novoobnovljena Koncertna školjka


Budimo pismeni!
Nije "light motiv", zaboga!
Ako već treba biti tuđica, onda je "lajtmotiv" ili "leitmotiv", prema "leitmotif"... evo sa Wikipedije, valjda je razumljivo većini: "A leitmotif (pronounced /ˌlaɪtmoʊˈtiːf/) (also leitmotiv; lit. "leading motif") is a recurring musical theme, associated with a particular person, place, or idea. The word has also been used by extension to mean any sort of recurring theme, whether in music, literature, or the life of a fictional character or a real person."
A uostalom, imamo barem nekoliko sasvim pogodnih domaćih riječi. Evo, može i rasprava - kojih?
Ajmo, pismeni narode! Tko će prvi? Anonymous?


Alo, što je? Sam ja kriv što nema lektor na portalu? Priznajem ima grešaka u kolumnama ali eto u dogovoru sam s kolegicom koja je apsolvent na Hrvatskim studijima pa se stoga nadam kako ubuduće iste neće obilovati pravopisnim pogreškama. Što se tiče ovog gore članka nemam nikakve veze s istim. Nadalje, vrlo je zanimljivo to što prozivaš mene a kriješ se iza pesudonima...


Pao sam na foru ko pajser, ali što se tiče kolomune o stripu nije ni čudo jer kad ponovo pročitam žvrlje treba mi par piva da zaboravim. No, dobro rečeno jer ću stvarno napraviti ono što piše gore. Što je najjače kolega koji također piše kolumnu o stripu me upozorio na ove podvale na portalu, ali zaista služe nečemu. Ovo mi se vraća za onih dvadesetak lažnih poruka povodom prvog travnja...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tonya
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2171
Lokacija: Nedođija
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.04.2009. 20:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mir, Saša, miiiir... osijek031.com smile

_________________
Space: The final frontier
These are the voyages of the Starship, Enterprise
Its 5 year mission
To explore strange new worlds
To seek out new life and new civilizations
To boldly go where no man has gone before
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: