Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Pomozimo Karlu da ode na operaciju!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Nandino
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5431
Lokacija: redakcija portala Osijek031.com
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.04.2009. 8:30 
Naslov:  Pomozimo Karlu da ode na operaciju!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Karlo Hering je dječak od 10 godina, obolio od tumora na mozgu te mu je potrebna hitna i neodgodiva operacija! Karlo je trenutno u komi koja je uzrokovana pritiskom likvora na moždane komore. Liječnici u Osijeku su, prema riječima Karlova oca Darka, odustali od bilo kakve operacije, no operirati su ga pristali u Sloveniji. Osnovni troškovi operacije tumora i hidrocefalusa kojoj će Karlo biti podvrgnut iznose 25.000,00 EUR-a. O svemu je tome bilo riječi i u prilogu emisije "Život uživo" na HRT-u, od 9. travnja. Karlo bi se trebao hitno 13. travnja 2009., na Uskrsni ponedjeljak, uputiti na operaciju u Sloveniju, pa ukoliko želite pomoći dječaku i njegovoj obitelji, uplatite bilo koji iznos (čak i 20 ili 30 kn bi pomoglo) na žiro račun: 2390001-3100134712, ili na devizni račun za uplate iz inozemstva:
Darko Hering, M. Gupca 49, Beli Manastir
IBAN: HR5723400093212412126
SWIFT: PBZGHR2X - PBZ Zagreb


Stanje na računu 10. travnja 2009. u 15:27




Karlo Hering

_________________
Fight
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Nandino
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5431
Lokacija: redakcija portala Osijek031.com
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.04.2009. 16:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dosad je uplaćeno oko 50.000 kn, nedostaje još 137.500 kn...

Stanje na računu 10. travnja 2009. u 15:27

_________________
Fight
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 17.04.2009. 21:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

meni je ovo pretuzno ... i nisam do sada vido.

koliko god sam ogorcen i prepun gadjenja drzavom u kojoj zivim jer ove ljude prisiljava da prose novce da spase zivot svog djeteta, i koliko god smatram da bi zdravstveno osiguranje rebalo biti solidarno i trositi novce (koje ja svaki mjesec uplacujem a ne koristim nikakve zdravstvene usluge) za lijecenje ovog djeteta i slicnih ... volio bi da se na forumu skupimo i uplatimo nesto love.

seremo stalno o politici, grintamo o macuhicama gradnji ili ne gradnji ovoga ili onoga ... a tek ka ovako nesto procitam shvatim koliko bi zapravo trebali biti zahvalni za svoje 'probleme'

eto, i da ne bude da samo serem i pisem ... prilog



Untitled - 1.jpg
 Opis:
 Veličina:  50.09 KB
 Pogledano:  48 put(a)

Untitled - 1.jpg



Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1305
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.04.2009. 21:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma ne znam... stvarno prestrašno... stvarno previše ovakvih slučajeva ima u lijepoj našoj... malo malo pa se na TV-u, novinama, netu mogu vidjeti ovakve priče... na žalost, nisam u stanju uplatiti i pomoći ovom djetetu... premda bih volio...

samo me zanima gdje su sada svi ti ljudi koji se hvale da voze BMW-e, mercedese i ostale "zvijeri"... gdje su sada kerum, todorić, sanader i ostala banda... sada ih nema, al kad se treba hvaliti da su kupili ne znam koji auto, heikopter ili avion, onda su glavni.... ma sere mi se od takvih ljudi...

_________________
"... napokon mirni, napokon slobodni, napokon u svojoj državi, a sad smo siromašni..."
---Elemental - iz dana u dan---
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 17.04.2009. 21:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

slazem se stobom ... ali isto tako ...

volio bi da se sada pojavi u ovom topicu hrpa klonova koja ce otvarati 2, 3 ... 5, 6 nickova i natjecati se koji ce vise uplatiti love, a ne samo trovati sa svojim politickim idejama i flodati forum.

ni jedan od politicki aktivnih nije nista napisao ovdje, nije nista uplatio ? ... ali bitno da nam obecaju bolji zivot.

za koga ? koga konkretno ?? osim sebe !

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: