Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Huligani u noćnom pohodu zapalili automobile i kontejnere

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Sekhem
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.04.2009. 11:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne mogu vjerovati. Kakvi divljaci. Kao da živimo neznamgdje, a ne u civilizaciji 21. stoljeća.

_________________
If it breathes, it will burn.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.04.2009. 12:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la: ›
po meni je izravni krivac država jer ovakve stvari tolerira već godinama, guranja auta s rive u more, paljenje auta, uništavanje tramvaja i ostale društvene imovine. uz naravno nekolicinu retardiranih kretena jedini i isključivi krivac je država koja nije u stanju donjeti zakon koji će reći "ako napraviš sranje najebo si"
Ma nije samo država, klinci su zaštičeni ko lički medvjedi, tko god da od njih naprav sranje pozove se psiholog i o tome se priča malo u otvorenom, svi se hrabro tapšaju po ramenim i to je to.

U bivšoj Jugi zapali auto, u postaju, du po PIČKI, i nema više paljenja i to je to! Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 05.04.2009. 12:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sranje,ljudima zapaljen auto al što je-je bilo je zanimljivo gledati iz Valoša kako gori auto na ulici,nisam u OS još vidio tak šta,
a murija i vatrogasci su presmiješni,brzina im je vrlina,trebalo im je punih 15 minuta da se pojave,al glavno da su ih puni parkovi,traže ekipe s frulom dvije,napadaju klince što cugaju, al kad ih zove jedno 5 ljudi s mobitela i govori da gori caddy usred ulice nepojavljuju se


Zadnja promjena: justice; 05.04.2009. 15:28; ukupno mijenjano 2 put/a.

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.04.2009. 12:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sekhem je napisao/la: ›
Ne mogu vjerovati. Kakvi divljaci. Kao da živimo neznamgdje, a ne u civilizaciji 21. stoljeća.
Pa i živimo u civilizaciji 21 stoljeća samo što svijet što stariji to gori, a ne bolji kako smo mi mislili da će biti.
Ovo je 21.stoljeće i nemojmo bježati od stvarnosti.

Što kaže Pervan bitno se ništa nije promjenilo na bolje, osim tehnologije, čovjek je štoviše dapaće postao gluplji nego što je bio.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.04.2009. 12:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Izgleda da ćemo morati organizirati građanske patrole, ako se ovo ponovi....ja se za svoj grad planiram boriti na sve zakonske načine i ne mislim odustati, i prepustiti grad huliganima ma koje vrste i skupine..., a policija neka radi svoje bez maženja prema takvima...to se ne smije tolerirati, ti levati trebaju nahebat za primjer svim ostalima...makar ih namazali katranom i perjem ko Daltone i izbacili iz grada bez prava povratka...

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.04.2009. 12:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

građanska patrola ? samo malo, da li ja ti i svi državljani ove države plaćamo poreze ? da. da li se iz tih poreza plaća policija ? da. neka izvole kako znaju i umiju regulirati pijanu balavurdiju i kriminalce jer nema teorije da ću prstom maknit osim možda s moba nazvat riju ako vidim da neko pravi sranja (kao što sam već i par puta napravio) ili ako mi netko zapali auto propucat mu koljena glockom ili slomit ista bejzbolkom, u samooobrani naravno. pa nije ovo SAD i grad od 2-4-9 mil stanovnika da mu nije dostatna divizija policije. imamo grad od 100 000 duša (možda) gdje 30 idijota spali aute i porazbija pola grada i šta sad ja trebam u patrolu jer 20 murijaka na benzi na biljskoj cesti pije kavu. no fucking way.

znam da zvuči apsurdno ali to mi ulazi u istu rubriku ko koncerti za teško oboljele i za kojekake aparate. mislim alo. plaćamo poreze, plaćamo zdravstveno, plaćamo ovo i ono oporezivani smo do jaja i onda dođe jadranka kosor i kaže ajmo sad humanitarni koncert za novi uređaj za kbc rebro. jebite se kupite ga iz proračuna ko vas jebe. podržavam u svakom slučaju humanitarke za obitelji ili pojedince koji stvarno nemaju i potrebna im je pomoć al tamo gdje već tiplamo svi, još da nas jebu u zdrav mozak. nemam nedam.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
balkanac86
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.04.2009. 12:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TataMata je napisao/la (Pogledaj post): › Izgleda da ćemo morati organizirati građanske patrole, ako se ovo ponovi....ja se za svoj grad planiram boriti na sve zakonske načine i ne mislim odustati, i prepustiti grad huliganima ma koje vrste i skupine..., a policija neka radi svoje bez maženja prema takvima...to se ne smije tolerirati, ti levati trebaju nahebat za primjer svim ostalima...makar ih namazali katranom i perjem ko Daltone i izbacili iz grada bez prava povratka...


pridruzujem se!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Zivi
Offline
Ukupno postova: 63
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 05.04.2009. 12:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

moguce je i to da je to bila kohorta koja je jucer slavila godišnjicu!? da su se malo zanjeli sa "proslavom"

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 05.04.2009. 12:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma kakve crne građanske patrole??? sam mi još fali i da me jebu (s oproštenjem) u zdrav mozak još neki napaljeni tipovi što žele biti drotovi,
to što murija neradi svoj posao neznači da nam trebaju i građanske patrole,
nevjerojatno da sam tokom noćašnje zajebaje vidio barem 20-ak patrola što u autima,kombijima,škepje,al kad je gorilo nigdje ih nije bilo,dobro pojavili su se poslije 15 min al to je stvarno žalosno tako blizu policijske stanice

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
hihmih
Offline
Ukupno postova: 225
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 05.04.2009. 12:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

građanska patrola je već oformljena,noćas ste vidjeli Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fuldstændigamok
Offline
Avatar

Ukupno postova: 711
Lokacija: Behind you
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.04.2009. 12:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zivi je napisao/la: ›
moguce je i to da je to bila kohorta koja je jucer slavila godišnjicu!? da su se malo zanjeli sa "proslavom"


Nemoj. Srat.
Ozbiljno?!

_________________
L' essentiel est invisible pour les yeux.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 05.04.2009. 12:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne mislim da murja ne radi svoj posao ... oni i kad nekoga uhvate, taj je za 2 sata vani.

pravosudje maloljetnike u pravilu oslobadja ... a oni stariji skupljaju kaznene prijave.

Znam da i policajci gube smisao svog posla, jer im se ta gamad smije u lice. Ne smije mu ni pljusku opaliti jer ce ostati bez posla ... a zna da ce ga sutra vidjeti vani na ulici.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.04.2009. 12:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma uopće nije bitno jer se slažeš i boli me dupe, al Osijek će biti grad u kojem se neće događat takve pizdarije, a onaj ko ih misli pravit nek dobro razmisli prije nego tako šta ubuduće pokuša, i hebe mi se za psihologe i tetošenje takvih debila...ako policija treba pomoć kao i u nekim drugim gradovima u svijetu onda je i to jedan od modela. Pa nek roditelji malo vide s čim se klinci bave i što rade...ovo je prevršilo svaku mjeru i bog.....i traži najoštriju moguću reakciju...

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fuldstændigamok
Offline
Avatar

Ukupno postova: 711
Lokacija: Behind you
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.04.2009. 12:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la: ›
ne mislim da murja ne radi svoj posao ... oni i kad nekoga uhvate, taj je za 2 sata vani.

pravosudje maloljetnike u pravilu oslobadja ... a oni stariji skupljaju kaznene prijave.

Znam da i policajci gube smisao svog posla, jer im se ta gamad smije u lice. Ne smije mu ni pljusku opaliti jer ce ostati bez posla ... a zna da ce ga sutra vidjeti vani na ulici.


Da, pretrgaju se da uvate maloljetnike koji izlaze u west i bivaju cool i taki kriminalci im odma iduči dan izađu van. To je zaista strašno i neznam kako smognu snage dase svaki dan pojave na poslu.

A ove sitne ribe što uništavaju grad, osakaćuju ljude... pfft jebeš to.

_________________
L' essentiel est invisible pour les yeux.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pootzko
Offline
Avatar

Ukupno postova: 155
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.04.2009. 13:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zanimljivo je da je kohorta na natječaju od grada dobila nekih 11-12k kn. cijelo vrijeme sam se pitao šta će im? eto odgovora - palice i benzin.

_________________
...I put on my robe and a wizard hat...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: