Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Do Uskrsa završava obnova školjke

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Nandino
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5431
Lokacija: redakcija portala Osijek031.com
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.04.2009. 11:39 
Naslov:  Do Uskrsa završava obnova školjke
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Promovirati glazbenu i likovnu umjetnost, spriječiti vandalizam i učiniti Osijek ugodnijim za život cilj je projekta "Ja volim Osijek", a o čijem su provođenju jučer govorili svi sudionici - od predstavnika Grada i MUP-a, Crvenog križa i raznih udruga. S realiziranim i planovima za budućnost upoznao je koordinator projekta Željko Pavković istaknuvši tramvaj s natpisom "Ja volim Osijek" kao novi prepoznatljiv simbol grada.

- Sve više ljudi zna za projekt, sve više građana i udruga uključuje se u rad i daje konkretne prijedloge, a to i jest cilj. Pokrenuli smo radionicu izrade grafita, kako bi besmisleno šaranje dobilo drugi smisao, a na inicijativu samih autora grafita. Također, dogovoren je termin za reviju dokumentarnog filma "Moj Osijek" koja će se održati u rujnu ove godine - kaže Pavković.

U sklopu projekta ponovno će oživjeti i legendarna školjka u Parku kralja Držislava kao mjesto održavanje dramskih, glazbenih i drugih manifestacija. Otvorenje uređene školjke očekuje se do Uskrsa, a ovog i idućeg mjeseca zaživjet će i manifestacija "Umjetnost i glazba na ulicama grada".

Građani su pozvani slati prijedloge za natpis od nekoliko riječi dobrodošlice, a koji bi stajao na pješačkom nathodniku kod željezničkog kolodvora, na [email protected].

Piše: Ivan Sekol/Glas-Slavonije.hr

_________________
Fight
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.04.2009. 13:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo i ppt prezentacija pa pogledajte što ima novo...



PROJEKT JA VOLIM OSIJEK-2009.ppt
 Opis:

Skini
 Datoteka:  PROJEKT JA VOLIM OSIJEK-2009.ppt
 Veličina:  2.07 MB
 Skinuto:  228 put(a)


_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tempus031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 234
Lokacija: In Da House
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.04.2009. 13:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TataMata imaš pohvalu! Još kad bi vaš prezidente shvatio da stranka nije samo on, al mislim da je sad prekasno.

_________________
Slavonijo 'ko te nije volio, ne zna što je izgubio!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 04.04.2009. 14:22 
Naslov:  Re: Do Uskrsa završava obnova školjke
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

thumbs up za ovo Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OsijekNepokoreniGrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 724
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.04.2009. 14:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tempus031 je napisao/la (Pogledaj post): › TataMata imaš pohvalu! Još kad bi vaš prezidente shvatio da stranka nije samo on, al mislim da je sad prekasno.


Ahaha presidente se izgleda pomirio s činjenicom da gubi pa se povukao i sve prepušta Matkoviću Smile
barem formalno

da se vratim na ontopic, tatamata sve pohvale za projekat, samo da nije politički sve bi bilo savršeno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.04.2009. 14:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Politički je toliko što sam ja u HSP-u, hvala na pohvali...

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OsijekNepokoreniGrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 724
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.04.2009. 14:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TataMata je napisao/la (Pogledaj post): › Politički je toliko što sam ja u HSP-u, hvala na pohvali...


Nisi me shvatio, nema moj post veze sa HSP-om ili tobom, ja pohvaljujem svaki dobar projekt, kao što sam i wireless kojem si bio na čelu. Samo je žalosno što se na takvom projektu moraju skupljat politički poeni, i što je još bitnije što taj projekt ne bi mogla realizirati grupa građana koja nije u nijednoj stranci, barem bez pomoći neke stranke.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.04.2009. 15:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OsijekNepokoreniGrad je napisao/la: ›
, ja pohvaljujem svaki dobar projekt, kao što sam i wireless kojem si bio na čelu.

Još uvijek sam, i uskoro idu novi hot spotovi s ciljem pokrivanja u konačnici cijelog grada wi-fi signalom. Slažem se donekle s tobom, ali teško je pojedincu koji nije politički angažiran (barem kod nas) bilo što tek tako realizirati. I za ove sve projekte je trebalo, i treba i dalje puno truda, i osobnog angažmana. No, od svega toga ne bi bilo ništa da se nisu uključili mnogi ljudi, institucije, udruge itd. koje politika uopće ne zanima, i to je vrijednost takovih projekata. Pozivam i tebe i sve forumaše, pa i one drugih političkih opcija da doprinesu razvoju projekta svojim idejama, prijedlozima, i osobnim angažmanom... te tako zajedno možemo pokazati da nam je jedino Osijek u srcu...

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tenjac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 81
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 04.04.2009. 15:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tempus031 je napisao/la: ›
TataMata imaš pohvalu! Još kad bi vaš prezidente shvatio da stranka nije samo on, al mislim da je sad prekasno.
Ti samo to mislis,al stvarnost je drukcija.hsp ima 60% biraca na izborima.vidimo se uskoro,hsp vladat ce jos 4 godine na tvoju zalost a na moje zadovoljstvo:)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tenjac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 81
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 04.04.2009. 15:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OsijekNepokoreniGrad je napisao/la: ›
tempus031 je napisao/la (Pogledaj post): › TataMata imaš pohvalu! Još kad bi vaš prezidente shvatio da stranka nije samo on, al mislim da je sad prekasno.


Ahaha presidente se izgleda pomirio s činjenicom da gubi pa se povukao i sve prepušta Matkoviću Smile
barem formalno

da se vratim na ontopic, tatamata sve pohvale za projekat, samo da nije politički sve bi bilo savršeno.
Niti se Djapic povukao niti odustao od nove pobjede u gradu,zato je kupio stan u Osijeku jel 4 godine je ponovo glavni:)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
faktor-x
Offline
Ukupno postova: 447
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.04.2009. 16:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sve pohvale za projekt u kojem sudjeluje na samo vladajuća struktura nego i svi ljudi kojima je osijek u srcu

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
desert eagle
Offline
Ukupno postova: 48
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 04.04.2009. 16:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Fino da su obnovili školjku. Biti će mjesta za pokenjati se!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
faktor-x
Offline
Ukupno postova: 447
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.04.2009. 16:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

desert eagle je napisao/la: ›
Fino da su obnovili školjku. Biti će mjesta za pokenjati se!

tebi na glavu

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.04.2009. 18:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

desert eagle je napisao/la: ›
Fino da su obnovili školjku. Biti će mjesta za pokenjati se!
to ti je kao humor...nije baš smiješno...

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tempus031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 234
Lokacija: In Da House
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.04.2009. 19:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OsijekNepokoreniGrad je napisao/la: ›
tempus031 je napisao/la (Pogledaj post): › TataMata imaš pohvalu! Još kad bi vaš prezidente shvatio da stranka nije samo on, al mislim da je sad prekasno.


Ahaha presidente se izgleda pomirio s činjenicom da gubi pa se povukao i sve prepušta Matkoviću Smile
barem formalno

Baš zanimljivo! Ovo sam napisao dok još nisam znao da se Anto povlači, ako ga je prethodni post imalo ponukao na to, svaka mu dala. Laughing Al kao što rekoh, sad je prekasno.

_________________
Slavonijo 'ko te nije volio, ne zna što je izgubio!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: