Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Raspisan natječaj za najbolju kratku priču pod naslovom 'Moja Drava'

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Nandino
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5431
Lokacija: redakcija portala Osijek031.com
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.04.2009. 20:21 
Naslov:  Raspisan natječaj za najbolju kratku priču pod naslovom 'Moja Drava'
15.04.2009. 17:00
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Agencija za upravljanje zaštićenim prirodnim vrijednostima na području Osječko-baranjske županije jučer je raspisala natječaj za najbolju kratku priču pod naslovom "Moja Drava". Natječaj je otvoren do 15. travnja, a rezultati će biti objavljeni u sklopu obilježavanja Svjetskog dana planeta Zemlje, 22. travnja.

- Cilj natječaja je potaknuti ljubav prema rijeci Dravi, kako bi je što bolje sačuvali, kao i ukazivanje na problematiku vode, koja postaje najveće blago, ističu organizatori.

Pravo sudjelovanja imaju svi zainteresirani, a posebno se pozivaju učenici osnovnih i srednjih škola te studenti. Dužina priče može biti najviše tri kartice teksta, a šalje se isključivo elektronskim putem na e-mail adresu:


Peteročlano povjerenstvo izabrat će tri najbolje priče. Nagrada za najbolju priču iznosi 5.000 kuna, 2. mjesto donosi 3.000, a treće 2.000 kuna.

Piše: T.L./Glas-Slavonije.hr
Foto: Cacan/arhiva 031

_________________
Fight
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: