Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Let 3 u Klubu United - nagradna igra je završena!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
pavijan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 413
Lokacija: oblokacija
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.04.2009. 6:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pravaška vojska je napisao/la: ›
...ha ha ha pa nisu bolji ni oni koji to slušaju,pa to treba zakonom zabraniti,okovat i baciti u tamnicu ha ha ha.....no coment

kakav je ovo izljev primitivizma...

_________________
lošije je bolje
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Baudolino
Offline
Ukupno postova: 300
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.04.2009. 10:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pavijan je napisao/la (Pogledaj post): ›
pravaška vojska je napisao/la: ›
...ha ha ha pa nisu bolji ni oni koji to slušaju,pa to treba zakonom zabraniti,okovat i baciti u tamnicu ha ha ha.....no coment

kakav je ovo izljev primitivizma...


Pavijane, bilo bi dobro da je ovo nekakav ekces, ali nije. To je uobičajeni način razmišljanja tog šljama koji pozdravlja sa "Di si, jebo te ja!" Ponekad, u trenucima istinske inspiracije, sa "Di si, mater ti jebem."

Taj šljam kad se smije, smije se na nešto što ni čimpanzi nije smiješno, kad piše engleski mora učiniti spelling grešku, a kad preporučuje rješenja - ona obično uključuju nasilne radnje.

No neka nam dugo živi pravaška vojska na forumu, čisto da se vidi kakav smo grad postali.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exHOP3on
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4356
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.04.2009. 11:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

britva_bozo je napisao/la: ›
a kakav god koncert napravili, cisto sumnjam da se ono sa ufa moze ponoviti, tak da nemojte pljuvati po festivalskim koncertima, taj im je bio jedan od najboljih, definitivno... Smile

to stoji, al dal si ti ikad bio na klupskoj svirci nekog većeg benda? uspoređivat se ne može jer je to nebo i zemlja... jebena je razlika kad si dio mase i tog kad ti osjetiš smrad iz usta pjevaču koji stoji pol metra ispred tebe...

_________________
Ovdje može biti VAŠA reklama!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.04.2009. 14:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pričajte vi što hoćete, ali meni su oni odlični, i def idem na konc danas Smile

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.04.2009. 14:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

britva_bozo je napisao/la: › cisto sumnjam da se ono sa ufa moze ponoviti, tak da nemojte pljuvati po festivalskim koncertima, taj im je bio jedan od najboljih, definitivno... Smile

Ja sam isto to mislio do koncerta u mocvari;elem,na ufu su bili pa 100 puta vidjenom scenografijom i svime,preumorni od puta i zajebavanja sa organizatorima (debelo su ih zakasnili),al' su bili odusevljeni ruljom koja je ostala i za njih su svirali.
A sto se para tice - u os-u ce se naci dovoljno ljudi za napunit united za let 3

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.04.2009. 14:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hm, upravo saznah da je upad 70kn (naravno, ja sve u zadnji čas..) tako da.. sad se opako premišljam :/

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exHOP3on
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4356
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.04.2009. 19:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bazooka_joe je napisao/la: ›
A sto se para tice - u os-u ce se naci dovoljno ljudi za napunit united za let 3

i bilo je Very Happy
prejebeno, nije mi žao para...

_________________
Ovdje može biti VAŠA reklama!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
britva_bozo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 24
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.04.2009. 11:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ajde bas mi je drago da nije propao koncert... ako netko misli da sam to prizeljkivao, vara se...

nije 70 kn puno za klupski konecrt, koji je skoro uvijek puno puno bolji od festivalskog... samo sam htio reci da ljudi u osijeku nisu navikli davati pare za koncerte bendova koje ionak svake godine gledaju na nekom od bespla festivala...

po tome je osijek super grad za odrasti i drago mi je da je tako...

tko ima, moze i zeli odvojiti 70 kn samo za ulaz na koncert, njemu i ekstra dozivljaji, tipa smrad usta pjevaca Very Happy, a onima kojima je to ipak mal previse, njima festival... jer jbg kupish kartu i kutiju pljugi i ostane ti samo za tramvaj u jednom smijeru, ako si izasao sa 100 kn... bez ijedne popijene cuge... a cisto sumnjam da ovi koji ne rade si mogu priustiti izlazak sa 200 kn... a s obzirom na to koliko puta sam vidio let3, to vise nije neki neponovljivi dozivljaj, koji sam sada dozivio i nikada vise... toliko puta sam ih slusao, da mi to spada pod izlazak... dobar, predobar, ali opet izlazak... nikada ne bi zbog njih isao do zagreba, ili negdje dalje, osim mozda ako bi se opet ubili.. a i to je upitno... Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.04.2009. 21:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

britva_bozo je napisao/la: ›
ljudi u osijeku nisu navikli davati pare za koncerte bendova koje ionak svake godine gledaju na nekom od bespla festivala...


Još kad bi ti festivali bili besplatni...

Trebalo bi potražiti podatke o tome koliko se novaca poreznih obveznika (gradskih i županijskih) uplaćuje na račune kojekakvih agencija za organizaciju "besplatnih" koncerata i festivala. I koliko vlasnici - organizatori spreme sebi u džep.

Ne treba ulaziti u financijske mogućnosti pojedinca, ali ideja da je bolje napiti se u parku umjesto platiti ulaznicu (za bilo što) dovodi u pitanje kulturnu politiku društvene sredine. Imam osjećaj da će mnogi od onih koji žele besplatnu kulturu sutra očajavati zbog manjka kulturnih događaja (netko možda neće htjeti moljakati politiku za novce, kao što to danas rade "kulurni" djelatnici, pa kad mu na događaj dođe 30 ljudi, jer su ostali pijani u parku, drugi put neće ništa ni organizirati).

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 21.04.2009. 0:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la (Pogledaj post): ›
britva_bozo je napisao/la: ›
ljudi u osijeku nisu navikli davati pare za koncerte bendova koje ionak svake godine gledaju na nekom od bespla festivala...


Još kad bi ti festivali bili besplatni...

Trebalo bi potražiti podatke o tome koliko se novaca poreznih obveznika (gradskih i županijskih) uplaćuje na račune kojekakvih agencija za organizaciju "besplatnih" koncerata i festivala. I koliko vlasnici - organizatori spreme sebi u džep.

Ne treba ulaziti u financijske mogućnosti pojedinca, ali ideja da je bolje napiti se u parku umjesto platiti ulaznicu (za bilo što) dovodi u pitanje kulturnu politiku društvene sredine. Imam osjećaj da će mnogi od onih koji žele besplatnu kulturu sutra očajavati zbog manjka kulturnih događaja (netko možda neće htjeti moljakati politiku za novce, kao što to danas rade "kulurni" djelatnici, pa kad mu na događaj dođe 30 ljudi, jer su ostali pijani u parku, drugi put neće ništa ni organizirati).


e da bar više ljudi ovako razmišlja, gdje bi bio kraj dobrim svirkama i dolaženju dobrih bendova i tako tome.. xD
možda se onda nebi žalili kako su dani piva i ufo od prvog do sada jedno te isto i da dolaze isti bendovi.. osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: