Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Studiji defektologije, tambure i arhitekture?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
CAROLINE
Offline
Avatar

Ukupno postova: 139
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.03.2009. 19:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne želim da se otvori defektologija. a što se edukacije logopeda, socijalnih pedagoga i rehabilitatora tiče - samo naprijed, treba nas još!
iako, ne vjerujem da će išta biti od toga... kadra na ERF-u ima upravo toliko koliko treba za 30 studenta po smijeru godišnje, nema viška. ne znam tko bi u Osijeku predavao te predmete. A ako bi to izgledalo kao psihologija u OS, onda stvarno bolje ni da se ne otvori.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Anastazija
Offline
Ukupno postova: 689
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.03.2009. 21:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Aha, onda sam te krivo shvatila. Čuj, istina je da je kod nas to deficitarno znimanje pa ne bi bilo loše kad bi se ovdje otvorilo jer si ne mogu svi priuštiti studiranje u Zagrebu.

_________________
Anastazija
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
paperje
Offline
Avatar

Ukupno postova: 794
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.03.2009. 22:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Anastazija je napisao/la: ›
Aha, onda sam te krivo shvatila. Čuj, istina je da je kod nas to deficitarno znimanje pa ne bi bilo loše kad bi se ovdje otvorilo jer si ne mogu svi priuštiti studiranje u Zagrebu.

slažem se. do neba sam zahvalna svojim roditeljima koji su mi omogućili studiranje u zagrebu, ali slažem se s Caroline kad kaže da se boji da će to izgledati kao psihologija u Os. moglo bi samo biti gore. njima psiholozi dolaze iz Zagreba, Rijeke, a mogu i iz Zadra (dakle, još se nekako i krpaju s kadrom). Profesori koji bi predavali predmete iz područja edukacijsko-rehabilitacijske znanosti postoje samo u Zg i ne vjerujem da će upaliti. ali i to bi se dalo lijepo i kvalitetno riješiti kada bi Županija i Grad obilnije stipendirali studente studija na kojima se školuju za deficitarna zanimanja, a nalaze se izvan Os. 1000 kn (Županija) ili 1200 kn (Grad) dovoljno je za platiti dom, papicu i to je to. kupnju kakve knjige, kotizacije za edukacije i sva društvena zbivanja najbolje je zaboraviti. Smile

_________________
ne moras biti super-optimist, ali ako na sve gledas crno, za tebe sunce zalazi vec ujutro
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: