Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Ponuda poslova Studentskog servisa odsad na portalu Savjeta mladih grada Osijeka

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
OSTV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.03.2009. 18:44 
Naslov:  Ponuda poslova Studentskog servisa odsad na portalu Savjeta mladih grada Osijeka
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svi redoviti studenti koji žele zaraditi džeparac preko Studentskog servisa, više ne moraju ići do Stuc-a. Posao odsad mogu pronaći na web-stranici Savjeta mladih grada Osijeka. Iako se nalazimo u recesiji direktor STUC-a Tugomir Kuduz kaže da se posljedice još ne osjećaju u studentskom servisu. Trenutačno je u ponudi 15-ak poslova, a postoji velik broj ponuda i za poslove u turističkoj sezoni. Gradonačelnik Anto Đapić koji je upriličio prijem za predstavnike savjeta mladih i STUC-a prihvatio je poziv direktora Kuduza da posjeti Studentski centar i uvjeri se u uvjete koje pružaju studentima, ali i demantira napise u pojedinim dnevnim listovima o nedostatnoj ponudi prehrambenih proizvoda.



U Vijestima Osječke televizije pogledajte i:

- predstavljen izborni program koalicije HDZ-HSP-HSU za razdoblje od 2009. do 2013 godine vrijedna dvije i pol milijarde kuna

- nažalost još jedna osoba izgubila život na osječkim prometnicama

- vrijeme sutra: sunčano i malo toplije


Osječka televizija - Vijesti, 26.03.2009.




Više informacija; Osječka televizija



Vijesti Osječke televizije možete svakodnevno pratiti na stranicama portala Osijek031.com.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slk
Offline
Ukupno postova: 62
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.03.2009. 22:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mažite oči svojim mamama lopovi, općepoznata stvar je da se iole dobri poslovi dodjeljuju ljudima koji imaju veze i vezice, kad je neki dobar posao bio izvješen na oglasnoj ploči, dobro plaćene poslove dobivaju oni čiji su roditelji u partiji a mi "jajani" ni ne čujemo za te poslove, živili izbori, u ovo vrijeme čovjek da nije budala bi pomislio da je ovo jeb..a utopija

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.03.2009. 23:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dajte ljudima link!

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sokrat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 982
Lokacija: ....ispod mosta....
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.03.2009. 0:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cane je napisao/la: ›
Dajte ljudima link!

http://www.savjet-mladih.com/

_________________
"....jebe mi se za nacionalnu,vjersku i rasnu pripadnost....ja sam čovjek i to je to..."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: