Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Kako HDZ steže remen?!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
OligofreniDikobrazoid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2339
Lokacija: Šikara uz Dravu
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.03.2009. 7:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

morgan je napisao/la: ›
tko stoji iza ovoga? neki dan baš vidjeh to pa me zainteresiralo tko je bio toliko "kreativan"....
Ne znam tko je, al fale mu kradezeovci, pa ti sad vidi osijek031.com smile

_________________

Tis' mi mjesec, tis' mi zvijezda, dobra ti je mliječna žlijezda...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.03.2009. 9:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evil monkey je napisao/la: ›
kradeze radi ono sto mu ime kaze: krade! pa sto je tu cudno...
*sjec*
jer u ovoj zemlji nema dovoljno sposobnih i postenih da izvuku banana-drzavu iz govana Evil or Very Mad

Mislim da ovdje jako griješiš... nema to veze sa hadezenjarama ili nekim drugim bezveznjacima, bez obzira iza kojeg se troslovnog akronima skrivali. Problem je što kod nas još uvijek izmišljaju vanjske neprijatelje i petokolonaše, a glasačko tijelo dva desetljeća poslije rata hrane konzervativnim desničarenjem, Tupsonima, četnicima i Slovencima.

Ima u ovoj državi pametnih ljudi, ali ih je premalo u odnosu na one zaostale kojima je dovoljno da im baciš kost... zemlja znanja, jelte.

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Roflmao
Offline
Ukupno postova: 32
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.04.2009. 23:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Prijevare, laži bla bla bla…. Što i cura te zna slagat kao da je čudno kad te političar slaže.
Ajd da su zaslužili bmw ili povećanje plača …… svaki put kad gledam prijenos „sabora“ vidim 10 zastupnika od kojih 8 spava, a oni će dobit saborsku mirovinu. Radnici koji 5 dana ne dođu na posao (pa makar bili bolesni) dobiju otkaz tak bi trebalo i našim „zastupnicima“ 5 dana te nema, ne otkaz, nego sudski postupak. Moj glas te stavio tamo DA ZASTUPAŠ MOJE INTRESE, A NE DA TRPAŠ PARE U DŽEP.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OsijekNepokoreniGrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 724
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.04.2009. 23:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sinko pričaš o svojim koalicijskim partnerima koji su ISTI kao i tvoja stranka, stoga ti savjetujem da budeš pažljiviji, bar do sutra dok vas ne napucaju kao stare kante.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Roflmao
Offline
Ukupno postova: 32
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.04.2009. 11:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OsijekNepokoreniGrad je napisao/la: ›
Sinko pričaš o svojim koalicijskim partnerima koji su ISTI kao i tvoja stranka, stoga ti savjetujem da budeš pažljiviji, bar do sutra dok vas ne napucaju kao stare kante.


Nisu samo oni takvi svi su. Što je žalosno. Nije pitanje hoće li HDZ napucat HSP nago kada. Sad kad je biračko mjesto podijeljeno na 4 dijela mogli bi lako dobit bubice i izaći sa svojim kandidatom.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: