Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



BIZparty: korisna poznanstva i odlična zabava

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Nandino
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5431
Lokacija: redakcija portala Osijek031.com
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.03.2009. 18:11 
Naslov:  BIZparty: korisna poznanstva i odlična zabava
27.03.2009. 18:11
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

BIZparty, središnji zabavni događaj za poslovne ljude osječko-baranjskog gospodarstva, i ovoga mjeseca održat će se u petak u Old Bridge Pubu, s početkom u 21 sat.

Konačno nam je stiglo i dugo očekivano proljeće, nakon duge i ne tako lake zime. Stoga je red i da dostojno proslavimo njegov dolazak. U svoj uobičajeni business casual dress code unesite optimistične proljetne boje i svakako ih prenesite i na svoje raspoloženje na BIZpartyju! Organizatori obećavaju dobar glazbeni program i po običaju ukusan catering Old Bridge Puba.

Iskoristite i ovaj BIZparty kako biste se sa svojim poslovnim partnerima, suradnicima i prijateljima dobro zabavili i opustili u ugodnom ozračju. Preko 1000 dosadašnjih posjetitelja iz više od 200 osječkih tvrtki (ali i podružnica ostalih hrvatskih te međunarodnih tvrtki) jamac su dobre zabave te potencijalno korisnih poslovnih poznanstava.

BIZparty u petak 27. ožujka 2009. u Old Bridge Pubu!

Medijski pokrovitelji: Osječka televizija & portal Osijek031.com

Galerija 031: BIZparty u Old Bridge Pubu
[Foto: Jelena Rašić][27.02.2009. Old Bridge Pub]

Objektiv 031: BIZparty u OBP-u
[Foto: Daniel Antunović][27.02.2009. Old Bridge Pub]



_________________
Fight
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Venstres
Offline
Ukupno postova: 36
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.03.2009. 19:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Smile Moš' mislit


Zadnja promjena: Venstres; 25.03.2009. 19:46; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.03.2009. 19:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nandino je napisao/la: ›
U svoj uobičajeni business casual dress code unesite optimistične proljetne boje i svakako ih prenesite i na svoje raspoloženje na BIZpartyju!


Biznis kežual dres koud?! wtf?! I kako se sada treba obući? Nekako? Nikako? Proljetno? Za posao? Koji kurac?!
Od ovakvih mi se govnarenja bljuje, još više od ljudi koji ih izmišljaju i onih koji slijede "biznis kežual dres koud" prema prototipnom primjerku kojeg su valjda vidjeli na Red Carpetu. osijek031.com smile

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slk
Offline
Ukupno postova: 62
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.03.2009. 19:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

potpisujem komentar bazooka džoa

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pavijan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 413
Lokacija: oblokacija
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.03.2009. 20:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

stvarno mi tlak naraste kad čujem ta biznis preseravanja, dres koudove, glamur, hepeninge i gluposti... ovo je zbilja dno dna!

_________________
lošije je bolje
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 25.03.2009. 20:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ta isfuravanja na zapadni svijet mi nekad idu na rasplodni organ.

Ako ja ikad budem imao biznis, pravit će se party uz janjetinu i prasetinu osijek031.com smile

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.03.2009. 20:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Frost je napisao/la: ›
Ta isfuravanja na zapadni svijet mi nekad idu na rasplodni organ.


Njuši li se ovdje euroskepticizam? Čini mi se da nam isfuravanja na zapadni svijet baš nedostaje. Makar se radilo i o oblačenju na nekoj zabavi u kafiću, i makar se ponešto mladih u trenerkama i jaknama iz Vijetnama osjećali pogođeni.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.03.2009. 20:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Frost je napisao/la: ›
Ako ja ikad budem imao biznis, pravit će se party uz janjetinu i prasetinu osijek031.com smile


Pa pravi poslovni dogovori i jesu uz janje, obilje vina i (po mogućnosti) nekakvu pevaljku. Pa da vidiš kad navale majstori ameriken skul of menadžment poslije koktela na nekakvom aftervrk partiju na mesinu i mladi luk, počnu pijani vezat kravate oko glave i šlatat konobaricu. Sve za posao u, kako to politički korektno zovu, regiji Adriatic (dobri, stari Balkan). Strane kompanije imaju čak i budžet za čašćenje i kurve, uz onaj (standardni) za mito.
Jedino mi griješimo kada mislimo da ih sve možemo poslati kućama sa čirevima na želucu i dvanaestercu - a njih cijela armija, te menadžere valjd' kloniraju negdje...

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
koko
Offline
Avatar

Ukupno postova: 215
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.03.2009. 21:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Business casual je poprilično poznat izraz.
Nemojte se pravit pametni.

Jedini je problem što se na ovim manifestacijama ljudi u spomenutom "business casual dress code-u" sramote uz karaoke na Thompsona nam velikog.

Selo veselo. Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.03.2009. 21:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

koko je napisao/la: ›
Business casual je poprilično poznat izraz.
Nemojte se pravit pametni.


Pa jebga, za mene nije. Ne pravim se pametan, imam radnog staža - ali nije mi poznat taj izraz. Čuo sam razna dress code izdrkavanja, a danas i ovo Wink
(htjedoh samo reći - il' je biznis il' je kežual, nema navlačenja kožice između)


Zadnja promjena: bazooka_joe; 25.03.2009. 21:52; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Anait
Offline
Avatar

Ukupno postova: 297
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.03.2009. 21:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a sta sad, moraju se i poslovnjaci mal opustit, makar i u "dres kod izdrkavanju" ,pa cak i uz thompsona. sve je to za ljude.
"Na istoku stare price, na zapadu nista novo" Evo ti ga...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.03.2009. 21:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lala je napisao/la: ›
a sta sad, moraju se i poslovnjaci mal opustit, makar i u "dres kod izdrkavanju" ,pa cak i uz thompsona. sve je to za ljude.


Nek' prvo plate radnike pa dobavljače i nek' se onda opuštaju kolko ih volja uz kakvu god ih glazbu volja...

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Anait
Offline
Avatar

Ukupno postova: 297
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.03.2009. 21:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

e da placaju radnike onda nebi imali za svoju uzivanciju..ovako im bolje odgovara. jbg, hrvatska realnost. nazalost. Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 25.03.2009. 22:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la: › Njuši li se ovdje euroskepticizam? Čini mi se da nam isfuravanja na zapadni svijet baš nedostaje. Makar se radilo i o oblačenju na nekoj zabavi u kafiću, i makar se ponešto mladih u trenerkama i jaknama iz Vijetnama osjećali pogođeni.

Može isfuravanje na zapadni svijet, kada nam ekonomija i vlast dostignu te vječno nedostižne zapadne ideale.

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
set96
Offline
Avatar

Ukupno postova: 148
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.03.2009. 8:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Je li netko od ekipe koja ovdje negativistički piše o Biz Party-u ikada bio tamo? Sumnjam, inače ne bi pisali takve gluposti.

To je party koji se organizira za osobe koji primaju BizDirekt časopis (direktori, manageri, vlasnici poduzeća itd.), s ciljem promicanja časopisa i međusobne suradnje poduzetnika. Uostalom, časopis se financira isključivo oglasima poduzeća pa je normalno da im se i organizira party. Ne znam zašto bi to nekome smetalo???

Barem malo prelistajte časopis.....

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Ng0Ce1VICp8
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: