Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Smoking u roku sedam dana dužan ukloniti kioske s javnih površina[Vijesti OSTV-a]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Winger
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.03.2009. 9:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
Sharon je napisao/la: › Žao mi je zaposlenika... Grozno je ostati bez posla.
Jel ti zao HSP-ovaca sto su ostali bez pinke? Grozno je ostati i bez slobode.

Za sudbinu zaposlenika treba kriviti lopuze sto su dobit koja je trebala ici Gradu preusmjerili u vlastite dzepove. Smoking, kao zakupac, je svoju obvezu (navodno) uredno placao. Dakle, da nije bilo gramzivosti i navodno notornog lopovluka - zaposlenici bi danas imali posao, Smoking bi imao kioske po gradu, a Grad bi zaradjivao na tom poslu i (nadajmo se) tu dobit koristio na opce dobro.


Djelomično se slažem s tobom...ali mislim da se to moglo vrlo lagano i puno pametnije riješiti. Raskinuti postojeće ugovore i potpisati nove... kiosci ostanu gdje jesu, Grad dobro zaradi i ljudi zadrže posao. Ali tu se izgleda opet umiješala nećija osobne pohlepa, koja je ostala nezadovoljena, pa ako neće on neće nitko.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
britva_bozo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 24
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.03.2009. 9:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jucer sam slusao istrazivanje radio plusa... građani su davali svoje glasove tj prijedloge za gradonačelnika...

tako je đapić dobio 8 glasova, od toga 4 sa istog mobitela Very Happy Very Happy, bubalo 5, jozo trovac 4, vrbosic mislim 3, drago spec 2, a po jedan su dobili tito, mamic, bandic i dr. dabic (karađić)....

eto toliko sto građani misle o tome svemu... kad je cirkus, nek bude cirkus kolorado....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
hyppolita
Offline
Avatar

Ukupno postova: 306
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.03.2009. 9:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja ne razumijem što im ti kiosci smetaju? Je da se bespravno nalaze na gradskoj površini, ali uopće ne gledaju na to koliko ljudi ima zaposlenih u tim kioscima i koliko će ljudi ostati bez posla u vrijeme krize. Naprotiv, u svakom dijelu grada ima kiosk, kad god ti što zatreba ne moraš tražiti trgovinu, a imaju skoro sve od asortimana robe.

_________________
Uvijek mi navuće osmijeh sunce moje malo ...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pernabukano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 706
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.03.2009. 10:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hyppolita je napisao/la (Pogledaj post): › Ja ne razumijem što im ti kiosci smetaju? Je da se bespravno nalaze na gradskoj površini, ali uopće ne gledaju na to koliko ljudi ima zaposlenih u tim kioscima i koliko će ljudi ostati bez posla u vrijeme krize. Naprotiv, u svakom dijelu grada ima kiosk, kad god ti što zatreba ne moraš tražiti trgovinu, a imaju skoro sve od asortimana robe.

Slažem se ali osijek teži biti grad, a ne palanka. Ukoliko se ovi kiosci bespravno ostave poruka građanima je jasna: Svatko može staviti što god hoće gdje god hoće.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
123456
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1794
Lokacija: Prostor-vrijeme je relativno
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.03.2009. 10:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pernabukano je napisao/la: ›
hyppolita je napisao/la (Pogledaj post): › Ja ne razumijem što im ti kiosci smetaju? Je da se bespravno nalaze na gradskoj površini, ali uopće ne gledaju na to koliko ljudi ima zaposlenih u tim kioscima i koliko će ljudi ostati bez posla u vrijeme krize. Naprotiv, u svakom dijelu grada ima kiosk, kad god ti što zatreba ne moraš tražiti trgovinu, a imaju skoro sve od asortimana robe.

Slažem se ali osijek teži biti grad, a ne palanka. Ukoliko se ovi kiosci bespravno ostave poruka građanima je jasna: Svatko može staviti što god hoće gdje god hoće.


...što se čudiš, to ti je demokracija... a nju najbolje opisuje vrijeme provedeno na "teniskom terenu".... Twisted Evil

_________________
Znam da ništa ne znam!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
hyppolita
Offline
Avatar

Ukupno postova: 306
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.03.2009. 10:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pernabukano je napisao/la (Pogledaj post): ›
hyppolita je napisao/la (Pogledaj post): › Ja ne razumijem što im ti kiosci smetaju? Je da se bespravno nalaze na gradskoj površini, ali uopće ne gledaju na to koliko ljudi ima zaposlenih u tim kioscima i koliko će ljudi ostati bez posla u vrijeme krize. Naprotiv, u svakom dijelu grada ima kiosk, kad god ti što zatreba ne moraš tražiti trgovinu, a imaju skoro sve od asortimana robe.

Slažem se ali osijek teži biti grad, a ne palanka. Ukoliko se ovi kiosci bespravno ostave poruka građanima je jasna: Svatko može staviti što god hoće gdje god hoće.


Slažem se stobom, ali opet zar se ne mogu nekako dogovoriti i napraviti neki sporazum ugovor u kojem će Smoking plaćati gradu ili nešto već? Mislim da je to apsolutno jedna od lošijih odluka u našem poglavarstvu. Naravno da se mora plaćati naknadu za površinu, to ne osporavam, ali osporavam gubitask kioska i gubitak posla! Ljudi su se taman naviknuli na te kioske, svugdje su dostupni i ljudi su puno ljubazniji koji tamo rade nego u trgovinama. Bezveze!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
hyppolita
Offline
Avatar

Ukupno postova: 306
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.03.2009. 10:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

123456 je napisao/la (Pogledaj post): ›
pernabukano je napisao/la: ›
hyppolita je napisao/la (Pogledaj post): › Ja ne razumijem što im ti kiosci smetaju? Je da se bespravno nalaze na gradskoj površini, ali uopće ne gledaju na to koliko ljudi ima zaposlenih u tim kioscima i koliko će ljudi ostati bez posla u vrijeme krize. Naprotiv, u svakom dijelu grada ima kiosk, kad god ti što zatreba ne moraš tražiti trgovinu, a imaju skoro sve od asortimana robe.

Slažem se ali osijek teži biti grad, a ne palanka. Ukoliko se ovi kiosci bespravno ostave poruka građanima je jasna: Svatko može staviti što god hoće gdje god hoće.


...što se čudiš, to ti je demokracija... a nju najbolje opisuje vrijeme provedeno na "teniskom terenu".... Twisted Evil


Ne čudim se ja ničemu, mislim da se nema čemu čuditi u ovom gradu, jer je grad ošo u kurac otkad imamo "prave ljude" u poglavarstvu! Žao mi je samo ljudi koji će ostati bez posla, a to je danas jako loše.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.03.2009. 10:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
Sharon je napisao/la: › Žao mi je zaposlenika... Grozno je ostati bez posla.
Jel ti zao HSP-ovaca sto su ostali bez pinke? Grozno je ostati i bez slobode.

Za sudbinu zaposlenika treba kriviti lopuze sto su dobit koja je trebala ici Gradu preusmjerili u vlastite dzepove. Smoking, kao zakupac, je svoju obvezu (navodno) uredno placao. Dakle, da nije bilo gramzivosti i navodno notornog lopovluka - zaposlenici bi danas imali posao, Smoking bi imao kioske po gradu, a Grad bi zaradjivao na tom poslu i (nadajmo se) tu dobit koristio na opce dobro.

A što odmah moje ime dozivaš? Bože, pa ja ovdje više ne smijem ništa napisati a da me ne quotaju i napadaju...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
hyppolita
Offline
Avatar

Ukupno postova: 306
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.03.2009. 10:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Winger je napisao/la (Pogledaj post): ›
Leteci mungos je napisao/la: ›
Sharon je napisao/la: › Žao mi je zaposlenika... Grozno je ostati bez posla.
Jel ti zao HSP-ovaca sto su ostali bez pinke? Grozno je ostati i bez slobode.

Za sudbinu zaposlenika treba kriviti lopuze sto su dobit koja je trebala ici Gradu preusmjerili u vlastite dzepove. Smoking, kao zakupac, je svoju obvezu (navodno) uredno placao. Dakle, da nije bilo gramzivosti i navodno notornog lopovluka - zaposlenici bi danas imali posao, Smoking bi imao kioske po gradu, a Grad bi zaradjivao na tom poslu i (nadajmo se) tu dobit koristio na opce dobro.


Djelomično se slažem s tobom...ali mislim da se to moglo vrlo lagano i puno pametnije riješiti. Raskinuti postojeće ugovore i potpisati nove... kiosci ostanu gdje jesu, Grad dobro zaradi i ljudi zadrže posao. Ali tu se izgleda opet umiješala nećija osobne pohlepa, koja je ostala nezadovoljena, pa ako neće on neće nitko.


Ovo potpisujem!!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.03.2009. 10:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sharon je napisao/la: › A što odmah moje ime dozivaš? Bože, pa ja ovdje više ne smijem ništa napisati a da me ne quotaju i napadaju...
Nije valjda da si se prepoznala u ovima sto nisu dobili pinku?! Ili si se prepoznala negdje drugdje?

Ajme, nisam ni pretpostavljao, a ono isplivalo...

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
jao,uf
Offline
Ukupno postova: 29
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 25.03.2009. 10:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa zar nije nproblem u tome što gpp po tom"zgovoru"dobiva malo novaca????
sve pare od posrednika preusmjeriti u gpp i gotovo.
i tako su dobili to zemljište da naprave sa njim nešta zar ne??????

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.03.2009. 10:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
Sharon je napisao/la: › A što odmah moje ime dozivaš? Bože, pa ja ovdje više ne smijem ništa napisati a da me ne quotaju i napadaju...
Nije valjda da si se prepoznala u ovima sto nisu dobili pinku?! Ili si se prepoznala negdje drugdje?

Ajme, nisam ni pretpostavljao, a ono isplivalo...

Nisam dobila odgovor...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 25.03.2009. 11:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma i treba ih makniti,skupi su do jaja

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.03.2009. 11:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

britva_bozo je napisao/la (Pogledaj post): › jucer sam slusao istrazivanje radio plusa... građani su davali svoje glasove tj prijedloge za gradonačelnika...

tako je đapić dobio 8 glasova, od toga 4 sa istog mobitela Very Happy Very Happy, bubalo 5, jozo trovac 4, vrbosic mislim 3, drago spec 2, a po jedan su dobili tito, mamic, bandic i dr. dabic (karađić)....

eto toliko sto građani misle o tome svemu... kad je cirkus, nek bude cirkus kolorado....



hahahahahahhahahahahahhahahah Laughing Laughing Laughing Smile Smile Smile Smile Smile Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.03.2009. 12:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hyppolita je napisao/la: ›
ali osporavam gubitask kioska i gubitak posla!


Netko valjda mora prodavati i te butre (ako ih naravno, još jednom sjajnom odlukom Grada ne ukinu). Lokacije za kioske će postojati, potreba za prodajom također, te će se sigurno prije ili kasnije neki ljudi opet zaposliti u nekim novim kioscima (ili će ih Gpp otkupiti od Smokinga).

Ovo nema veze s gubitkom poslova niti kioska. Ovo je priča koja otkriva pravo lice Ante Đapića. Za njega je ovo bio izvrstan zakonit posao. Sada su ljudi u zatvoru, a ugovori se raskidaju. Projekt butri propada, kiosci su neovlašteno na gradskom zemljištu, Gpp ne ubire naknadu, i normalan i iole moralan čovjek samo bi na osnovu ovoga već davno podnio ostavku (no mi živimo u zemlji Šuice, Jakovčića, Bandića, Keruma i Đapića). Sve to taman i da nije uzeo pinku od onih 100000 kn po kiosku mjesečno, što je malo vjerojatno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: