Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Gradski vrt: Osijek - Hajduk

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
daddos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 211
Lokacija: bosutsko
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.04.2009. 15:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lavic je napisao/la: ›
oftopik je napisao/la (Pogledaj post): ›
lavic je napisao/la (Pogledaj post): › a i ja sam ti polupismen covjek pa to uzmi sa rezervom!


samo takvi osječani i navijaju za dinamo i ajduka jer je njegov babo jos tamo 1900 i neke navijo za ajduka, umjesto da podrzite klub iz grada u kojem zivite i u kojem ste odrasli. zali bože takvih osječana.
moj grad, moj klub.


niti je vazno za kog navijam, ako za ikog navijam... al osijek je takav klub da samo delikventi za njega mogu navijati... svi ti koji su redovno u "kohorti" (ajde ne svi ali dobar dio) su takvi klinci koji samo prave cirkuse, znam ih nekoliko koji su bili aktivni clanovi pa sad sviraju klavir... Rolling Eyes

a u ostalom, kad Osijek pocne igrati za sebe i za ovaj grad, tribine ce se same od sebe napuniti, kad je bio u kupu uefa dolazili smo i mi koji nismo "osijecani" ... no trenutno to sto se nudi je tuga jad i bjeda...

a da nespominjemo kako je Osijek u staroj jugi redovno prodavo srbima partizanu i zvezdi ... mnogi i dan danas prepricavaju gol (mislim špehara) kad se uhvatio za glavu i pitao šta li sam to napravio umjesto da slavi sto je zabio... toliko o osijeku


Čestitam momcima na muški odigranoj utakmici i pobjedi.
@mladjo to nije moj text nego je citirano i da si čitao od početka skužio bih .Pozdrav.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.04.2009. 19:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma znam da je to izvučeno iz koncepta, ja sam quotao post od ovog lafa a tako mi je izbacilo

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
phantomCRO
Offline
Ukupno postova: 14
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.04.2009. 19:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

citajte bolje izvjestaje policije koja je jasno rekla da kohorta i navijaci nemaju veze s divljanjem po gradu noc uoci tekme..i lijepo su rekli da smo bili odlicni i dostojanstveno proslavili 21.rodendan..kako po gradu tako i na tribinama! svaka cast svima.. utakmica definitivno vrijedna spomena...napravili smo sou i ponosan sam!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tux
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2376
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.04.2009. 20:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

phantomCRO je napisao/la: ›
utakmica definitivno vrijedna spomena...napravili smo sou i ponosan sam!
Jesmo li mi bili na istoj utakmici?Jedino dobro,što se Osijeka tiče je bio rezultat,ali igra i jednih i drugih jako loša.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
phantomCRO
Offline
Ukupno postova: 14
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.04.2009. 21:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tux je napisao/la (Pogledaj post): ›
phantomCRO je napisao/la: ›
utakmica definitivno vrijedna spomena...napravili smo sou i ponosan sam!
Jesmo li mi bili na istoj utakmici?Jedino dobro,što se Osijeka tiče je bio rezultat,ali igra i jednih i drugih jako loša.


govorim o izdanjima na tribini gdje se ponovno vidilo koliko ova skupina znaci ovom gradu.. reko sam vec..da na tekme idem zbog igre Osijeka odavno bi se zasitio ...i i dalje imam osjecaj da smo losi.. nit cu ista govorit o samoj ljepotici nogometa.. da sam htio gledam NOGOMET gledo bih ga preko tv-a .. rezultat je dosao i stavio tocku na i..oko igre i svega ostaloga ista prica svih ovih godina..a opet smo kronicni zaljubljenici u ovaj klub osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.04.2009. 21:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lavic je napisao/la (Pogledaj post): ›
daddos je napisao/la (Pogledaj post): › Već sam ti napisao i napisat ću ti opet pišeš gluposti...pročitaj moj prijašnji post polako još jedanput...a da je nogomet beskorisna stvar je, samo je pitanje šta si se toliko uspalio onda...adio piši šta hoćeš više te shvaćam ozbiljno Wink ...lijep pozdrav


kad dokazima pobijes moje argumente, onda mozemo pricati a do tad se bolje pokri usima... jer ono sto ste nocas napravili ide samo vama na sramotu... i dokazuje da sam itekako upravu Wink

wuopa, malo smo se zaletili, ali dovoljno govori što paseš sve od index-a. btw. spominjao si ovde veze zvezde i osijeka pa čisto jedna informacija(ne s index-a): anthony šerić je jučer iz autobusa koji je prevozio igrače ajduka osječanima pokazivao tri prsta.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: