Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



U svibnju tramvajem do Velebitske [Vijesti OSTV-a]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
OSTV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.03.2009. 19:32 
Naslov:  U svibnju tramvajem do Velebitske [Vijesti OSTV-a]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osamdesetak godina od puštanja u promet prvog električnog tramvaja, Osijek se sve više premrežava tračnicama. Tijekom svibnja, za promet će biti otvorena nova petkilometarska dionica od Vinkovačke do Velebitske ulice. Radove na postavljanju tramvajske pruge na raskrižju Tvorničke i Divaltove ulice jutros je obišao dogradonačelnik Gordan Matković ustvrdivši kako je zadovoljan dinamikom. Cjelokupna izgradnja dionice od Mačkamame do Bikare, koja bi trebala biti završena u svibnju, koštat će nešto više od 10 milijuna eura.




U Vijestima Osječke televizije pogledajte i:

- koalicija osječko-baranjskih ogranaka HDZ-a, HSP-a, HSU-a, HSS-a i HSLS-a

- obilježen crkveni god MO Josipovac

- započela obnova D-212


Osječka televizija - Vijesti, 19.03.2009.




Više informacija; Osječka televizija



Vijesti Osječke televizije možete svakodnevno pratiti na stranicama portala Osijek031.com.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
SheOs
Offline
Ukupno postova: 119
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.03.2009. 18:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A kad će pruga do Višnjevca koju su toliko puta spominjali za vrijeme prošlih izbora i to svi - od đapića do škore!?!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.03.2009. 19:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa pruga je do višnjevca, misliš do josipovca??? vjerojatno nikad!

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.03.2009. 20:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OSTV je napisao/la: ›
pogledajte i:

- koalicija osječko-baranjskih ogranaka HDZ-a, HSP-a, HSU-a, HSS-a i HSLS-a


Ne znam što će sad reći svi ovi zastupnici Hdz-a i Hsp-a. Još jučer su pljuvali Bajtu, Bubala i Vrdoljaka zbog neprincipjelnih koalicija, a ono...

Nakon silnog pljuvanja Kramarićeve vlasti, Đapić je potpisao koaliciju sa - ni manje ni više - Bajtom osobno. Zapravo se radi o istoj bandi lopova (Matković je bio direktor za vrijeme Bajtinog masakra u Unikomu).

No na ovaj način dvije su osobe jako puno izgubile - Vrbošić i Borzan. Teško se može prihvatiti kampanja napadanja gradske vlasti, a koaliranja s tim istim ljudima u županiji. Vrbošić gubi šansu, a Biljana Borzan je zrela za izbacivanje iz Sdp-a.

Hsp je na ovaj način upotpunio listu stranaka s kojima je dosad koalirao u Osijeku. Sada su to baš sve stranke.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
porto
Offline
Avatar

Ukupno postova: 116
Lokacija: osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.03.2009. 8:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la: ›
OSTV je napisao/la: ›
pogledajte i:

- koalicija osječko-baranjskih ogranaka HDZ-a, HSP-a, HSU-a, HSS-a i HSLS-a


Ne znam što će sad reći svi ovi zastupnici Hdz-a i Hsp-a. Još jučer su pljuvali Bajtu, Bubala i Vrdoljaka zbog neprincipjelnih koalicija, a ono...

Nakon silnog pljuvanja Kramarićeve vlasti, Đapić je potpisao koaliciju sa - ni manje ni više - Bajtom osobno. Zapravo se radi o istoj bandi lopova (Matković je bio direktor za vrijeme Bajtinog masakra u Unikomu).

No na ovaj način dvije su osobe jako puno izgubile - Vrbošić i Borzan. Teško se može prihvatiti kampanja napadanja gradske vlasti, a koaliranja s tim istim ljudima u županiji. Vrbošić gubi šansu, a Biljana Borzan je zrela za izbacivanje iz Sdp-a.

Hsp je na ovaj način upotpunio listu stranaka s kojima je dosad koalirao u Osijeku. Sada su to baš sve stranke.
Ma nije.Ima Stranka naravnog zakona!!Jedan lik u mojoj ulici.Sad će njega Debeli...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pravaška vojska
Offline
Avatar

Ukupno postova: 111
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 21.03.2009. 22:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evo gospodo političari sa foruma,vidim da ste mi vi ovako prepametni pa vas ja pitam...a tko bi nama uopće trebao biti gradonačelnik i župan....kad vama do sada ni jedan nije odgovarao...možda dragan bjelogrlić,ili bora todorović,ili ceca ražnatović(ionako moramo imati određen broj žena) ili....tko,ajde sad recite svi koliko god vas ima a onda ču ja vama odgovoriti...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pravaška vojska
Offline
Avatar

Ukupno postova: 111
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 21.03.2009. 22:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sreča što nemam neku veču firmu pa me hdssb neče reketerit...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 21.03.2009. 22:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mene samo interesira koliko ce kostati tramvajska karta od velebitske pa do centra, ili recimo do tvrdje ... ili jos bolje do bolnice Smile ... i koliko ce trajati taj put ?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pravaška vojska
Offline
Avatar

Ukupno postova: 111
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 21.03.2009. 22:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma vozičemo se do mile volje braco.....đaba

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.03.2009. 5:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pravaška vojska je napisao/la: ›
evo gospodo političari sa foruma,vidim da ste mi vi ovako prepametni pa vas ja pitam...a tko bi nama uopće trebao biti gradonačelnik i župan....kad vama do sada ni jedan nije odgovarao...možda dragan bjelogrlić,ili bora todorović,ili ceca ražnatović(ionako moramo imati određen broj žena) ili....tko,ajde sad recite svi koliko god vas ima a onda ču ja vama odgovoriti...


Ako je netko razmišljao da ne izađe na izbore, neka pročita ovo gore. Birač koji ostane kod kuće riskira da mu u gradu i dalje odlučuju ovakvi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pravaška vojska
Offline
Avatar

Ukupno postova: 111
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 22.03.2009. 11:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...pa za mene nije upitno za koga ide glas,ali za vas...pa ni vi sami neznate....ha ha ha

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pravaška vojska
Offline
Avatar

Ukupno postova: 111
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 22.03.2009. 11:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...sva sreća što građani nisu vaši istomišljenici pa me to onda i ne sekira baš puno.....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 22.03.2009. 11:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pravaška vojska je napisao/la: ›
evo gospodo političari sa foruma,vidim da ste mi vi ovako prepametni pa vas ja pitam...a tko bi nama uopće trebao biti gradonačelnik i župan....kad vama do sada ni jedan nije odgovarao...možda dragan bjelogrlić,ili bora todorović,ili ceca ražnatović(ionako moramo imati određen broj žena) ili....tko,ajde sad recite svi koliko god vas ima a onda ču ja vama odgovoriti...



evo vrijedni pravašu da ti ja odgovorim,pa radije bi da mi je gradonačelnik Bjelogrlić ili Todorović u svakom slučaju nego debeli ili glavonja

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
KillaBEEZ
Offline
Avatar

Ukupno postova: 321
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.03.2009. 17:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gaap je napisao/la: ›
pa pruga je do višnjevca, misliš do josipovca??? vjerojatno nikad!

Ljudi stvarno nikada nisu zadovoljni! V"jerovatno nikada" su govorili za svaku prugu jer su ljudi navikli na nerad. Sadašnja vlast radi pa im je to malo čudno.

_________________
In omnia paratus.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.04.2009. 19:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la: ›
mene samo interesira koliko ce kostati tramvajska karta od velebitske pa do centra, ili recimo do tvrdje ... ili jos bolje do bolnice Smile ... i koliko ce trajati taj put ?

mene pak za koga se to gradi?
mislim, svima sa Juga je smjer prema Centru najvažniji, hoćeš od ljudi koji rade hoćeš od školaraca a putovanje ovom prugom zaobilazi sve škole u Tvrđi, u Centru i oko centra.bez presjedanja nema šanse da stigneš a to samo produžava putovanje. sa Juga ćeš moć otić sad tramvajem do Bille, Mercatora, Sjenjaka...
doista, kome je ovo palo na pamet i da li se ikoga pitalo o isplativosti svega ovoga?

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: