Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



HDSSB i reket

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
pernabukano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 706
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.03.2009. 9:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

set96 je napisao/la (Pogledaj post): ›

Dok se ne pojave mladi, obrazovani, pošteni i stručni političari nema nam spasa.


Slažem se...Baš zato dajem glas Bubalu, Vrdoljaku i Lovokovićki.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
davorccc
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1400
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 20.03.2009. 11:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Postao popularan taj TENIS.

_________________
Sranje osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.03.2009. 11:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la: ›
Sharon je napisao/la: ›
Feltovo iznenadno zastranjenje u totalitarizam (hapšenje novinara, ukidanje nekih medija…)!


W.M. Felt je napisao/la: ›
No šalu na stranu


Velika većina pismenih ljudi shvatila bi odmah da je bila riječ o šali. No, za rijetke koji to ne bi odmah shvatili, to sam čak i izričito napisao. Forumašica kranje desne orijentacije Sharon to ipak, nakon svega, nije shvatila. I onda Kramarića optužuju kada birače Hsp-a nazove mutantima.

Felt je u banani, nemojte mu zamjerit! Svašta pokušava. Pa i nezgrapne šale. Sad može vidjeti da mu ne stoji humor.


Zadnja promjena: Sharon; 20.03.2009. 11:30; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.03.2009. 11:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dibi je napisao/la: ›
Ako ova dvojica dobiju naknadu od HDSSB po postu, mislim da ti Sharon dobijaš dvostruko od HSP,ali imam čak i neki osjećaj da si ti možda glasnogovornica HSP u ovoj predizbornoj kampanji.

Uvijek sam predosjećala da ću se obogatiti...
I koliko je meni poznato, ja nisam ta. Ali ovdje se može svašta o sebi doznati.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.03.2009. 11:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pernabukano je napisao/la: ›
set96 je napisao/la (Pogledaj post): ›

Dok se ne pojave mladi, obrazovani, pošteni i stručni političari nema nam spasa.


Slažem se...Baš zato dajem glas Bubalu, Vrdoljaku i Lovokovićki.

mladi jesu
obrazovani i stručni - hm. Jedino Lovokovićka im "kvari" loši prosjek
pošteni - podjednako

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dibi
Offline
Ukupno postova: 59
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.03.2009. 12:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja neznam , ali uvijek nekako ispadne da se tebi obraćam, ali želio bi da zaista ova priča kako si nestranačka osoba ima temelje, ali sve ono što je rečeno iz tvojih postova govori upravo suprotno.
Obogatiti se nećeš od predizborne kampanje, ali barem ćeš steći neke kontakte za poslije!
Ali mislim da stručnost, obrazovanje i mladost, kao i poštenje Bubalo-Vrdoljak-Lovakovićki ne možeš uzimati na zub.Ova afirmativna kampanja zaista ide jako dobro.
Sutra će HSP i prijatelji srušiti vlast u županiji, samo ne vidim smisao takve akcije ..Ali "budimo realni",oni vide smisao tamo gde mi obični ljudi ne vidmo( dovoljan pokazatelj dvorana i smoking kiosci).

Sharon je napisao/la: ›
dibi je napisao/la: ›
Ako ova dvojica dobiju naknadu od HDSSB po postu, mislim da ti Sharon dobijaš dvostruko od HSP,ali imam čak i neki osjećaj da si ti možda glasnogovornica HSP u ovoj predizbornoj kampanji.

Uvijek sam predosjećala da ću se obogatiti...
I koliko je meni poznato, ja nisam ta. Ali ovdje se može svašta o sebi doznati.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.03.2009. 13:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa, nije da ne navijam, ali sam običan čovjek/žena. Možda se i učlanim, tko zna?! Ako odlučim - imam vezu s foruma: Tata Matu, pa ga pitam...
Hvala na savjetima, vjerojatno su iz vlastitog iskustva.
O Trojci sam iznijela svoje mišljenje na koje imam pravo. Nitko osim D.L. mi ne djeluje previše stručno. A o ostalim vrlinama... O tom - po tom. Teško je vjerovati da iz kuhinje B.G. može izaći nešto s dobrom namjerom, koliko god mamilo vaše mlade glasove... On je zato i "instaliran". Stara garda je kompromitirana preko svake mjere i kao takva nikad nije prolazila u gradu. Ali još uvijek vuče konce. A marionete plešu. Ovaj put u kostimima koji se sviđaju gradskoj publici. Simpa podvala starog vuka pod janjeće ruho...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
studenac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 238
Lokacija: Slavonija
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.03.2009. 13:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sharon..., doro ti je "dibi" napisao. A tko je po tvome "stručan"?! Samo nemoj da ovdje moram pisati o stručnosti tvojih "simpatizera". Jedino možda Matković ali... neželim više za sada o tome.
I dali netko zna zašto su obisani moji postovi ?

_________________
Dok je ovaca bit će i šišanja. osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.03.2009. 13:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sharon je napisao/la: ›
dibi je napisao/la: ›
Ako ova dvojica dobiju naknadu od HDSSB po postu, mislim da ti Sharon dobijaš dvostruko od HSP,ali imam čak i neki osjećaj da si ti možda glasnogovornica HSP u ovoj predizbornoj kampanji.

Uvijek sam predosjećala da ću se obogatiti...
I koliko je meni poznato, ja nisam ta. Ali ovdje se može svašta o sebi doznati.
Čuj, mlada, lijepa, pa zašto ne i bogata... Smile

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mimin
Offline
Ukupno postova: 44
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.03.2009. 13:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote="Sharon"]
Pa, nije da ne navijam, ali sam običan čovjek/žena. Možda se i učlanim, tko zna?! Ako odlučim - imam vezu s foruma: Tata Matu, pa ga pitam...
Hvala na savjetima, vjerojatno su iz vlastitog iskustva.
O Trojci sam iznijela svoje mišljenje na koje imam pravo. Nitko osim D.L. mi ne djeluje previše stručno. A o ostalim vrlinama... O tom - po tom. Teško je vjerovati da iz kuhinje B.G. može izaći nešto s dobrom namjerom, koliko god mamilo vaše mlade glasove... On je zato i "instaliran". Stara garda je kompromitirana preko svake mjere i kao takva nikad nije prolazila u gradu. Ali još uvijek vuče konce. A marionete plešu. Ovaj put u kostimima koji se sviđaju gradskoj publici. Simpa podvala starog vuka pod janjeće ruho...
[/quote kao prvo mislim da si već članica/an hsp.slažem se s konstatacijom da je tema naručena, zato što je nema na naslovnici, pa ju treba ovako preko foruma gurati.ćak je i jutarnji list odustao od te teme, pa bi trebala i ti. očigledno je da nije prošlo. drugo.tko je kriv što tvoj đapić nije toliko pametan poput glavaša, pa nije on"instalirao" mlade ljude pa da izmami naše mlade glasove. e jebiga kad on mora biti gradonačelnik. zar stvarno misliš da smo tolike budale da nas plašite s glavašem, ma vi nas maltretirate s njim treće.bolje vam je da se pitate u hsp-u na šta ste pali.dok ste imali tadića,ružu, cijenio sam vas u nekim stvarima.sada nula bodova.dokaz vaše veličine je tzv. mega koalicija. majketi jel ima još nekoga da niste pokupili.strašno četvrto.ova navodna tema više ne zaslužuje moju pozornost, pa se s nje i odjavljujem. p.s. pozdravi stranačkog tatumatu

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.03.2009. 14:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hvala lijepo na pozdravima...

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dibi
Offline
Ukupno postova: 59
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.03.2009. 14:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Najsmješnija stvar je ta da svi mi shvaćamo da si ti glas HSP i da svi postovi su tako stavljeni,a ti i dalje kao naivna curica o sebi pričaš kao o nestranačkoj osobi.
Nećemo valjda ovdje poćeti pričati o glavnom u HSP, jer sve ono što si ti rekla o Glavašu , može se primjeniti i na tvog šefa, ali barem je Glavaš dopustio drugim ljudima da se "instaliraju" a tvoj nadređeni ne dopušta čak ni Matkoviću da se kandidira za gradonačelnika. a Tatamata kaže da si mlada, lijepa a jednom i bogata, pa ga pozdravi od mene na poslijepodnevnoj stranačkoj kavici

Sharon je napisao/la: ›
Pa, nije da ne navijam, ali sam običan čovjek/žena. Možda se i učlanim, tko zna?! Ako odlučim - imam vezu s foruma: Tata Matu, pa ga pitam...
Hvala na savjetima, vjerojatno su iz vlastitog iskustva.
O Trojci sam iznijela svoje mišljenje na koje imam pravo. Nitko osim D.L. mi ne djeluje previše stručno. A o ostalim vrlinama... O tom - po tom. Teško je vjerovati da iz kuhinje B.G. može izaći nešto s dobrom namjerom, koliko god mamilo vaše mlade glasove... On je zato i "instaliran". Stara garda je kompromitirana preko svake mjere i kao takva nikad nije prolazila u gradu. Ali još uvijek vuče konce. A marionete plešu. Ovaj put u kostimima koji se sviđaju gradskoj publici. Simpa podvala starog vuka pod janjeće ruho...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
set96
Offline
Avatar

Ukupno postova: 148
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.03.2009. 15:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

set96 je napisao/la: ›
ovdje se očito prepucavaju samo stranački opredjeljeni ljudi.

Istina je slijedeća: svejedno nam je pobijedi li HSP ili HDSSB.......pa oni su potpuno isti........ ionako je samo borba među njima oko toga tko će više sebi namaknuti i pokrasti.

pogledajte samo svaodnevne vijesti stranačkih televizija STV-a i OSTV-a......sve je isto , samo jedni blate druge

Dok se ne pojave mladi, obrazovani, pošteni i stručni političari nema nam spasa.


i dalje jedni pljuju po drugima...........baš me zanima ima li ovdje ikoga tko ne pripada desničarkoj "tehnici beton"?

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Ng0Ce1VICp8
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.03.2009. 16:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Baš me zanima kako ljubitelji lika i djela D. Lovoković komentiraju činjenicu da je ona bila pročelnica odjela za urbanizam i graditeljstvo u gradu Osijeku i to od 2001. do 2006. kada je i počela ova nakaradna gradnja i uništavanje Osijeka...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mija
Offline
Ukupno postova: 122
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 20.03.2009. 18:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nevjerojatni su ovi Hsp-ovci. Da se slučajno Papa pridružio spomenutom trojcu, i njemu bi garantiram našli neku manu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: