Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Urban fest Osijek uz Osječko - UFO 2009. - program, galerija, osvrt, intervju...

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.07.2009. 14:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I da, to što kazes za glavne bendove ti ne stoji, Ljudi su dolazili zbog glavnih bendova koje mogu gledati 2-3 puta godisnje. Letu Stuke su bili prvi puta open air u Osijeku, pa je razocarao broj ljudi...

I onda se ljudi cude sto se kod nas ne moze probiti neki rokenrol bend, pa kako da se probije kada nema publike koja ce ih podrzati jos dok su demo bend, ili bend na prvom ugovoru. Slusaju se isti stvari koje su se slusale prije 10 godina, a novo ne prolazi. A ljudi gledaju kako se u Srbiji probijaju bendovi i vrte na TV kao što su Nežni Dalibor, Repetitor, Petrol, Čovek Bez Sluha, Goribor i sli i pitaju kako kod nas ne. Jbg, tamo ima publike za tako nesto, tj ljudi koji ce ih poslusati i zainteresirati se.

Kod nas se više ne moze probiti i postati popularan neki ozbiljan rokenrol bend. Evo sada su se napokon do ful popularnosti probili Kawasaki 3P, ali zar mislite da bi to bilo tako da im pjesme nisu zajebancija, nego da su im tekstovi ozbiljni i imaju smisla? Najiskrenije sumnjam...

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
asko
Offline
Ukupno postova: 349
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.07.2009. 14:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nakon ovoga mislim da nitko nema pravo reći bilo što bilo kome tko u osijek dovede let3, hladno pivo i još 2-3 banda koji su non stop tu jer očito bilo što drugo nema smisla.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
hidin
Offline
Ukupno postova: 39
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.07.2009. 14:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Istina.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.07.2009. 14:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PA ja sam to još na jednom od prijašnjih stranica rekao. Ide se na provjereno što osigurava ne koncert, nego kirvajsko narodno veselje, ali to jedino prolazi. A nitko nije spreman na rizik i poceti bagru uciti na nesto drugo, nesto novo, "nesto divlje" Very Happy

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
neo091
Offline
Ukupno postova: 100
Lokacija: Ruska svemirska postaja
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.07.2009. 20:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Šta je to bilo sinoć na trpimirovoj oko 23h,bilo je puno murije,na podvožnjaku taman na sredini,presretači i motori...??
ako je netko vidio i zna..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fuldstændigamok
Offline
Avatar

Ukupno postova: 711
Lokacija: Behind you
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.07.2009. 21:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

vidio i ja na trgu nadjurivanje.

_________________
L' essentiel est invisible pour les yeux.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
neo091
Offline
Ukupno postova: 100
Lokacija: Ruska svemirska postaja
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.07.2009. 21:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fuldstændigamok je napisao/la: ›
vidio i ja na trgu nadjurivanje.

nešto se čudno događalo sinoć,ili su nekoga tražili ili neznam,ali baš bi volio saznati,stoga se javljajte...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Svebor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1672
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.07.2009. 21:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evil Poodingh je napisao/la (Pogledaj post): › Slusaju se isti stvari koje su se slusale prije 10 godina, a novo ne prolazi. A ljudi gledaju kako se u Srbiji probijaju bendovi i vrte na TV kao što su Nežni Dalibor, Repetitor, Petrol, Čovek Bez Sluha, Goribor i sli i pitaju kako kod nas ne. Jbg, tamo ima publike za tako nesto, tj ljudi koji ce ih poslusati i zainteresirati se.

ne zaboarvi niti utjecaj medija koji su svojim ignoriranjem i neradom dali nemjerljiv doprinos šundu i glazbenom neukusu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 05.07.2009. 23:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

asko je napisao/la (Pogledaj post): › nakon ovoga mislim da nitko nema pravo reći bilo što bilo kome tko u osijek dovede let3, hladno pivo i još 2-3 banda koji su non stop tu jer očito bilo što drugo nema smisla.


jaooooo.. koliko puta moras ponavljat nekom jedno te isto.

da se za te pare dovedu na isti dan npr. atheisti, six pack i đubrivo + loš primjer + 2 osječka benda dovukli bi više ljudi nego let3. to je samo jedna od kombinacija da ne moraš čobanliju radit skroz, ako te zanima, reći ću ti još 10ak kombinacija tako bendova koje bi za manje pare mogao napraviti i da ti bude raznolik (ne čobanski) program i da dovuče jednako ljudi.

kolko ljudima moraš crtat..

Svebor je napisao/la: ›
Evil Poodingh je napisao/la (Pogledaj post): › Slusaju se isti stvari koje su se slusale prije 10 godina, a novo ne prolazi. A ljudi gledaju kako se u Srbiji probijaju bendovi i vrte na TV kao što su Nežni Dalibor, Repetitor, Petrol, Čovek Bez Sluha, Goribor i sli i pitaju kako kod nas ne. Jbg, tamo ima publike za tako nesto, tj ljudi koji ce ih poslusati i zainteresirati se.

ne zaboarvi niti utjecaj medija koji su svojim ignoriranjem i neradom dali nemjerljiv doprinos šundu i glazbenom neukusu.


bravo. upravo to.. =)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zeros
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2887
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.07.2009. 8:27 
Naslov:  Re: Urban fest Osijek uz Osječko - UFO 2009. - program, galerija, osvrt, intervju...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Galerija 031: Urban Fest Osijek - UFO 2009. [dio #2]
[Foto: Daniel Antunović][02-04.07.2009. ex Vega]

_________________
----------Daniel Antunović----------

U Bibinim raljama | Legiranje |Triki&TV
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zen031
Offline
Ukupno postova: 1236
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.07.2009. 11:22 
Naslov:  Re: Urban fest Osijek uz Osječko - UFO 2009. - program, galerija, osvrt, intervju...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Meni je ufo bio jako loš. Doduše, bio sam sretan da "nešto ima" i išao sam svaki dan, osim u subotu (prekjučer). Ali nije mi žao što nisam bio u subotu, jer kad se samo sjetim smrada koji se već u petak širio iz wc-a, odmah mi pozli. A u subotu je sigurno bilo još gore.

Ajde, vrli organizator se sjetio riješiti problem nedostatka vode pa je osigurao JEDNU BAČVICU da ljudi mogu oprati ruke! S-R-A-M-O-T-A! Bitno da su se pobrinuli da ljudi imaju gdje kupiti cigarete, postavili su "štand" s cigaretama; zanima me koliko lovice im je kapnulo za ovo? Ipak, to je najbitnije, da se ima što pušiti! F U J!

Da ne govorim da je pivo bilo ekstra razvodnjeno, pitanje je samo je li tri ili četiri puta razvodnjeno.

Publika je bila tak-tak, posebno u petak (valjda omađijana miomirisima toaletskim), a meni su osobno bendovi prije glavnih bili bolji nego glavni. Zvuk mi je na ovom 2.dijelu UFO-a bio bolji nego na prvom, tako da tu dajem plus.

Znam da su organizatori imali velikih problema zbog vremenskih neprilika, čak se činilo da će i ovaj drugi dio biti problematičan zbog kiše, ali ovo što su napravili s trpanjem UFO-a u ograničeni prostor je katastrofa. Ponavljam što sam već negdje napisao-siguran sam da su s ovim više izgubili nego što su zaradili, to jest da im je izmakla dobit koja je mogla biti puno veća da je UFO bio na starom mjestu.

Ako bih davao ocjenu, bilo bi to DVOJČICA. I to s minusom.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fuldstændigamok
Offline
Avatar

Ukupno postova: 711
Lokacija: Behind you
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.07.2009. 17:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

O bože sveti tbf opet tu 22.8. za osječke ljetne noći.

_________________
L' essentiel est invisible pour les yeux.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
asko
Offline
Ukupno postova: 349
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.07.2009. 17:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tratinčice bit UFA nije dovesti 4-5 provjerenih bandova nego 4-5 neprovjerenih + samo 1 poznati band
kakve veze ima organizator sa pivom i njegovom kvalitetom?jel se to nazove pivovara i kaže da dodaju malo vode?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exHOP3on
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4356
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.07.2009. 18:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

asko je napisao/la: ›
tratinčice bit UFA nije dovesti 4-5 provjerenih bandova nego 4-5 neprovjerenih + samo 1 poznati band

al i tih par neprovjerenih bendova treba provjerit dal su dobri, a oni su puno odličnih bendova ignorirali...

_________________
Ovdje može biti VAŠA reklama!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
asko
Offline
Ukupno postova: 349
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.07.2009. 18:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne znam tko je otpao niti me to zanima iskreno.dane koje sam bio bandovi su mi bili ok, s time da sam najzadovoljniji petkom (acid iz rijeke je bio vrlo dobar, posebno ženski vokal).uvijek će biti onih koji će proći a koji neće i uvijek će biti onih čiji će se ukus moći zadovoljiti, odnosno neće moći.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: