Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



MINI TEATAR - Kreativni prijedlozi

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.02.2010. 12:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa Lollobrigida je prije 5-6 god svirala za putne troškove Smile

Ma gledaj, Molesterse bih ja probao drage volje, ali jebeno se bojim tog koncerta, mislim da bi mogao biti žešći fail. Jer upad bi sigurno morao biti barem 40kn...

A i jako su me razočarali nastupom na DOFu, ne svirkom, svirka je bila idealna, nego izborom pjesama, forsirali su nove stvari i neke mračnije, nije uopće bilo pjesama tipa The Wedge, Bikini Machines i sl, dakle koncert uopce nije bio za zaplesati.

No ponavljam još jednom, ima ih se u vidu, i bilo bi ih jako lijepo dovesti...

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maniche
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1173
Lokacija: Iza tebe
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 21.02.2010. 11:55 
Naslov:  Re: MINI TEATAR - Kreativni prijedlozi
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dobra vam je shema...ne mogu uć na koncert za koji sam uredno platio kartu ako ne postanem član..a članstvo se naravno plaća..
sva sreća da je cuga jeftina pa nisam previše ljut Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Svebor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1672
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.02.2010. 12:03 
Naslov:  Re: MINI TEATAR - Kreativni prijedlozi
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

maniche je napisao/la (Pogledaj post): › Dobra vam je shema...ne mogu uć na koncert za koji sam uredno platio kartu ako ne postanem član..a članstvo se naravno plaća..
sva sreća da je cuga jeftina pa nisam previše ljut Very Happy

Koncerti se radi u organizaciji članova i za članove udruge ''Klub Mini Teatar''. Nitko bez iskaznice, a koja je dokaz članstva i plaćene godišnje članarine u iznosu od 10 (deset) kuna te je važeća kroz tekuću godinu, ne može ući u prostorije Udruge, a samim time niti na koncert.

Tvoj odlazak na koncert i učlanjene je tvoja slobodna volja. Nitko te ne sili pa se nemaš niti razloga ljutiti, a ako ti je 10kn na GODIŠNJOJ osnovi puno onda ću ti ja kao nezaposleni student idući put platiti pivo Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maniche
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1173
Lokacija: Iza tebe
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 21.02.2010. 12:17 
Naslov:  Re: MINI TEATAR - Kreativni prijedlozi
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nije problem u novcima,stvar je principa.
Tako onda treba biti navedeno na plakatima ili najavama koncerata..jučer pola ljudi pojma o tome nije imalo i dolazilo je do glupih situacija.
Ja nisam jučer imao slobodnu volju, tj mogao sam se okrenuti i otići ali tad bi mi propala karta koju sam uredno platio.Doveden sam pred gotov čin.


al ok,vama je valjd super imat 5000 članova...to što će od te brojke njih 4000 doć samo taj jedan put, na koncert koji ih zanima..manje je bitno Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.02.2010. 12:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja sam jučer radio na ulazu na učlanjivanju i smatram da nisam imao problema sa ljudima. Većina je i kada je shvatila da ima prošlogodišnju iskaznicu, drage volje izvadila novu, a onima neupućenima je sve objašnjeno, i svi su drage volje izvadili iskaznicu oliti učlanili se.

Ja ne znam čemu se pravi konstantan problem oko tih 10kn, kada je to novac koji se vrati nakon dva piva, koja bi možda popili na nekom drugom mjesto za 5kn više po boci Wink

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Svebor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1672
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.02.2010. 14:36 
Naslov:  Re: MINI TEATAR - Kreativni prijedlozi
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

maniche je napisao/la (Pogledaj post): › stvar je principa.

e baš to. stvar principa.
zašto bi tebi bila oproštena iskaznica koji želiš biti na nekom događanju Udruge, a oni koji su redoviti i aktivni članovi i uredno nose iskaznicu te se trude nešto napraviti u ovom gradu bi po tome bili budale?!

Godinama vrijedi pravilo o iskaznicama tako da ti je neznanje slaba isprika i pred taj čin si se doveo sam. Nitko drugi. Da si manje visio po narodnjačkim klubovima možda bi znao i nešto više o kulturi i kulturnim događanjima u ovom gradu. Very Happy

ako ćeš na neku svirku uskoro, javi se. uvijek mi drago nazdraviti s kolegom forumašem Wink
no, dosta oftipičranja... može neki konstruktivni komentar?!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maniche
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1173
Lokacija: Iza tebe
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 21.02.2010. 15:14 
Naslov:  Re: MINI TEATAR - Kreativni prijedlozi
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svebor je napisao/la (Pogledaj post): ›
maniche je napisao/la (Pogledaj post): › stvar je principa.

e baš to. stvar principa.
zašto bi tebi bila oproštena iskaznica koji želiš biti na nekom događanju Udruge, a oni koji su redoviti i aktivni članovi i uredno nose iskaznicu te se trude nešto napraviti u ovom gradu bi po tome bili budale?!


briješ lega.Ja nisam rekao da mi išta treba biti oprošteno niti mi smetaju vaše iskaznice.Samo sam htio reć da bi takve stvari trebali napisati na plakatima/najavama.
Ja sam vidio plakat s najavom koncerta, cijenom i mjestima gdje mogu kupit kartu.
Došao sam tamo i odjednom moram biti nekakav član...
Oprostit ćeš što nisam bio "informiran".



Citat: › Da si manje visio po narodnjačkim klubovima možda bi znao i nešto više o kulturi i kulturnim događanjima u ovom gradu. Very Happy


Naravno, mora da sam cajkaroš čim ne znam pravila jedinog uber super kulturnog mjesta u gradu.
Pišeš gluposti, ti ne znaš di ja idem..

Citat: › no, dosta oftipičranja... može neki konstruktivni komentar?!


može, naravno.
Sredite prostor jer tamo ne bi ni auto parkirao.
pozz

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Svebor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1672
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.02.2010. 15:47 
Naslov:  Re: MINI TEATAR - Kreativni prijedlozi
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

osobno, mislim kako nema rzlog naglašavati nešto što je opće poznato. kako rekoh ranije, neznanje je slaba isprika. ali hvala na sugestiji... uvjeren sam kako će onaj koji je zadužen za takve stvari to uvažiti Wink

maniche je napisao/la (Pogledaj post): ›
Naravno, mora da sam cajkaroš čim ne znam pravila jedinog uber super kulturnog mjesta u gradu.

Ja to nisam rekao ali zanimljivo da ti jesi.
Forum: Nightlife Postano: 03.02.2010. 22:00 Naslov: Re: Q-club Osijek
maniche je napisao/la (Pogledaj post): ›
koliko samo profila promjenimo kroz noć čovječe, prvo sam intelektualac pa malo budem opaljeni roker koji širi pozitivu i onda završim kao čoban.
svestrano, svaka čast. ali ozbiljno ovo kažem.

maniche je napisao/la (Pogledaj post): ›
Pišeš gluposti, ti ne znaš di ja idem..

Ne samo da ja to znam, nego si to objvio i cijelom forumu u q-club topicu:
Forum: Nightlife Postano: 04.02.2010. 11:24 Naslov: Q-club Osijek
maniche je napisao/la (Pogledaj post): › Ja zavrsim jer se osjecam ugodno tamo i nema klosara,vjerovao ti il ne.ja volim briju i danasnje cajke,tj melos koji se pusta tamo,najblize je tome.
Wink

maniche je napisao/la (Pogledaj post): ›
Sredite prostor jer tamo ne bi ni auto parkirao.
totalno si u pravu. ali obzirom da se tamo prije uopće nije niti moglo doći autom jer to prije bilo divlje odlagalište smeća i izvor zaraza mislim kako je sada (provjeri na jutjubu i na galerijama kluba), kada je taj problem riješen zahvaljujući članovima udruge, još i dobro... no, ipak je riječ o zaštićenoj jezgri pa se ne može tamo kako hoće raditi... osim toga tamo su još i tamburaši, ronilački klubovi, gimnazije...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maniche
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1173
Lokacija: Iza tebe
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 21.02.2010. 16:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Još jedan od onih koji ne sluša cajke ali zorno prati "Q club" topic:)

Ja sam tamo napisao da u Q naletim kao i večina ljudi koja bude vani.
Prije tog Q-a ti to bude turneja po baranji, fiš tamburaši domaće vino.pa malo beckersa,OBP-a tufne...
Jebiga, nema parkova, ispijanja bambusa pred teatrom..šta ćeš, tako ti mi cajkaroši živimo.

ajd pozz.

_________________
"Ne budi kao onaj koji skuplja znanje učenih i mudrost mudrih, a prema
Istini se odnosi kao jedan od glupih."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Svebor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1672
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.02.2010. 16:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

maniche je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ja sam tamo napisao da u Q naletim kao i večina ljudi koja bude vani.

ma sve ok, ne moraš se ti meni opravdavati Laughing
svatko svoj đir ima.
pozz i tebi.

p.s.
poziv za cugu i dalje vrijedi. Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
d_grassa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 239
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.02.2010. 9:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DA DA DA !!!
Dovedite "Piknik"...pa da malo zapjevamo...Stvarno nije fer,ružan sam ko ker !!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Tra-la-la xD
Offline
Avatar

Ukupno postova: 260
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.02.2010. 19:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dovedite Wrong Step.... aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!

_________________
bla bla bla...!
Hehe!
(Ko to još čita...?)
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chui
Offline
Ukupno postova: 13
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.03.2010. 20:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

već se više ljudi žalilo na tu članarinu,što je meni potpuno smješno. jebemu mater kakvo to malodušje vlada, najbolje lega da ti zatvoriš klub svima pokažeš gol k...c i onda nek plaću i kukaju kako u pišljivom osijeku nema ništa, kako zagreb (spominjem zagreb jer se mnogi na sam spomen zapale) ima močvaru, kset, purgeraj, no sikiriki, sax, tituš, route, krivi put, masters, šta još, šta još..ma ustvari pogledajte si spisak na muzika.hr i tako onda kad ne znaju cjeniti ono što im se pruža u najboljoj volji, zakenjavaju ovaj prostor umjesto da daju prijedloge, konstruktivne kritike(!)- ako ti ljudi razumiju što je to, i pohvale.
10 kn-pih jebemu, godisnje se poloče i popuši 10x10 na n-tu, a puno je za mjesto gdje minimalno desetak puta godišnje mogu poslušati nešto što im se jako sviđa ili ako ne mogu, mogu ostaviti ovdje prjedlog (!)

p.s. maniche da ne bi krivo razumio ovaj post se ne odnosi na tebe, već na gutače energije kako kaže mile kekin (http://bigblog.tportal.hr/mile)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.03.2010. 21:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

svi članovi su uneseni u računalo, tako da, od slijedeceg puta ne bi trebalo biti problema sa clanskima...

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pavijan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 413
Lokacija: oblokacija
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.03.2010. 0:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ajd da sam doživio i ovaj dan...

_________________
lošije je bolje
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: