Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Prijevoznici se plaše Grada i ne žele dovesti zemlju!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
evil monkey
Offline
Avatar

Ukupno postova: 923
Lokacija: ormar
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.03.2009. 8:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

vlale je napisao/la (Pogledaj post): › ne znam koliko je vizonarski staviti tramvajsku prugu na sredinu ulice i nemati uopće ideju gdje će biti stanice i kako će ljudi iskakati iz tramvaja na sred ceste...

primijetila sam nekoliko komentara slicnih ovomu, pa da dam svoje 2 lipe: tramvaj koji vozi sredinom ulice nije uopce neobicna stvar, ali je problem u hrvata nemanje propisa te vozacke i prometne kulture: u svijetu je normalno da kada takav jedan tramvaj stane na stanici, stanu i svi ostali motorizirani sudionici u prometu na 30 sekundi dok se putnici ne ukrcaju i ne iskrcaju; cim tramvaj ponovo zatvori vrata promet se normalno dalje nastavlja. x puta sam tako ulazila i izlazila iz tramvaja i nikada me nitko pregazio nije, a ni moje tramvajske suputnike. evo i slikom kako to izgleda:



ovako se to radi u berlinu

_________________
“Education’s purpose is to replace an empty mind with an open one.”
Platon - Alegorija pećine
pollitika.com - Pale blue dot video - DemocracyNow! - ZCom
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.03.2009. 14:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evil monkey je napisao/la: ›
ovako se to radi u berlinu


a u osijeku će ručice i nožice frcat zrakom kad se bajica zaleti golfom tricom po divaltovoj

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1305
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.03.2009. 15:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gaap je napisao/la: ›
evil monkey je napisao/la: ›
ovako se to radi u berlinu


a u osijeku će ručice i nožice frcat zrakom kad se bajica zaleti golfom tricom po divaltovoj


hehe... pa to će biti zgaženih ljudi pun kurac... sveje to lijepo, al kad se neki dedica koji ne vidi prst pred nosom zaleti nema spasa tim putnicima...

_________________
"... napokon mirni, napokon slobodni, napokon u svojoj državi, a sad smo siromašni..."
---Elemental - iz dana u dan---
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
muvifrik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 878
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.03.2009. 21:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

koliko god mislim da način rješavanja sa zatrpavanjem zemljem nije dobar, prosvjed je opravdan, jer trafostanica će doslovno ljudima biti 3 metra od prozora...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1305
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.03.2009. 11:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

muvifrik je napisao/la: ›
koliko god mislim da način rješavanja sa zatrpavanjem zemljem nije dobar, prosvjed je opravdan, jer trafostanica će doslovno ljudima biti 3 metra od prozora...


kao što je već netk orekao... takvih trafostanica "3 metra od prozora" ima na desetke po gradu... šta bi onda svi trebali koji imaju takav slučaj rušit trafostanice???... pa to je normalno... trafostanice negdje moraju stajati... a sada to što nekome smeta ili se jednostavno želi iskazati i čuti to je već druga priča...

_________________
"... napokon mirni, napokon slobodni, napokon u svojoj državi, a sad smo siromašni..."
---Elemental - iz dana u dan---
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: