Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Predstavljen vizualni identitet akcije „Kupujmo osječko“

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.03.2009. 19:13 
Naslov:  Re: Predstavljen vizualni identitet akcije „Kupujmo osječko“
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

da je HDSSB predlozio ovakvu akciju kontam bi odmah bili optuzeni za autonomaštvo Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
faktor-x
Offline
Ukupno postova: 447
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.03.2009. 0:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TataMata je napisao/la: ›
faktor-x je napisao/la: ›
jel zna netko tko je vlasnik oglasnih prostora na tramvajskim stanicama?tj zanima me da li je istina da je grad u trajnom najmu tih lokacija za oglašavanje?
Nije u trajnom nego u 99 godina, to je Kramirić potpisao, nebuloza. Ne znam detalje, ali penali su dosta hebeni u slučaju raskida...

ako su u najmu grada, da li je organizator bile noći platio gradu najam za te plakate ili je grad prešutno sponzor bile noći?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.03.2009. 7:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

faktor-x je napisao/la: ›
TataMata je napisao/la: ›
faktor-x je napisao/la: ›
jel zna netko tko je vlasnik oglasnih prostora na tramvajskim stanicama?tj zanima me da li je istina da je grad u trajnom najmu tih lokacija za oglašavanje?
Nije u trajnom nego u 99 godina, to je Kramirić potpisao, nebuloza. Ne znam detalje, ali penali su dosta hebeni u slučaju raskida...

ako su u najmu grada, da li je organizator bile noći platio gradu najam za te plakate ili je grad prešutno sponzor bile noći?
Nemam pojma o čemu pričaš...i grad nije u trajnom najmu, nego je oglašavanje komercijalno...ko plati....

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: