Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Predstavljen vizualni identitet akcije „Kupujmo osječko“

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Defiant
Offline
Ukupno postova: 89
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.02.2009. 12:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

"Nemamo iluzija da tom akcijom možemo spasiti osječko gospodarstvo od ekonomske krize, jer ona je stigla i na naš prag, ali nadam se da politikom malih koraka možemo pomoći u spašavanju radnih mjesta i na taj način odgovoriti recesiji. Time ne stvaramo odbojnost prema stranih proizvođačima, jer mnogi od njih također sudjeluju u ovoj kampanji" rece Anto i ostane ziv :/

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.02.2009. 12:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Defiant je napisao/la (Pogledaj post): › "Nemamo iluzija da tom akcijom možemo spasiti osječko gospodarstvo od ekonomske krize, jer ona je stigla i na naš prag, ali nadam se da politikom malih koraka možemo pomoći u spašavanju radnih mjesta i na taj način odgovoriti recesiji. Time ne stvaramo odbojnost prema stranih proizvođačima, jer mnogi od njih također sudjeluju u ovoj kampanji" rece Anto i ostane ziv :/


osijek031.com smile, sad sam tek to skužila.....to ja jamačno naučio nakon polaganja magisterija.....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.02.2009. 12:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Oto Wilhelm, osječki bloger, komentira akciju:
http://similarpetshop.blogspot.com/

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mirjam
Offline
Ukupno postova: 31
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.02.2009. 12:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Samo pravi Osječani mogu od srca kupovati Osječke proizvode, ustvari tko je prije kupovao naše proizvode taj i danas kupuje, ali uz dužno poštovanje zakasnili su sa idejom najmanje desetak godina. Za spas trebaju pitati nas male ljude a ne gledati samo svoj interes..
A ne ukinuti razgovor sa građanima ,da ne bi slučajno došlo do pritisaka , pa baš će neki mali čovjek od njih dobiti nešto bitno . Ako ovako nastavi propadati gospodarstvo, neće se moći kupovati ničije, možda oni budu mogli ali nema njih puno...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 27.02.2009. 13:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sjecam se problema u gp kada je djapic dosao na vlast kako su tete u racunovodstvu morale uciti neki novi software koji je kupljen u od neke rijecke firme.

toliko o tome kako je djapic iskren kada govori da se kupuje osijecko i da se cuvaju radna mjesta u gradu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.02.2009. 13:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la: ›
Defiant je napisao/la (Pogledaj post): › "Nemamo iluzija da tom akcijom možemo spasiti osječko gospodarstvo od ekonomske krize, jer ona je stigla i na naš prag, ali nadam se da politikom malih koraka možemo pomoći u spašavanju radnih mjesta i na taj način odgovoriti recesiji. Time ne stvaramo odbojnost prema stranih proizvođačima, jer mnogi od njih također sudjeluju u ovoj kampanji" rece Anto i ostane ziv :/


osijek031.com smile, sad sam tek to skužila.....to ja jamačno naučio nakon polaganja magisterija.....


Tako to izgleda kad lakrdijaš i gomila neznalica pokušavaju ostaviti dojam da se brinu o gospodarstvu. Ljudi koji su se svim silama trudili spriječiti i zaustaviti i one rijetke strane investicije, poput Arvi-ja, ili Avenue Malla.

Čini mi se da ni nepismeni umirovljenik ne može pasti na ovu demagogiju, ali opet, nikad ne znaš.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
epona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 148
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.02.2009. 14:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa cijeli grad nam vodi netko tko je došao u Osijek prije cca 10tak godina...čemu dalje pričati???? Hoćemo gradonačelnika osječanina pa da stvarno kupujemo osječko!!!!

_________________
Svugdje je lijepo, al u Vrapču je ludnica!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bela@ufo
Offline
Ukupno postova: 63
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.02.2009. 15:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

treba samo pogledati proračun i vidjeti koliko grad Osijek izdvaja za gospodarstvo i poticaje...na koji način upravljaju sa ind. zonama...
na taj način se potiče gospodarstvo,zapošljavanje i očuvanje radnih mjesta
...osječke tvrtke se nisu uopće prilagodili trendovima i ako Grad već planira bilo kakve akcije onda bi one trebale biti u smjeru poticanja i marketinga izvoza prema stranim zemljama,
-da se gradonačelnik sastao (kao što nije) s kineskim veleposlanikom i dogovorio suradnju u smislu izvoza osječkih proizvoda u Kinu, to je potez koji bi osigurao budućnost tih tvrtki, a to što će građani kupiti 5 čokoladica i 3L piva i 1kg praška i šta ti već znam sigurno neće spasiti osječko gospodarstvo...samo će produžiti agoniju u kojoj se nalaze...

akcija je fora...koja je sigurno tekla ovako:
ajd ti nama neki u marketingu smisli neku akciju da mi mislimo na Osijek i ljudi smislili i eto...
-ne ulazi se u dubine problema i ne liječi se korjen,nego se malo urede grane i čeka se proljeće da sve zazeleni samo od sebe...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.02.2009. 15:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[b]
Goran Flauder je napisao/la: ›

- Logotip kampanje izveli smo iz bar-coda i meandra slikara Julija Knifera, rođenog Osječanina, koji [b]predstavlja tok rijeke Drave. , rekla je Mirta Vekić.

[i]Autor: Goran Flauder
[/b][/b]

...jel samo meni promaknuo taj detalj rijeke Drave?...koliko god ja to gledala i tražila, ja to ne vidim..... Cool

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
vlale
Offline
Avatar

Ukupno postova: 392
Lokacija: os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.02.2009. 16:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Goran Flauder je napisao/la: ›
koji predstavlja tok rijeke

pa....nema je...valjda ju treba zamisliti...kao što zamišljamo i to da Gradonačelnik stvarno kupuje osječke proizvode

_________________
I've got plenty of common sense!
I just choose to ignore it.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
komarac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 100
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.02.2009. 16:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Uvjerena sam da sam logo jos negdje vidjela, ali sto posto je u spici Potrosackog koda...

Ne mogu naci logo, ali evo spice na youtube gdje se jasno vidi.
Wink



A i ovaj ostatak je od nekud "posudjen"...

_________________
Nije Aristotel, Komarac je!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.02.2009. 16:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...aha, tok rijeke i mogu shvatiti, samo pitanje je kako se on vidi na plakatu....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
muvifrik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 878
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.02.2009. 19:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

akcija je totalno preglobalna, trebalo je kreniti sa: "Kupujmo retfalačko", "Kupujmo bosutsko", "Kupujmo donjogradsko"...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sikki
Offline
Avatar

Ukupno postova: 210
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.02.2009. 19:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evo šaljem svoje prijedloge za logo i jumbo plakat akcije kupujmo osječko...





prvo treba ljude zaposlliti da bi tko uopće imao prodavati i kupovati osječko....

a uostalom, kada će taj popis osječkih proizvoda, ako je od rata išta ostalo od proizvodnje...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tonya
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2171
Lokacija: Nedođija
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.02.2009. 21:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sikki, majstore! osijek031.com smile

_________________
Space: The final frontier
These are the voyages of the Starship, Enterprise
Its 5 year mission
To explore strange new worlds
To seek out new life and new civilizations
To boldly go where no man has gone before
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: