Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Željko Lijić - novi direktor Vodovoda Osijek [Vijesti Osječke televizije]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
aboutme
Offline
Ukupno postova: 7
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.02.2009. 10:20 
Naslov:  Re: Željko Lijić - novi direktor Vodovoda Osijek [Vijesti Osječke televizije]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Od pozitivnih komentara sam čula jedino da je mogao pojesti puuuuuuno janjetine i ništa drugo.Za one koji kažu da je bio sposoban, ja kažem da ima puuuno sposobnijih od njega. Voda nam je puna fekalija I baš me zanima dal je on pio vodu iz vodovoda ili kupovnu iz boce. Živio kamenac !

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.02.2009. 10:22 
Naslov:  Re: Željko Lijić - novi direktor Vodovoda Osijek [Vijesti Osječke televizije]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

aboutme je napisao/la (Pogledaj post): › Od pozitivnih komentara sam čula jedino da je mogao pojesti puuuuuuno janjetine i ništa drugo.Za one koji kažu da je bio sposoban, ja kažem da ima puuuno sposobnijih od njega. Voda nam je puna fekalija I baš me zanima dal je on pio vodu iz vodovoda ili kupovnu iz boce. Živio kamenac !


...uvijek ima sposobnijih od onih sposobnih...a ni u Zg voda nije ništa puno bolja, tako da... Cool

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.02.2009. 10:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la: ›
aboutme je napisao/la (Pogledaj post): › Od pozitivnih komentara sam čula jedino da je mogao pojesti puuuuuuno janjetine i ništa drugo.Za one koji kažu da je bio sposoban, ja kažem da ima puuuno sposobnijih od njega. Voda nam je puna fekalija I baš me zanima dal je on pio vodu iz vodovoda ili kupovnu iz boce. Živio kamenac !


...uvijek ima sposobnijih od onih sposobnih...a ni u Zg voda nije ništa puno bolja, tako da... Cool


Nadzorni odbor u sastavu od 3 člana Hdz-a i 2 člana Hsp-a namjeravao je smijeniti direktora Novoselića, pa ih je on preduhitrio ostavkom. Na njegovo mjesto postavili su, zna se, člana Hdz-a. No jedan od članova nadzornog odbora, neki marginalni Hdz-ovac, tvrdi da se ne radi o političkoj smjeni. (Glas Slavonije)

Bio bivši direktor sposoban ili ne, ovaj novi hadezeovac to zasigurno nije.

Izgleda da je smjena Hsp-a i Hdz-a u gradu, i Hdz-a u državi postala nacionalni interes - pravi bi domoljubi, taman da su i članovi navedenih stranaka, trebali sami otići s vlasti - prijeti nam propast u svakom pogledu. No postoji domoljublje i lažno domoljublje.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
snaša
Offline
Avatar

Ukupno postova: 820
Lokacija: 7 km od centra
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.02.2009. 14:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

marijanica je napisao/la (Pogledaj post): › Ne znam baš da radnici žale za njim!Njima je srezao plaće,a svoju nije!Dosta je on oštetio radnike Vodovoda!Pozitivno izvješće o radu,da,ali preko čijih leđa!?Preko leđa radnika!



E baš tako...odma im je srezao plaće...kako li će sad biti, ko zna..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aboutme
Offline
Ukupno postova: 7
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.02.2009. 14:45 
Naslov:  Re: Željko Lijić - novi direktor Vodovoda Osijek [Vijesti Osječke televizije]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ali u Zagrebu za istu takvu vodu plaćaju manje nego što je mi plaćamo. Najbolje je dignut cijene za nisko kvalitetan proizvod koji ljudi moraju uzet jer nema konkurencije, snizit radnicima plaće pa je onda lako pozitivno poslovat .Tako bi svatko od nas bio sposoban direktor.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.02.2009. 14:50 
Naslov:  Re: Željko Lijić - novi direktor Vodovoda Osijek [Vijesti Osječke televizije]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

aboutme je napisao/la (Pogledaj post): › Ali u Zagrebu za istu takvu vodu plaćaju manje nego što je mi plaćamo. Najbolje je dignut cijene za nisko kvalitetan proizvod koji ljudi moraju uzet jer nema konkurencije, snizit radnicima plaće pa je onda lako pozitivno poslovat .Tako bi svatko od nas bio sposoban direktor.


...ne budi tako uvjeren.....ZG =11,22 Kn, OS =10,44 Kn

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jopica2
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.02.2009. 14:56 
Naslov:  Re: Željko Lijić - novi direktor Vodovoda Osijek [Vijesti Osječke televizije]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Deset godina radnicima nije povecavana placa, ukinuto je sve sto se moglo ukinuti, prekovremeni nisu bili placani sve dok inspektori nisu usli u firmu, godisnji odmori isplacivani nepravilno tako da su radnici osteceni za grdne novce. Firma je radila sa profitom i bila uspjesna. Predsjednik sindikata je direktor jednog dijela Vodovoda, pa onda je svakom jasno kako sindikat radi, uzima novce za clanstvo i suti. Najuspjesnija gradska tvrtka ciji (bivsi) direktor vozi najskuplji auto, ima najveca primanja, a radnici primaju najmanju placu od svih radnika drugih gradskih poduzeca (mislim na radnike, ne na administraciju). Ima on i uspjeha: imamo vodu, radi se na sve strane, ljudi primaju redovno kakvu-takvu placu. Jedno je cinjenica: Vodovod mora postojati, bio on uspjesan ili ne, ljudi vodu moraju imati, imali su je prije, imaju je sada, imat ce je i dalje. Jedino se mi gradani nadamo da ce tom bahacenju i rasipavanju novaca gradana, i obicnih djelatnika u tom toliko hvaljenom i uspjesnom Vodovodu (koji do dan danas nije bio u stanju napraviti kolektivni ugovor sa svojim radnicima) doci kraj!!! Argumente mozete imati ako samo popricate sa kojim radnikom Vodovoda na ulici (jedini problem je sto se svi boje bilo sta govoriti jer otkazi se dijele sakom i kapom, cim malo kritiziras stanje. Zaliti se vrijedi, jer svatko tko se zalio, sud je dobio, jedini problem je sto moraju izdrzati baz place sve dok sud traje, a tko to danas moze).

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
faktor-x
Offline
Ukupno postova: 447
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.02.2009. 22:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jel to znači da će voda sad biti jeftinija?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toshibaos
Offline
Ukupno postova: 55
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.02.2009. 22:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jopica2 je napisao/la: ›
Deset godina radnicima nije povecavana placa, ukinuto je sve sto se moglo ukinuti, prekovremeni nisu bili placani sve dok inspektori nisu usli u firmu, godisnji odmori isplacivani nepravilno tako da su radnici osteceni za grdne novce. Firma je radila sa profitom i bila uspjesna. Predsjednik sindikata je direktor jednog dijela Vodovoda, pa onda je svakom jasno kako sindikat radi, uzima novce za clanstvo i suti. Najuspjesnija gradska tvrtka ciji (bivsi) direktor vozi najskuplji auto, ima najveca primanja, a radnici primaju najmanju placu od svih radnika drugih gradskih poduzeca (mislim na radnike, ne na administraciju). Ima on i uspjeha: imamo vodu, radi se na sve strane, ljudi primaju redovno kakvu-takvu placu. Jedno je cinjenica: Vodovod mora postojati, bio on uspjesan ili ne, ljudi vodu moraju imati, imali su je prije, imaju je sada, imat ce je i dalje. Jedino se mi gradani nadamo da ce tom bahacenju i rasipavanju novaca gradana, i obicnih djelatnika u tom toliko hvaljenom i uspjesnom Vodovodu (koji do dan danas nije bio u stanju napraviti kolektivni ugovor sa svojim radnicima) doci kraj!!! Argumente mozete imati ako samo popricate sa kojim radnikom Vodovoda na ulici (jedini problem je sto se svi boje bilo sta govoriti jer otkazi se dijele sakom i kapom, cim malo kritiziras stanje. Zaliti se vrijedi, jer svatko tko se zalio, sud je dobio, jedini problem je sto moraju izdrzati baz place sve dok sud traje, a tko to danas moze).

ako je stvarno tako onda je ovaj trebao i puno ranije otići sa mjesta direktora, nadam se da će napokon biti bolje stanje u Vodovodu, da radnici budu zadovoljniji uvjetima jer ih je ovaj lopov dosta pokrao.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
123456
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1794
Lokacija: Prostor-vrijeme je relativno
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.02.2009. 22:34 
Naslov:  Re: Željko Lijić - novi direktor Vodovoda Osijek [Vijesti Osječke televizije]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zahvaljujem se svim vojnicima HSP-a, HDZ-a i HDSSB-a što nas svakodnevno uveseljavaju svojim laprdanjima i iznimno maštovitim novim nickovima koji iskaču kao gliste poslije kiše... samo naprijed vojsko, partija je uz vas... Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nisam za
Offline
Avatar

Ukupno postova: 307
Lokacija: desna obala
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.02.2009. 23:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

123456 je napisao/la: ›
zahvaljujem se svim vojnicima HSP-a, HDZ-a i HDSSB-a što nas svakodnevno uveseljavaju svojim laprdanjima i iznimno maštovitim novim nickovima koji iskaču kao gliste poslije kiše... samo naprijed vojsko, partija je uz vas... Very Happy


Da to već malo više ide na živce, dica petaši im dobila komputere od eSDePe-a pa sada na bespla Internet po gradu pa naučili nabadat slova i imamo postova sto.

Što se tiče Novoselića ne znam kakav je direktor ali znam da je veliki uvlakač, ali takva mu je i funkcija. Znam da je na veće ponovljenih lokalnih izbora čim su objavljeni rezultati odjurio u AeSP, a gdje je do tada bio pogađajte. A za Lijića, koji je možda i stručnjak u svom poslu, ne znam. Znam da je bio na Glavaševoj listi za gradsku četvrt Retfala te je dobio više glasova od tadašnjeg gradonačelnika, ali tada su se oni Glavaš i Đapić voljeli. A kada smo trebali imati dvoranu tada je kao Glavašev čovik stao uz Đapića. Zar je moguće da je sada u Adezeju.
Svu njegovu stručnost i znanje pobija politička prostitucija. Na žalost nikakve promjene za djelatnike Vodovoda, a voda koju pijemo je takva kakva je!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: