Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Ivan Vrdoljak dvoji između SDP-a i HDSSB-a

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
nova generacija
Offline
Ukupno postova: 44
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.02.2009. 9:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

KillaBEEZ je napisao/la (Pogledaj post): › Vrdoljak negira javni pogovor da će SDP-u suradnju uvjetovati time da on nosi zajedničku listu. To je zahtijevao od Đapića, što je meni bilo suludo. Takav zahtjev je dokaz da ga ne zanimamo mi građani, nego tko će biti u kojo fotelji, te kako bi lakše radio bez konkurencije.
Malo bi s Bubalom, malo ne bi. Vjerovao sam mu za parking, ali se uspostavilo da je pitanje vremena kada bi ga namjestio privatniku koji njemu odgovara. Kako ima obraza da se opet pojavi, a još i da netkog napada. Bilo bi mu bolje da ovaj put "ugasi svjetlo". Moj glas neće opet dobiti. Sada je on "politička prostitutka", a otići će onom 'ko mu više ponudi, odnosno kod onoga od koga može više izvući.Iz prošle koalicije je izašao jer mu Đapić nije dao da uzima što hoće. Da mu Đapić nešto obeća, prihvatio bi on i njega. Baš kao što bi svaka "prostitutka" napravila, ali čak i one imaju ponekad svoje-ja.


Danas je Vrdoljak objavio u Glasu da neće ići na izbore. Možda je to i najbolje, pa ćemo birati između Đapića, Glavaša i Borzanice. Super. Kada pročitam ovaj post i ne čudim se zašto tako razmišlja. U našem Osijeku je prvenstveno cilj vrijeđati, blatiti i lagati. Đapić, Glavaš i njihova vojska na taj način tjeraju od sve normalne od politike kako bi suzili izbor na dva slova. Očito im posao dobro ide. Iskreno mi se je... za političku karijeru Vrdoljaka, ali sam dobio dojam da se ima želju suprotstaviti Đapićima, Glavašima, Tasliđicima, Bilošima.......metode mu i nisu baš najpametnije, imao je i glupih poteza, ali za mene nije lopov (možda je ne znam sve). Ništa, idemo opet tražiti vezu u HSP za naći posao ili za opraštanje kazni za parkiranje, a životni cilj će mi biti kako postati Bilošev ili Glavašev poltron, jer će mi to osigurati egzistenciju. Koliko nam je pametnih i dobrih naših Osječana otišlo iz grada, a nitko se za njima nije okrenuo (ne vjerujem da su Vrbošić i Vrdoljak zaslužni za odlazak). Koji smo mi moroni.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
more456
Offline
Ukupno postova: 199
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.02.2009. 9:20 
Naslov:  Re: Ivan Vrdoljak dvoji između SDP-a i HDSSB-a
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Čudna stranka je taj osječki SDP. Za sve moraju pitati središnjicu u Zagrebu.
Glupavo bi bilo da podrže Vrbošića, a prije toga su odbili podržati Vrdoljaka (HNS je u Osijeku ipak puno ozbiljnija stranka od HSLS-a).
Inače, Vrbošić je doktorirao na migraciji Srba u Šodolovcima. 90-tih godina ga je Kramer pozivao na svoje tiskovne konferencije, gdje je Vrbošić pričao na tu temu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.02.2009. 9:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nova generacija je napisao/la: ›
Đapić, Glavaš i njihova vojska na taj način tjeraju od sve normalne od politike kako bi suzili izbor na dva slova. Očito im posao dobro ide.

Koliko nam je pametnih i dobrih naših Osječana otišlo iz grada, a nitko se za njima nije okrenuo (ne vjerujem da su Vrbošić i Vrdoljak zaslužni za odlazak). Koji smo mi moroni.


Ne tjeraju Đapić i Glavaš normalne ljude iz politike, već građani (seljani). Treba samo pročitati postove ovih forumaša iznad (Killa... i Amunike) - pa normalan čovjek dobije želju da se preseli na drugi kontinent nakon što to pročita, a kamoli da se ovdje bavi politikom.

Pored takvih birača, svaka iluzija o brzoj promjeni na bolje nestaje. Za promjenu na bolje Osijek će morati pričekati 40-50 godina, da se "birači" civiliziraju.

Stvar je vrlo jasna - imamo potencijalne kandidate poput Josipa Vrbošića - profesora na Pravnom fakultetu, bivšeg veleposlanika u BiH, (ako se ne varam) predsjednika Matice Hrvatske u Osijeku, no za njega "birači" nikad nisu čuli. O Vrdoljaku smo već pisali, nov mlađi kandidat, završio ETF i ne živi od politike već privatne firme koja sa politikom nema veze, itd., itd.

To nisu kandidati koji bi mogli zainteresirati ove ovdje "birače". Njima su bolji lažni magistar i lakrdija hrvatske politike Đapić, ili pak sumanuti "general" optužen za ratne zločine Glavaš.

Treba se pomiriti s tim, ili pakirati kofere.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Chule
Offline
Avatar

Ukupno postova: 200
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.02.2009. 9:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Posto je pocelo "inteligentno" pljuvanje po Vrbosicu da razjasnimo neke stvari...

Radno iskustvo:

1977-2001 - Pravni fakultet u Osijeku; predaje Povijest hrvatskoga prava i države, Lokalnu samoupravu i Vodno i agrarno pravo.
Tijekom rada na fakultetu redovito je biran u viša zvanja, do izvanrednog profesora.
Obavljao je mnoge dužnosti na fakultetu: prodekan, v.d. dekana, predsjednik katedre, a bio je i članom mnogih povjerenstava za obranu magistarskih i doktorskih radova, te predsjednik Upravnog vijeća na Sveučilištu u Osijeku, i dr.
2001 - 2008 veleposlanik RH u BiH;
2009. Profesor na Pravnom fakultetu u Osijeku

Ostalo:

Objavio je oko trideset znanstvenih radova i koautor je u tri objavljene knjige.
Predavao je i na drugim fakultetima u okviru osječkog Sveučilišta.
Također je bio član saborskog povjerenstva za Ustav, poslovnik i politički sustav iz reda znanstvenih radnika, kao i član Nacionalnog vijeća za vode - Hrvatske vode.

Za vrijeme domovinskog rata bio je svo vrijeme u Osijeku radeći na mnogim odgovornim poslovima, primjerice: bio je član informativnog sektora u Operativnoj zoni, Kriznog štaba Sveučilišta, član međustranačkog vijeća itd.
Dugo godina bio je predsjednik Matice hrvatske u Osijeku i član Glavnog odbora u Zagrebu.
Od osnutka HSLS-a u Osijeku njegov je član i bio je prvi predsjednik ogranka u Osijeku;

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Alchemist
Offline
Avatar

Ukupno postova: 207
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.02.2009. 9:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nova generacija je napisao/la: ›
KillaBEEZ je napisao/la (Pogledaj post): › Vrdoljak negira javni pogovor da će SDP-u suradnju uvjetovati time da on nosi zajedničku listu. To je zahtijevao od Đapića, što je meni bilo suludo. Takav zahtjev je dokaz da ga ne zanimamo mi građani, nego tko će biti u kojo fotelji, te kako bi lakše radio bez konkurencije.
Malo bi s Bubalom, malo ne bi. Vjerovao sam mu za parking, ali se uspostavilo da je pitanje vremena kada bi ga namjestio privatniku koji njemu odgovara. Kako ima obraza da se opet pojavi, a još i da netkog napada. Bilo bi mu bolje da ovaj put "ugasi svjetlo". Moj glas neće opet dobiti. Sada je on "politička prostitutka", a otići će onom 'ko mu više ponudi, odnosno kod onoga od koga može više izvući.Iz prošle koalicije je izašao jer mu Đapić nije dao da uzima što hoće. Da mu Đapić nešto obeća, prihvatio bi on i njega. Baš kao što bi svaka "prostitutka" napravila, ali čak i one imaju ponekad svoje-ja.


Danas je Vrdoljak objavio u Glasu da neće ići na izbore. Možda je to i najbolje, pa ćemo birati između Đapića, Glavaša i Borzanice. Super. Kada pročitam ovaj post i ne čudim se zašto tako razmišlja. U našem Osijeku je prvenstveno cilj vrijeđati, blatiti i lagati. Đapić, Glavaš i njihova vojska na taj način tjeraju od sve normalne od politike kako bi suzili izbor na dva slova. Očito im posao dobro ide. Iskreno mi se je... za političku karijeru Vrdoljaka, ali sam dobio dojam da se ima želju suprotstaviti Đapićima, Glavašima, Tasliđicima, Bilošima.......metode mu i nisu baš najpametnije, imao je i glupih poteza, ali za mene nije lopov (možda je ne znam sve). Ništa, idemo opet tražiti vezu u HSP za naći posao ili za opraštanje kazni za parkiranje, a životni cilj će mi biti kako postati Bilošev ili Glavašev poltron, jer će mi to osigurati egzistenciju. Koliko nam je pametnih i dobrih naših Osječana otišlo iz grada, a nitko se za njima nije okrenuo (ne vjerujem da su Vrbošić i Vrdoljak zaslužni za odlazak). Koji smo mi moroni.


mislim da je čovjeku zbilja dopizdilo se boriti protiv vjetrenjača i onda slušati kojekavkve idiotarije - ja bi se pokupio kada me jedan koncesionar koji debelo živi od ovoga grada optužio za takve gluposti da nisu na razini ranih razreda osnovne škole a hsp i sdp podvili rep što je za očekivati bilo od hsp-a ali borzanica se tu ponijela katastrofalno gdje je odabrala đapića a ne da nije stala o obranu vrdoljaka nego ga je još i samas napala...

zato je politika u kurcu jer pojedini kompleksaši tjeraju normalne i sposobne samo ne bi li takvi debelokošci ostali što dulje lapat jer za normalna nisu sposobni

_________________
Nulla dies sine linea
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pernabukano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 706
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.02.2009. 9:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Chule je napisao/la (Pogledaj post): › Posto je pocelo "inteligentno" pljuvanje po Vrbosicu da razjasnimo neke stvari...

Radno iskustvo:

1977-2001 - Pravni fakultet u Osijeku; predaje Povijest hrvatskoga prava i države, Lokalnu samoupravu i Vodno i agrarno pravo.
Tijekom rada na fakultetu redovito je biran u viša zvanja, do izvanrednog profesora.
Obavljao je mnoge dužnosti na fakultetu: prodekan, v.d. dekana, predsjednik katedre, a bio je i članom mnogih povjerenstava za obranu magistarskih i doktorskih radova, te predsjednik Upravnog vijeća na Sveučilištu u Osijeku, i dr.
2001 - 2008 veleposlanik RH u BiH;
2009. Profesor na Pravnom fakultetu u Osijeku

Ostalo:

Objavio je oko trideset znanstvenih radova i koautor je u tri objavljene knjige.
Predavao je i na drugim fakultetima u okviru osječkog Sveučilišta.
Također je bio član saborskog povjerenstva za Ustav, poslovnik i politički sustav iz reda znanstvenih radnika, kao i član Nacionalnog vijeća za vode - Hrvatske vode.

Za vrijeme domovinskog rata bio je svo vrijeme u Osijeku radeći na mnogim odgovornim poslovima, primjerice: bio je član informativnog sektora u Operativnoj zoni, Kriznog štaba Sveučilišta, član međustranačkog vijeća itd.
Dugo godina bio je predsjednik Matice hrvatske u Osijeku i član Glavnog odbora u Zagrebu.
Od osnutka HSLS-a u Osijeku njegov je član i bio je prvi predsjednik ogranka u Osijeku;

Hmmm. Sve je to super i pozitivno i kapa do poda za učinjeno, no postavlja se pitanje je li sve nabrojano jamac da će taj kandidat dobro obnašati vlast, jer znanost i vođenje grada nije baš slično.
Primjer je naš premijer. Doktor znanosti, poliglot...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.02.2009. 10:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pernabukano je napisao/la: ›
Hmmm. Sve je to super i pozitivno i kapa do poda za učinjeno, no postavlja se pitanje je li sve nabrojano jamac da će taj kandidat dobro obnašati vlast, jer znanost i vođenje grada nije baš slično.
Primjer je naš premijer. Doktor znanosti, poliglot...


To nije pravo pitanje, jer nema jamstva u takvim stvarima. Pravo je pitanje da li je taj čovjek bolji kandidat od ostalih između kojih ćemo moći birati? Vrbošić i Vrdoljak svjetlosnim su godinama udaljeni od ove truleži kojoj se pokušavaju suprotstaviti. Međutim, izgleda da u ovakvom Osijeku oni neće proći.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Alchemist
Offline
Avatar

Ukupno postova: 207
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.02.2009. 10:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Chule je napisao/la: ›
Posto je pocelo "inteligentno" pljuvanje po Vrbosicu da razjasnimo neke stvari...

Radno iskustvo:

1977-2001 - Pravni fakultet u Osijeku; predaje Povijest hrvatskoga prava i države, Lokalnu samoupravu i Vodno i agrarno pravo.
Tijekom rada na fakultetu redovito je biran u viša zvanja, do izvanrednog profesora.
Obavljao je mnoge dužnosti na fakultetu: prodekan, v.d. dekana, predsjednik katedre, a bio je i članom mnogih povjerenstava za obranu magistarskih i doktorskih radova, te predsjednik Upravnog vijeća na Sveučilištu u Osijeku, i dr.
2001 - 2008 veleposlanik RH u BiH;
2009. Profesor na Pravnom fakultetu u Osijeku

Ostalo:

Objavio je oko trideset znanstvenih radova i koautor je u tri objavljene knjige.
Predavao je i na drugim fakultetima u okviru osječkog Sveučilišta.
Također je bio član saborskog povjerenstva za Ustav, poslovnik i politički sustav iz reda znanstvenih radnika, kao i član Nacionalnog vijeća za vode - Hrvatske vode.

Za vrijeme domovinskog rata bio je svo vrijeme u Osijeku radeći na mnogim odgovornim poslovima, primjerice: bio je član informativnog sektora u Operativnoj zoni, Kriznog štaba Sveučilišta, član međustranačkog vijeća itd.
Dugo godina bio je predsjednik Matice hrvatske u Osijeku i član Glavnog odbora u Zagrebu.
Od osnutka HSLS-a u Osijeku njegov je član i bio je prvi predsjednik ogranka u Osijeku;


ma džabe mu da je sveta guska kada bajto i ekipa stoji iza tebe, jer su se oni pokazali, isto kao i bibalo sa glvašem može on pričati što god hoće ali kada glava okom tu svi skokom

_________________
Nulla dies sine linea
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Chule
Offline
Avatar

Ukupno postova: 200
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.02.2009. 10:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@Alchemist sorry lega al Vrba je ipak malo ozbiljnija osoba tak da ova usporedba ne stoji

_________________
lunobus.com - gadgeti iz Kine
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 26.02.2009. 10:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pernabukano je napisao/la: ›

Primjer je naš premijer. Doktor znanosti, poliglot...
Sanader je doktor teatrologije Laughing Laughing Laughing ,uspoređivati njega sa Vrbošićem je suludo.

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
amunike
Offline
Avatar

Ukupno postova: 129
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.02.2009. 11:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Alchemist je napisao/la: ›
Chule je napisao/la: ›
Posto je pocelo "inteligentno" pljuvanje po Vrbosicu da razjasnimo neke stvari...

Radno iskustvo:

1977-2001 - Pravni fakultet u Osijeku; predaje Povijest hrvatskoga prava i države, Lokalnu samoupravu i Vodno i agrarno pravo.
Tijekom rada na fakultetu redovito je biran u viša zvanja, do izvanrednog profesora.
Obavljao je mnoge dužnosti na fakultetu: prodekan, v.d. dekana, predsjednik katedre, a bio je i članom mnogih povjerenstava za obranu magistarskih i doktorskih radova, te predsjednik Upravnog vijeća na Sveučilištu u Osijeku, i dr.
2001 - 2008 veleposlanik RH u BiH;
2009. Profesor na Pravnom fakultetu u Osijeku

Ostalo:

Objavio je oko trideset znanstvenih radova i koautor je u tri objavljene knjige.
Predavao je i na drugim fakultetima u okviru osječkog Sveučilišta.
Također je bio član saborskog povjerenstva za Ustav, poslovnik i politički sustav iz reda znanstvenih radnika, kao i član Nacionalnog vijeća za vode - Hrvatske vode.

Za vrijeme domovinskog rata bio je svo vrijeme u Osijeku radeći na mnogim odgovornim poslovima, primjerice: bio je član informativnog sektora u Operativnoj zoni, Kriznog štaba Sveučilišta, član međustranačkog vijeća itd.
Dugo godina bio je predsjednik Matice hrvatske u Osijeku i član Glavnog odbora u Zagrebu.
Od osnutka HSLS-a u Osijeku njegov je član i bio je prvi predsjednik ogranka u Osijeku;


ma džabe mu da je sveta guska kada bajto i ekipa stoji iza tebe, jer su se oni pokazali, isto kao i bibalo sa glvašem može on pričati što god hoće ali kada glava okom tu svi skokom

dr. Vrbošić je pravi gospodin i definitino osoba koja je sebi izgradila dobar pedigre. Ali ono što je istina u onoj uzrečići :"dobar manager se okržuje samo boljima od sebe!" E' sada... Toliko od potpore HSLS-a

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Alchemist
Offline
Avatar

Ukupno postova: 207
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.02.2009. 11:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Chule je napisao/la: ›
@Alchemist sorry lega al Vrba je ipak malo ozbiljnija osoba tak da ova usporedba ne stoji


Meni je dovoljno da ga kandidira stranka koja je na državnoj razini sa HDZ-om, u Županiji sa HDSSB-om a ovdje traže podršku ili će ići sa SDP-om - PROSTITUTKA klasična

A on da je pamatniji i da nešto zbilja hoće odbacio bi se toga utega i išao sam ail a ne ovako služiti sanaderu da razbija glasove ljevice no toliko o njegovim silnim vrijednostima kada su u službi zna se koga

_________________
Nulla dies sine linea
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tang
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.02.2009. 11:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gdje grijesi godpodin Vrdoljak...Vjerovatno je skolovan ali nema onu seljacku pokvarenost koja je dominantna u Hr-politici...Netreba mu apsolutmo nitko od ovih fukara...Treba da izadje sam i da se prestavi kao covjek koji govori istinu..To mora da mu bude kalicija..Istina i pravda..Netreba se bojati da to ljudi nece prepoznat..Vidjeli smo da su u Americi izabrali crnaca sto je bilo nezamislivo ali on im je ulio vjeru u postenje i istnu....Ove pokvarenjaka i i moralne nakze potuci ce do nogu...Biraci nisu glupani brzo ce prihvatiti takvog covjeka..Kada svjedocimo istinu svjedocimo Bozije u svemu postojecem...Kada smo na pravom putu i nista nas nemoze zaustaviti..Poruka postenom Vrdoljaku..izadji pred birace sam ponosan i hrabar..Prva recenica treba da glasi ...Ja sam A Vrdoljak covjek koji govori istinu....Jednostavno zar ne...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
more456
Offline
Ukupno postova: 199
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.02.2009. 11:56 
Naslov:  Re: Ivan Vrdoljak dvoji između SDP-a i HDSSB-a
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gradska organizacija HSLS-a u Osijeku je u proteklih godinu dvaput raspuštena jer nije slijepo izvršavala naredbe Đurđe (odnosno njenog savjetnika Kramera).
U Vrbošiću je HSLS vjerojatno dobio osobu koja će slijepo izvršavati Đurđine naredbe (i njenog savjetnika Kramera).
A kako šef županijskog HSLS-a Bajto tvrdi da je Đurđa nepredvidiva, onda je najbolje što prije zaboraviti i HSLS i Vrbošića i Bajtu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
davorccc
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1400
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 26.02.2009. 11:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Birati između dva zla je treće zlo.

_________________
Sranje osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: